مبارزه سی جی و بیگ اسموک در بازی Resident Evil 4

سی جی همه جا!

مبارزه سی جی و بیگ اسموک در بازی Resident Evil 4 کیانوش جیریائی ۱ ۱۵ فروردین ۱۴۰۲ اخبار بازی

شخصیت‌های سی جی (CJ) و بیگ اسموک (Big Smoke) از Grand Theft Auto: San Andreas در بازی Resident Evil 4 Remake با هم مبارزه می‌کنند.

مادسازها برای انتشار مادهای خود حتی منتظر عرضه‌ی بازی نمی‌مانند و چندی پیش بود که شخصیت سی جی را در دموی بازی Resident Evil 4، به جای لیان کندی (Leon Kennedy) قرار دادند. حالا یک ماد جدید برای دموی Chainsaw، شخصیت‌های سی جی و بیگ اسموک را در بازی Resident Evil 4 در مقابل هم قرار می‌دهد. به تازگی ریمیک بازی Resident Evil 4 توسط استودیوی کپکام (Capcom) منتشر شد و میانگین نمره‌ی 93 را در وبسایت متاکریتیک کسب کرد.

بازی اصلی Resident Evil 4 اولین بار در سال 2005 منتشر شد و نام خودش را به عنوان یکی از جریان‌ ساز‌ترین آثار تاریخ در صنعت بازی‌های ویدیویی ثبت کرد. در این بازی نقش لیان کندی را بر عهده داریم و باید از اشلی (Ashley) دختر رییس جمهور، محافظت کنیم. بازیکنان در این بازی به یک دهکده‌ی رازآلود وارد می‌شوند و باید از آن جان سالم به در ببرند.

حالا در جدیدترین مادی که برای دموی Chainsaw ساخته شده، شاهد مبارزه‌ی سی جی و بیگ اسموک در بازی Resident Evil 4 Remake هستیم. سی جی وارد دهکده شده و پس از رویارویی و مبارزه با اهالی عجیب این دهکده، بیگ اسموک با اره برقی وارد صحنه‌ی مبارزه می‌شود. در این ماد حتی در کات سین‌ها هم شاهد چهره‌ی سی جی هستیم و از همه مهم‌تر، سی جی و بیگ اسموک با صدای خودشان در بازی Resident Evil 4 صحبت می‌کنند و حتی برخی از دیالوگ‌های معروف بازی Grand Theft Auto: San Andreas را می‌شنویم.

سی جی و بیگ اسموک در Resident Evil

بازی Grand Theft Auto: San Andreas برای اولین بار در سال 2004 توسط استودیوی راکستار گیمز (Rockstar Games) منتشر شد و شخصیت سی جی را به دنیا معرفی کرد. از آن زمان تاکنون، سی جی پای ثابت مادهای مختلف است. این اولین باری نیست که سی جی و بیگ اسموک در بازی Resident Evil در مقابل هم قرار می‌گیرند. قبلا یکی از مادهای بازی Resident Evil 2، سی جی را در نقش لیان، و بیگ اسموک را در نقش مستر ایکس (Mr. X) قرار می‌داد. ظاهرا مادسازها هرگز دست از سر سی جی برنخواهند داشت. سی جی چندی پیش در بازی Hogwarts Legacy مشغول جادو زنی بود. سی جی در شهر نیویورک تار می‌زند و با خلاف‌کاران مبارزه می‌کند و حتی در بازی Stray، در نقش یک گربه ظاهر می‌شود.

مجموعه بازی Resident Evil با مادها غریبه نیست. همین الان هم مادهای مختلفی برای ریمیک بازی Resident Evil 4 ساخته شده است. برای مثال یکی از این مادها، بازیکن را در نقش شرک (Shrek) قرار می‌دهد و مادی دیگر، زاویه دوربین بازی‌های قدیمی Resident Evil را بازمی‌گرداند. بدون شک مادهای بیشتری برای این بازی در راه است و این ماجرا به این زودی‌ها تمامی ندارد.

بازی Resident Evil 4 Remake هم اکنون برای رایانه‌های شخصی، پلی استیشن 4، پلی استیشن 5، و ایکس باکس سریز X/S در دسترس است. در ادامه نظرات خود را در مورد مبارزه‌ی سی جی و بیگ اسموک در بازی Resident Evil 4 با ما به اشتراک بگذارید.

4.6 7 آراء
امتیاز مطلب


guest

1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا