باگ نورپردازی وارزون و بی محلی توسعه دهندگان کاربران را از این بازی دور کرد!

فصل پنجم وارزون بیش از لذت بخش بودن، آزار دهنده است!

باگ نورپردازی وارزون و بی محلی توسعه دهندگان کاربران را از این بازی دور کرد! نیما خدارحمی ۰ ۰۸ شهریور ۱۴۰۱ اخبار بازی
باگ نورپردازی وارزون

باگ نورپردازی وارزون این روزها تبدیل به بزرگ‌ترین موضوع بحث کاربران این بازی شده است و پاسخ ندادن توسعه دهندگان به درخواست‌های رفع این مشکل بزرگ، سبب عصبانیت بیش از حد کاربران و اعتراض بیشتر آن‌ها به اکتیویژن و استودیو توسعه دهنده این بازی شده است.

با گذشت بیش از دو سال از انتشار وارزون و افت و خیز بسیار این عنوان، هنوز کاربران بسیاری به طور مداوم به تجربه این بازی می‌پردازند و در عین حال منتظر انتشار بازی Call of Duty Warzone 2 هستند. بازی وارزون طی این دو سال و اندی، موفقیت ویژه‌ای کسب کرده و سودی کلان را برای اکتیویژن به ارمغان آورده است، با این حال همانطور که اشاره شد مسیر این بازی کم افت و خیز نبوده و مشکلات بسیاری را در کنار موفقیت خود داشته است. در حالی که مشکلات هک کردن بازی توسط کاربران تا حد قابل قبولی توسط برنامه آنتی چیت Ricochet برطرف شده، باگ‌های ناگهانی امان این بازی و کاربرانش را بریده و سبب عصبانیت کاربران شده‌اند.

به گفته تیم ریون (Raven Software) و البته همانطور که مشاهده شد، فصل پنجم تغییرات بسیاری را به کالدرا آورد. در کنار تغییرات ظاهری به وجود آمده از جمله فوران آتش فشان، سنگ‌های آتشین و مواد مذاب، یکی از مهم‌ترین تغییرات این بازی تغییر در سیستم نورپردازی بازی است. حال که طوفان جزیره از بین رفته، تیم ریون تلاش کرده نور بیشتری را وارد فضای بازی کند.

متاسفانه این تغییرات صورت گرفته سبب نارضایی بسیاری از کاربران شده و تغییرات ایجاد شده در نور پردازی بازی را آزار دهنده و بیش از حد زیاد می‌دانند. به گفته برخی از کاربران اشعه ساطع شده از خورشید به حدی زیاد بوده که گمان دارند تمام باگ‌ها و مشکلات منفور نور پردازی بازی وارزون در سال ۲۰۲۱ از نو برگشته‌اند! بسیاری از کاربران نظر منفی خود را در شبکه‌های اجتماعی ارائه کرده و عکس‌های بسیاری را در جهت اعتراض به تیم توسعه دهنده وارزون ثبت کرده‌اند.

یکی از عکس‌های منتشر شده از بازی وارزون این نور پردازی به شدت بی کیفیت و آزار دهنده را نشان می‌دهد. شما کافی است تنها یک ثانیه به این عکس نگاه کنید تا متوجه وضعیت بد نور پردازی این بازی شوید، حال فرض کنید شما باید به طور مداوم در این نورپردازی برای کشتن دیگر کاربران سخت کوش وارزون تلاش کنید! دومین عکس نیز به همین موضوع پرداخته و افزایش بیش از حد نور نسبت به نسخه پیشین بازی را نمایش می‌دهد. این باگ مشکل تنها چند نفر نبوده و هزاران نفر از باگ نورپردازی وارزون گله مند هستند و باور دارند که تیم ریون باید نور پردازی فصل پیش را به این بازی بازگرداند.

متاسفانه بر خلاف انتظارات و اعتراضات کاربران، تیم ریون هیچ واکنشی تا به این لحظه از خود نشان نداده است. به گفته این تیم، فصل پنجم آخرین فصل برای بازی وارزون خواهد بود و در حالی که ممکن است تغییراتی جزئی برای رفع مشکلات در این بازی را ببینیم، تغییرات عمده برای بازی وارزون ۲ کنار گذاشته شده‌اند. متاسفانه کاربران هیچ راهی به غیر از تحمل کرده این وضعیت تا زمان پاسخ دهی ریون به این موضوع ندارند. امیدواریم که ما شاهد چنین باگ‌های بد و آزار دهنده‌ای در بازی Call of Duty Modern Warfare 2 و البته Call of Duty Warzone 2 نباشیم.

بازی Call of Duty Warzone در حال حاضر برای کنسول‌های نسل هشتمی پلی استیشن ۴ و ایکس باکس وان، کنسول‌های نسل نهمی پلی استیشن ۵ و ایکس باکس سری ایکس/سری اس و رایانه شخصی در دسترس است. آیا شما نیز متوجه باگ نورپردازی وارزون شده‌اید؟ آیا این باگ شما را نیز آزرده خاطر کرده است؟ نظرات، تجربیات و در صورت وجود روشی برای کاهش نور بازی به روش درست را با ما و دیگر کاربران سرگرمی در میان بگذارید.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا