دیوید آرکت در فیلم جدید Scream ایفای نقش می‌کند

فرنچایز Scream بازمی‌گردد

فیلم scream

پارامونت پیکچرز به همراه شرکت اسپای‌‌گلس مدیا قصد دارد فیلم جدیدی از فرنچایز Scream تولید کند.

نام فرنچایز Scream و ظاهر کاراکتر شرور این سری یعنی گوست‌فیس، برای همه آشنا است. اولین عنوان Scream در سال ۱۹۹۶ پخش و از آن‌موقع به‌عنوان یکی از مهم‌ترین فیلم‌های ژانر وحشت شناخته شد. این فیلم در کشور آمریکا توسط شرکت وود اینترتیمنت ساخته شده و بازیگرانی از جمله دیوید آرکت، نیل کمبل، کورتنی کاکس، متیو لیلرد، رز مک گوان، اسکیت اولریچ و درو بری‌مور در آن نقش‌آفرینی کرده‌اند.

با وجود آن‌که هنوز اطلاعاتی از جزئیات و محتوای این فیلم منتشر نشده، می‌دانیم دیوید آرکت قرار است دوباره در فیلمی دیگر از فرنچایز Scream بازی کند و در جایگاه افسر دیوی رایلی در فیلم جدید این سری ایفای نقش کند. شایعاتی مبنی بر حضور نیو کمبل در این اثر ترسناک شنیده می‌شود، اما هنوز عوامل تولید این شایعات را تایید نکرده‌اند. مت بتنلی اُلفین و تایلر گیلت قرار است این فیلم را کارگردانی کنند. جیمز وندربیلت و گای بیوزیک فیلم‌نامه نویس‌های این عنوان ترسناک هستند.

جالب است بدانید، طبق اخبار منتشر شده قرار است دیوید آرکت در فیلم جدید Scream حضور داشته باشد. او قبل‌تر در نسخه‌ی اول این عنوان که در سال ۱۹۹۶ منتشر شد، در نقش یک افسر پلیس حضور داشته است. با توجه به حضور دیوید آرکت در این فیلم، احتمال بازگشت و نقش‌آفرینی بازیگران دیگر این فرنچایز بعید به‌نظر نمی‌رسد.

هنوز تاریخ پخش فیلم جدید Scream مشخص نیست اما به‌نظر می‌رسد مراحل پیش‌تولید آن آغاز شده است.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا