#مهسا_امینی

لودات دراپ بازی وارزون وارد دنیای واقعی شد!

هنرمند خوش ذوق لودات دراپ بازی وارزون را بازسازی کرد

لودات دراپ بازی وارزون وارد دنیای واقعی شد! نیما خدارحمی ۰ ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۱ اخبار بازی
لودات دراپ بازی وارزون در دنیای واقعی

همیشه آیتم‌هایی که از دنیای بازی‌های ویدیویی وارد دنیای واقعی می‌شوند زیبا و خاطره انگیز هستند و اگر طرفدار بازی وارزون باشید، مطلبی که در ادامه مطالعه و مشاهده می‌کنید بسیار شما را خوشحال خواهد کرد. لودات دراپ بازی وارزون پا به دنیای واقعی گذاشت! 
بازی کال آف دیوتی وارزون مانند تمام نسخه‌های پیشین سری بازی کال آف دیوتی، مملو از بازیکنان بد رفتار چه از نظر اخلاقی و چه از نظر فنی است، با این حال در میان بسیاری کاربران بد اخلاق و چیترهای منفور، بسیاری کاربران هنرمند، خوش اخلاق و خلاق نیز وجود داشته که عاشق این بازی هستند و کارهای هنریشان سبب لبخند کاربران می‌شود‍!
هنر و خلاقیتی که امروز مورد بحث قرار داده‌ایم، مربوط به لودات دراپ بازی وارزون است که بدون شک تک تک کاربران وارزون با آن آشنا هستند. این آیتم درون بازی یکی از اصلی‌ترین چیزها برای برد در بازی بوده و این اجازه را به شما داده که نه تنها تفنگ‌های شخصی سازی شده خود، بلکه پرک‌های مورد نیاز را که در پیش‌برد روند بازی حیاتی هستند دریافت کنید. از همین رو، معمولا اولین چیزی که کاربران برایش تلاش می‌کنند، جمع آوری پول درون بازی و خرید لودات دراپ بازی وارزون است. حال لودات دراپ درون بازی بهانه‌ای عالی برای برای یک هنرمند به منظور شاد کردن دیگر کاربران است.
لودات دراپ بازی وارزون طراحی منحصر به فرد داشته و با گذر زمان و یکپارچگی وارزون با سه بازی Call of Duty Modern Warfare، Call of Duty Black Ops Cold War و Call of Duty Vanguard، ما شاهد تغییر چندانی در آن نبوده‌ایم. همانطور که می‌دانید لودات دراپ مکعبی بزرگ، همراه با طناب‌هایی متصل به آن و جزئیات مشکی رنگ است و همگی این جزئیات در هدیه دریافت شده توسط کاربر ردیت یعنی edjwize از نامزد خود وجود دارند و علاوه بر آن این هدیه شامل کاغذ کادوی قرمز در بخش بالای خود است.

بدون شک این هدیه برای هر کسی ارزشمند بوده و زمانی این هدیه بیش از پیش ارزشمند شده که شما قدرت استفاده از آن را داشته باشید، البته نه برای تفنگ‌های خود! این لودات دراپ نیز در عوض تفنگ و چاقو و دیگر وسایل جنگی، پر از اسنک‌های متفاوت برای استفاده در زمان بازی کردن edjwize بود.
همانطور که انتظارش را داشتیم، عکس‌های این لودات دراپ به شدت در شبکه ردیت محبوب شدند و edjwize بیش از ۱۷۰۰ Upvote (مانند لایک در اینستاگرام) و بسیاری کامنت‌های دلگرم کننده دریافت کرد. در حالی که بسیاری از کاربران به روابط زیبای edjwize و نامزد او اشاره داشتند، بسیاری دیگر به اتفاقی نادر درباره بازی وارزون که انتشار پست‌هایی با مضمون مثبت باشد اشاره کردند. در حالی که بازی وارزون در حال حاضر به شدت زیر ذره بین بوده و رویداد Monarch Operation و اسکین گودزیلا در این بازی بیش از پیش سبب عصبانیت همگان شده، این لودات دراپ سبب شادی بسیاری از کاربران و البته ما شد.
گرچه تا به حال بسیاری هدایا با مضمون بازی‌های ویدیویی وجود داشته، این لودات دراپ بازی وارزون برای همیشه در خاطر edjwize و دیگر طرفداران سری بازی کال آف دیوتی زنده خواهد ماند. در حال حاضر بازی کال آف دیوتی وارزون ۲ در دست توسعه بوده و ممکن است بالاخره رخی تازه از لودات دراپ ببینیم. شما چه هدایای مشابهی دریافت کرده‌اید که همیشه در خاطرتان مانده است؟


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا