آیا کریستین بیل برای بازی در Thor: Love and Thunder آماده می‌شود؟

در مقابل ثور

کریستین بیل

کریستین بیل (Christian Bale) حین رفتن به سر صحنه‌ی فیلمبرداری Thor: Love and Thunder دیده شده است.

در حالی که آماده‌سازی فیلم Thor: Love and Thunder در استرالیا ادامه دارد، اخبار جدیدی از بازیگران و فیلمبرداری این عنوان به گوش می‌رسد. Thor: Love and Thunder ادامه‌ای بر فیلم Thor: Ragnarok به حساب می‌آید و کارگردان این عنوان مورد انتظار، تایکا وایتیتی است. از بازیگران Thor: Love and Thunder می‌توان به کریس همسورث، ناتالی پورتمن، تسا تامپسون و همچنین کریستین بیل در نقش منفی آن اشاره کرد.

به تازگی کریستین بیل که به عنوان نقش منفی فیلم Thor: Love and Thunder حضور خواهد داشت، در حین رفتن به صحنه‌ی فیلمبرداری دیده شده است. با وجود آن‌که شروع ضبط این فیلم از اوایل ۲۰۲۱ آغاز می‌شود، اما بخش‌های مقدماتی و آماده‌سازی تولید شروع شده و عوامل برای این پروژه آماده می‌شوند. کریستین بیل قبل از آن‌که در پروژه‌ی Thor: Love and Thunder حاضر شود، اعلام کرده‌ بود دیگر نسبت به بازی در فیلم‌های ابرقهرمانی علاقه‌مند نیست. با این وجود، او ایفای نقش در این فیلم را قبول کرد و حالا برای بازی در آن آماده می‌شود. طبق اطلاعات منتشر شده، او قرار است به عنوان شخصیت منفی در Thor: Love and Thunder حاضر شود.

جالب است بدانید گروه نگهبانان کهکشان در Thor: Love and Thunder حضور خواهند داشت. از آن‌جایی که در انتهای Avengers: Endgame ثور تصمیم گرفت با این گروه همراه شود، گفته می‌شود در فیلم مورد انتظار ثور قرار است شاهد حضور Guardians of the Galaxy باشیم. این خبر مدتی پیش توسط وین دیزل تایید شد.

لازم به ذکر است که که چهارمین اقتباس سینمایی Thor در تاریخ ۲۲ بهمن سال ۱۴۰۰ (مصادف با ۱۱ فوریه‌ی سال ۲۰۲۲) به سینماهای سراسر جهان می‌آید.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا