کورتنی کاکس برای ایفای نقش در قسمت جدید Scream بازمی‌گردد

بازگشت روزنامه‌نگار جسور و جاه‌طلب

قسمت جدید Scream

کورتنی کاکس با انتشار یک ویدیوی کوتاه از طریق حساب کاربری خود در اینستاگرام از نقش‌آفرینی در قسمت جدید Scream خبر داد.

اواخر قرن بیستم شاهد شکل‌گیری فرنچایزهای مختلفی در ژانر ترسناک و اسلشر بودیم که Scream یکی از آن‌ها است. داستان‌های این مجموعه روی تلاش چند شخصیت برای نجات از دست یک قاتل نقابدار تمرکز دارد. او در ابتدا اهداف خود را از طریق تماس‌های تلفنی تهدید و سپس به جان آن‌ها سوء قصد می‌کند. این قاتل نقابی را به صورت خود می‌زند که با الهام از نقاشی جیغ اثر ادوارد مونک (Edvard Munch) ساخته شده بود. حال و با گذشت ۹ سال از ساخت و اکران آخرین فیلم این فرنچایز پرطرفدار، اثر جدیدی در دست تولید قرار دارد؛ اثری که وظیفه‌ی ساختش مشترکا بر عهده‌ی تایلر جیلت (Tyler Gillett) و مت بتینلی-اولپین (Matt Bettinelli-Olpin) سپرده شده است.

اوایل تیر ماه بود که وب سایت Variety با انتشار یک گزارش اعلام کرد دیوید آرکت (David Arquette) با استودیوی اسپای‌گلس مدیا گروپ به توافق رسیده و قرار است در قسمت جدید Scream بار دیگر نقش معاون کلانتر دیوی رایلی را ایفا کند. او یکی از بازیگران اصلی فرنچایز محسوب می‌شود و در تمامی فیلم‌ها حضور داشته است. در همان بازه‌ی زمانی، زمزمه‌هایی مبنی بر مذاکره‌ی استودیوی سازنده با کورتنی کاکس (Courteney Cox) و نیو کمبل (Neve Campbell) برای بازگشت و ایفای نقش‌هایشان به گوش رسید. این دو هم مانند آرکت از بازیگران اصلی بوده و در تمامی فیلم‌ها نقش‌آفرینی کرده بودند. اینطور که به نظر می‌رسد، کاکس موفق شد به توافق نهایی برسد.

کورتنی کاکس با انتشار یک کلیپ کوتاه از طریق حساب کاربری خود در اینستاگرام حضورش را در قسمت جدید Scream تایید کرد. این ویدیو نکته‌ی خاصی را در خود جای نداده است. در ابتدا تنها نقاب مشهور قاتل سریالی نمایش داده شده و با گذشت چند ثانیه، عبارت «بی‌صبرانه منتظر دیدن دوباره‌ی صورت تو هستم» در زیر نقاب به نمایش در می‌آید. کاکس نقش یک روزنامه‌نگار جسور و جاه‌طلب به نام گیل ودرز را بر عهده داشت. گیل در ابتدا در زمره‌ی شخصیت‌های منفی جا می‌گرفت اما با گذشت مدتی به شخصیت‌های اصلی قصه پیوست تا پرده از راز قاتل سریالی و نقاب ترسناک او برداشته و نهایتا جلوی قتل‌ها را برای همیشه بگیرد. برای مشاهده‌ی کلیپ می‌توانید به این آدرس مراجعه کنید.

در حال حاضر اطلاعاتی از فیلمنامه‌ی قسمت پنجم موجود نیست و نمی‌دانیم ساخته‌ی مشترک تایلر جیلت و مت بتینلی-اولپین یک دنباله برای Scream 4 خواهد بود یا یک بازسازی به شمار می‌رود. با در نظر گرفتن گزارش‌های غیررسمی که طی ماه‌های گذشته منتشر شدند و همچنین عملکرد ضعیف قسمت چهارم در بحث مالی، احتمال بازسازی بودن بسیار زیاد است. در انتها، لازم به ذکر است که پروژه‌ی Scream در فاز پیش‌تولید بوده و زمان آغاز فیلمبرداری یا اکران هنوز مشخص نشده است. تنها می‌دانیم این اثر طی سال آینده‌ی میلادی روی پرده‌ی نقره‌ای خواهد رفت.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا