احتمال اکران فیلم Tenet در تابستان همچنان وجود دارد

فعلا در اروپا

احتمال اکران فیلم Tenet در تابستان همچنان وجود دارد مهسا سپاهی ۰ ۰۵ مرداد ۱۳۹۹ سینمای جهان
فیلم Tenet

شرکت برادران وارنر در حال بررسی احتمال اکران فیلم Tenet در اواخر ماه آگوست است.

داستان فیلم Tenet، جدیدترین اثر کریستوفر نولان، حول محور دو مامور حرفه‌ای می‎‌چرخد که با استفاده از تکنولوژی وارونگی زمان، از بروز جنگ جهانی سوم جلوگیری می‌کنند. از بازیگران معروفی که در این فیلم نقش‌آفرینی می‌کنند می‌توان به جان دیوید واشنگتن (John David Washington)، رابرت پتینسون (Robert Pattinson) و الیزابت دبیکی (Elizabeth Debicki) اشاره کرد.

اخیرا اخباری منتشر شده که از برنامه‌ی پخش این فیلم جدید توسط برادران وانر در سینماهای بریتانیا، اسپانیا و فرانسه خبر می‌دهد. گفته می‌شود تاریخ اعلام شده ۵ تا ۷ شهریور (مصادف با ۲۶ تا ۲۸ آگوست) خواهد بود اما این تاریخ به تایید نهایی نرسیده است. البته منابع زیادی این موضوع را تایید کرده و برگزارکنندگان زیادی منتظر دریافت تاریخ هستند. از طرفی دیگر، احتمالا تا روزهای آینده اطلاعات تازه‌ای برای اکران فیلم Tenet در آسیا منتشر می‌شود. با توجه به شیوع ویروس کرونا و شرایط، در صورت ناپایداری و وخیم‌تر شدن وضعیت، احتمال تغییر این تصمیمات وجود دارد.

تا کنون ۳ بار زمان اکران این عنوان علمی تخیلی به تاخیر افتاده است. بار آخر پس از تعویق تاریخ اکران به ۲۱ مرداد (مصادف با ۱۲ آگوست)، نام این فیلم به‌طور کلی از جدول پخش حذف شد. از طرفی دیگر، جان استنکی مدیرعامل شرکت AT&T، در جریان کنفرانسی که اخیرا برگزار شد تاکید کرد عرضه‌ی دیجیتالی Tenet تا پیش از اکران گسترده اتفاق نخواهد افتاد. این درحالی است که شرکت Warner Bros در بیانیه‌ی اخیر خود اعلام کرد آن‌ها قصد دارند تا هر چه سریع‌تر یک تاریخ اکران برای سال ۲۰۲۰ در نظر گرفته و آن را به علاقه‌مندان اعلام کنند.

تاریخ اکران جدیدترین اثر کریستوفر نولان هنوز به‌صورت رسمی از سوی برادران وارنر اعلام نشده است.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا