باگ‌های تصویری نسخه پلی استیشن 5 بازی Resident Evil 4

باگ‌ها و گلیچ‌ها

باگ‌های تصویری نسخه پلی استیشن 5 بازی Resident Evil 4 آیدا امشاسفند ۰ ۰۶ فروردین ۱۴۰۲ اخبار بازی
نسخه پلی استیشن 5 بازی Resident Evil 4

کپ‌کام برای باگی که در ریمیک نسخه پلی استیشن 5 بازی Resident Evil 4 پیش آمده، راهکاری موقت ارائه کرده است.

بالاخره Resident Evil 4 بازی کلاسیک سبک شوتر و survival از سری Resident Evil  هم، بازسازی خود را امروز دریافت کرد. با این حال در نسخه پلی استیشن 5 این بازی باگی در صفحه خود دارد که باعث می‌شود نور در صفحه نمایش سوسو بزند. با اینکه این بازی قبلا نظرات خیلی خوبی را از منتقدان دریافت کرده، Resident Evil 4 Remake اصلا خالی از ایراد نیست.

استودیو بازی‌سازی کپکام (CAPCOM) باگ سوسو زدن صفحه نمایش را تایید کرده و به گیمرها توصیه کرده تا وقتی که پچ بعدی برای برطرف کردن این مشکل  منتشر شود بعضی از تنظیمات نمایشگر خود را تغییر دهند.
مدتهای زیادی بود که بازیکنان درخواست بازسازی Resident Evil 4 را داشتند و کپ‌کام بعد از انتشار نسخه ریمیک Resident Evil 2 و Resident Evil 3 این قسمت را نیز بازسازی کرد. این ریمیک با گرافیک مدرن، بعد از انتشار، رکورد سرویس Steam را شکسته، اما به نظر می‌رسد که بازیکنان گلیچ‌هایی را در بازی تجربه کرده‌اند.
کپ‌کام اعلام کرده که سوسو زدن نور صفحه بازی به دلیل تنظیمات گرافیکی Resident Evil 4 است. تیم بازسازی به گیمرهایی که گلیچ اینچنینی را تجربه کرده‌اند، پیشنهاد کرد که ابتدا سعی کنند تا بازی را ذخیره کرده و دوباره نصب کنند. اگر مشکل همچنان برجا بود، توصیه می‌شود که از تب Display، گزینه Depth of Field را به Off تغییر داده، سپس از تب Camera هم Motion Blur را انتخاب کرده و به On تغییر دهند.

بخش جدید در کنار باگ‌ها

متاسفانه این تنها مشکل فنی نسخه پلی استیشن 5 بازی Resident Evil 4 ریمیک نیست. علاوه بر موارد بالا بازیکنان سایر کنسول‌ها نیز باگ‌های مختلفی را تجربه کرده‌اند. باگ‌هایی مانند بافت‌های بی کیفیتی که در بازی دیده شده، باران‌های پیکسلی شده و صحنه‌های تار در نسخه کنسول باعث نارضایتی بازیکنان شده‌اند.

برخی از بازیکنان Xbox هم اعلام کرده‌اند که بازی مشکلات شدیدی در تنظیمات deadzone دارد که باعث هدف‌گیری درهم و نامشخص می‌شود. امیدواریم که کپکام سریع‌تر پچ برطرف‌سازی باگ‌های مذکور را منتشر کند.
جدای از باگ‌ها و گلیچ‌ها، بخش Mercenaries هم به این ریمیک بازی Resident Evil 4 اضافه شده است. در این بخش، بازیکن باید به هدف مرحله قبل از اتمام زمان برسد. در نسخه اصلی بازی، بازیکنان باید یک کاراکتر را انتخاب کرده و تا جایی که می‌توانستند با کشتن هر تعداد دشمن، امتیاز کسب کرده تا اینکه هلیکوپتر نجات فرود آمد.

مطمئنا حالت Mercenaries برای گیمرها به‌روزرسانی و اصلاح خواهد شد، در کنار آن باید دید که شامل چه ویژگی‌های جدیدی هم می‌شود.

4 2 آراء
امتیاز مطلب


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا