کارگردان و تعداد قسمت‌های سریال جان ویک مشخص شد

این اثر در شبکه استارز روی آنتن می‌رود

تعداد قسمت‌های سریال The Continental

وب سایت The Hollywood Reporter در تازه‌ترین گزارش اختصاصی خود کارگردان و تعداد قسمت‌های سریال The Continental را فاش کرده است.

لاینزگیت در سال ۲۰۱۴ میلادی فیلم John Wick را روانه سینماها کرد که درباره یک قاتل بازنشسته به نام جان ویک است. او در پی کشته شدن سگ و دزدیده شدن ماشینش تصمیم می‌گیرد بار دیگر سلاح به دست گرفته و افرادی که آخرین میراث همسرش را از او گرفتند به سزای اعمال خود برساند. کیانو ریوز (Keanu Reeves) با نقش اصلی این فیلم توانست محبوبیت گذشته را بدست آورده و بار دیگر خود را در مرکز توجه‌ها قرار دهد.

از آن‌جایی که John Wick عملکرد قابل‌قبولی داشت، دو دنباله برایش ساخته شد که تحت عناوین John Wick: Chapter 2 و John Wick: Chapter 3 – Parabellum به سینماها آمدند. در حال حاضر نه تنها قسمت‌های چهارم و پنجم جان ویک فازهای مختلف ساخت را پشت سر می‌گذارند، بلکه یک سریال اسپین آف در دست تولید قرار دارد. این سریال The Continental  نام داشته و شبکه استارز وظیفه انتشار را بر عهده گرفته است. داستان همچنین در گذشته روایت شده و اتفاقات حول محور نسخه جوان وینستون می‌چرخد.

وب سایت The Hollywood Reporter به واسطه یک مطلب اختصاصی اطلاعات جدیدی را پیرامون کارگردان و تعداد قسمت‌های سریال The Continental فاش کرده است. طبق آنچه در متن آمده، سازندگان تصمیم گرفته‌اند اثر مورد نظر را در سه قسمت حدودا ۹۰ دقیقه‌ای ضبط کرده و روی آنتن بفرستند. نگارنده مطلب همچنین گفت برای هر قسمت بودجه‌ای معادل ۲۰ میلیون دلار در نظر گرفته شده است. در ضمن، آلبرت هیوز (Albert Hughes) به عنوان کارگردان قسمت‌های اول و سوم انتخاب شده است. در حال حاضر اطلاعاتی پیرامون کارگردان قسمت دوم در دسترس قرار ندارد.

آلبرت هیوز، برادر آلن هیوز (Allen Hughes) بوده و آن‌ها معمولا به صورت زوج هنری روی پروژه‌ها کار می‌کنند. از کارهای مشترکشان می‌توان The Book of Eli را نام برد که در سال ۲۰۱۰ میلادی اکران شد و دنزل واشنگتن (Denzel Washington) را در نقش اصلی خود دارد. این اثر بازخوردهای ضد و نقیضی را دریافت کرد و در مقابل بودجه ۸۰ میلیون دلاری خود، بیش از ۱۵۷ میلیون دلار فروخت. از آثاری که آلبرت هیوز به تنهایی ساخته می‌توان فیلم Alpha محصول سال ۲۰۱۸ میلادی را نام برد.

سریال جان ویک تنها اسپین آفی نیست که مراحل ساخت را پشت سر می‌گذارد. لاینزگیت بخشی از تمرکز خود را روی یک فیلم سینمایی قرار داده که در حال حاضر در میان رسانه‌ها با نام Ballerina  شناخته می‌شود. این اثر درباره یک زن جوان است که قاتلی آموزش دیده به شمار می‌رود. او قصد دارد انتقامش را از افرادی بگیرد که خانواده‌اش را کشتند.

در پایان، لازم به ذکر است قسمت چهارم جان ویک از تاریخ ۶ مرداد سال ۱۴۰۱ (مصادف با ۲۷ مه سال ۲۰۲۲ میلادی) روی پرده نقره‌ای خواهد آمد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا