#مهسا_امینی

منتظر نسخه جدید Crash Bandicoot در سبکی کاملا جدید باشید!

اکتیویژن بلیزارد سالی مملو از عناوین جدید پیش رو دارد

بازی جدید Crash Bandicoot

شایعات جدید، نوید عنوانی تازه از سری بازی‌های اکتیویژن بلیزارد را می‌دهند. طبق شایعاتی تازه، باید منتظر معرفی نسخه جدید سری بازی Crash Bandicoot در سبکی کاملا جدید در آینده بسیار نزدیک باشیم!

طبق گزارش منتشر شده توسط یکی از اینسایدرهای تیم ایکس باکس، استودیو تویز فور باب (Toys for Bob) مدتی است که توسعه بازی چهار نفره‌ای تحت نام فرنچایز Crash Bandicoot در سبک مبارزه‌ای را آغاز کرده است. آخرین مرتبه‌ای که ما خبری درباره سری بازی بسیار محبوب کراش بندیکوت شنیدیم، به توسعه و انتشار بازی Crash Bandicoot 4: It’s About Time توسط شرکت اکتیویژن (Activision) باز می‌گردد. پس از آن، استودیو توسعه دهنده این سری بازی یعنی تویز فور باب، وظیفه کمک رسانی به تیم‌های توسعه دهنده سری بازی کال آف دیوتی را داشت تا اکتیویژن از کیفیت و البته توسعه به موقع مهم‌ترین فرنچایز تاریخ خود اطمینان حاصل کند.

در حالی که این اتفاق سبب شد ما فکر کنیم برای مدتی طولانی بازی جدیدی تحت نام کراش بندیکوت منتشر نخواهد شد، شایعات اخیر نوید عنوانی جدید از این سری بازی را داده و به نظر استودیو تویز فور باب مدت زمان قابل توجهی است که توسعه این بازی را آغاز کرده است. طی رویداد زنده‌ای درباره پیشبینی فعالان صنعت بازی سازی از مراسم Summer Game Fest که به تازگی برگزار شد، جز کردن (Jez Corden) حضور یافت و او بود که اخباری تازه از سری بازی Crash Bandicoot در اختیار ما قرار داد.

طی سخنان خود، جز کردن اشاره داشت که بازی جدیدی تحت نام Crash Bandicoot در سبک مبارزه‌ای در دست توسعه است. او اطلاعات بیشتری از این بازی در اختیار ما قرار نداد، با این حال اشاره داشت که احتمالا طی همین ماه میلادی، یعنی ماه ژوئن، شاهد معرفی این بازی باشیم که به خودی خود خبری بسیار بزرگ و لذت بخش است!

ما تا پیش از پایان ماه ژوئن سال جاری میلادی، شاهد دو مراسم فوق العاده مهم Summer Game Fest و البته Xbox Showcase خواهیم بود که هر دو مراسم زمانی خارق العاده برای معرفی نسخه جدید سری بازی دوست داشتنی کراش بندیکوت خواهند بود. البته نباید تا انتشار اخبار رسمی از طرف اکتیویژن به هیچ یک از این اخبار و شایعات اعتماد داشت. لازم به ذکر است که طی چند مدت اخیر شاهد معرفی سه پروژه بسیار مهم از طرف اکتیویژن بلیزارد، یعنی سه بازی Call of Duty Modern Warfare II، Overwatch 2 و البته Diablo 4 بوده‌ایم و به نظر باید منتظر معرفی چهارمین پروژه مهم آن‌ها طی چند مدت اخیر باشیم!

در حالی که شرکت اکتیویژن بلیزارد هنوز به طور رسمی بخشی از مایکروسافت و ایکس باکس نبوده، معرفی احتمالی نسخه جدید کراش بندیکوت می‌تواند به معنای آزادی بیشتر استودیوهای تحت اختیار اکتیویژن بلیزارد باشد و این دقیقا همان چیزی است که مایکروسافت به استودیوهای تحت اختیار اکتیویژن بلیزارد قول داده بود. از سوی دیگر چنین چیزی سبب رشد هر چه بیشتر فرنچایزهای کوچک‌تر شرکت اکتیویژن بلیزارد شده که خبری بی نظیر برای طرفداران این فرنچایزها خواهد بود. نظر شما چیست؟ آیا شما از بازی تحت نام کراش بندیکوت در سبک مبارزه‌ای حمایت می‌کنید؟ منتظر نظرات شما هستیم.


guest

1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا