فیلم Spider-Man 3 بعد از انتشار نسخه بلوری به دیزنی پلاس نمی‌رود!

شبکه‌ای مخصوص فیلم‌های مهم

فیلم Spider-Man 3 - No Way Home

چنان که پیداست، بعد از انتشار نسخه بلوری فیلم Spider-Man 3 قرار نیست تا شاهد انتشار آن روی شبکه استریم دیزنی پلاس باشیم! بلکه یک شبکه دیگر قصد دارد تا برای جلب توجه کاربران و طرفداران مرد عنکبوتی، این فیلم را ابتدا در سرویس استریم خود قرار دهد.

فیلم Spider-Man: No Way Home هنوز هم در آمار فروش در حال پیشرفت است و پس از فتح قله‌هایی مانند رسیدن به لیست ۱۰ فیلم برتر تاریخ و سپس زدن رکورد پرفروش‌ترین فیلم سونی، حال به یکی از ده فیلم برتر تبدیل شده که فروش جهانی آن‌ها از مرز ۱ میلیارد دلار عبور کرده است.

داستان فیلم فوق‌العاده جذاب و هیجان‌انگیز است،‌ اما شاید دلیل اصلی که این اثر سینمایی هم‌اکنون در بهترین رتبه‌ها قرار گرفته، داشتن شخصیت‌های قدیمی از دو سری قبلی اسپایدرمن باشد. طوری که نه‌تنها ابرشرورها، بلکه ابرقهرمانانی که قبلا آن‌ها را شکست داده بودند نیز در No Way Home حاضر شدند تا مراقب پیتر پارکر (Peter Parker) با بازی تام هالند (Tom Holland) باشند و به او در شکست دادن دشمنانش کمک کنند.

با این وجود، این فیلم هم مثل بسیاری دیگر از آثار MCU، توسط استودیو مارول و با همکاری سونی ساخته شده بود. اما به عقیده بسیاری از طرفداران، قاعدتا این اثر سینمایی باید پس از انتشار نسخه بلوری، به سرویس استریم دیزنی پلاس بیاید؛ جایی که عملا به عنوان خانه‌ای برای تمامی آثار دنیای سینمایی مارول تلقی می‌شود. اما این اتفاق حداقل تا چند ماه پس از انتشار نسخه بلوری نیز رخ نخواهد داد!

در واقع قرار نیست تا سرویس خاصی جایگزین دیزنی پلاس شود، بلکه یک شبکه تلویزیونی و استریم به نام Starz با سازندگان قرارداد بسته تا بتواند فیلم Spider-Man 3 را با کیفیت بالا پخش کند. این حق پخش تا چند ماه ادامه خواهد داشت و احتمالا سال آینده شاهد قرار گرفتن No Way Home در سرویس دیزنی پلاس خواهیم بود.

به گفته مدیر عامل شبکه استریم Starz، اگر محتوای درست و ترند را گرفته و داخل شبکه قرار دهید، قاعدتا شاهد رشد بسیاری در تعداد کاربران و بیننده‌ها خواهید بود! این حرکت عملا می‌تواند تعداد بینندگان این شبکه استریم را چند برابر بیشتر کند. اما نکته قابل توجه اینجاست که آیا مدیران آن تصمیم دارند تا هر فیلم و آثار فوق‌العاده مهمی مانند No Way Home را مدتی به صورت انحصاری در شبکه پخش کنند؟ برای مثال اگر فیلم Doctor Strange In The Multiverse of Madness را هم پس از انتشار نسخه بلوری، در این شبکه استریم ببینییم، قاعدتا می‌توان Starz را به عنوان یکی از بهترین کانال‌هایی که فقط فیلم و سریال مهم را پخش می‌کند، در نظر گرفت و از همین جهت نیز طرفداران به سمت آن هجوم می‌برند!

در حال حاضر،‌ هنوز تاریخ مشخصی برای انتشار نسخه بلوری این اثر سینمای در نظر گرفته نشده، اما انتظار می‌رود تا در اسفند یا نهایتا فروردین ماه سال جاری شاهد انتشار این اثر سینمایی باشیم.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا