کورتنی کاکس در سریال Shining Vale نقش‌آفرینی خواهد کرد

نقش تازه‌ای برای مانیکا گلر

کورتنی کاکس

هنرپیشه سریال Friends، کورتنی کاکس، در مجموعه کمدی ترسناک Shining Vale که قرار است از شبکه Starz پخش شود، نقش‌آفرینی خواهد کرد.

مجموعه نیم ساعتی سریال Shining Vale، داستان خانواده‌ای نه چندان آرام را مطرح می‌کند که به تازگی محل زندگی خود را به شهری کوچک تغییر داده‌اند و مقصد آن‌ها خانه‌ای خواهد بود که قبلا در آن اتفاقات وحشتناکی افتاده است. اما کسی جز پت (کورتنی کاکس) به واقعیت‌های این خانه پی نبرده و بقیه‌ی اعضای خانه او را افسرده می‌دانند.

تهیه‌کننده عنوان Shining Vale، جف استروف است و نویسندگی این سریال را شارون هورگان و استروف بر عهده دارند. جفری هیرش، رئیس شبکه‌ی Starz در مورد این عنوان کمدی ترسناک گفته است که افتخار می‌کند بازیگر با استعدادی مثل Courteney Cox در این شبکه فعالیت می‌کند.

در حالی که شبکه استارز به گسترش سریال‌های کمدی خود ادامه می‌دهد، ما فوق‌العاده افتخار می‌کنیم که بازیگر با استعدادی همچون کورتنی کاکس را داریم تا در Shining Vale همراه ما باشد. موفقیت‌های پیشین او همراه با توانایی‌هایش در سبک کمدی باعث می‌شود تا کاراکتر Pat زنده شود.

اخبار منتشر شده از حضور کاکس در سریال جدید شبکه‌ی استارز حکایت می‌کنند و این در حالی است که قسمت جدیدی از مجموعه بی‌نظیر Friends به زودی منتشر می‌شود. Courteney Cox در بیش از ۲۰۰ قسمت سریال فرندز حضور داشته و این مجموعه در شبکه NBC پخش شده است. همچنین او در شش فصل از سریال کمدی Cougar Town شبکه ABC نقش‌آفرینی کرده و در فرنچایز Scream هم حضور داشته است.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا