#مهسا_امینی

اپیزود ویژه‌ی سریال Friends به طور رسمی تایید شد

دیدار دوباره‌ی دوستان پس از شانزده سال

اپیزود ویژه سریال Friends

شبکه‌ی HBO به صورت رسمی از تفاهم با بازیگران اصلی سریال Friends و ساخت یک اپیزود ویژه از آن برای سرویس HBO Max خبر داد.

سریال Friends که از سال‌های ۱۹۹۴ تا ۲۰۰۴ میلادی از شبکه‌ی NBC پخش شد، به عنوان یکی از بهترین سریال‌ها و سیتکام‌ کمدی‌های تاریخ شناخته می‌شود؛ سریالی که روی بسیاری از آثار پس از خود تاثیر فراوانی به جای گذاشت. در حال حاضر شانزده سال از آخرین دیدار راس، جویی، چندلر، مونیکا، ریچل و فیبی می‌گذرد و همیشه طرفداران دوست داشتند که باری دیگر این گروه دوست‌داشتنی را کنار هم ببینند. خبر خوب این‌که این اتفاق به‌زودی رنگ واقعیت می‌گیرد.

«جنیفر انیستون»، «کورتنی کاکس»، «لیزا کودرو»، «متیو پری»، «مت لی‌بلنک» و «دیوید شوییمر» بازیگران اصلی این سریال قرار است برای تولید یک اپیزود ویژه باری دیگر کنار هم جمع شوند. هر شش بازیگر با انتشار پستی در اینستاگرام این خبر را تایید کردند. طبق ادعای منابعی که این خبر را منتشر کردند، هر کدام از بازیگران برای حضور در این اپیزود، مبلغ ۲.۵ میلیون دلار دریافت می‌کنند.

زمزمه‌های ساخت این اپیزود ویژه از پاییز امسال به طور جدی به گوش می‌رسید. این اپیزود ویژه همان‌طور که حدس زده می‌شد، از سرویس استریم HBO Max پخش خواهد گردید. شرکت WarnerMedia Entertainment چند ماه پیش موفق شد تا حقوق پخش این مجموعه را از نتفلیکس بگیرد که نتیجه‌اش، حذف این سریال از سرویس نتفلکیس بود. سرویس HBO Max در ماه می سال جاری میلادی، یعنی اواسط سال آینده‌ی شمسی کار خود را آغاز خواهد کرد و حداقل تا همان موقع، خبری از Friends در سرویس‌های استریم نخواهد بود.

اپیزود ویژه‌ سریال Friends و تمام ۲۳۶ اپیزود قبلی، هنگام آغاز کار HBO Max در دسترس قرار خواهند گرفت. کارگردانی این اپیزود به عهده‌ی Ben Winston است که در کنار خالقان و تهیه‌کنندگان سریال اصلی یعنی David Crane، Marta Kauffman و Kevin Bright جزو تهیه‌کنندگان اجرایی آن خواهد بود.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا