تصاویر پشت صحنه فیلم Thor: Love And Thunder با حضور کریستین بیل منتشر شد

اولین نگاه به لباس کریستین بیل در قسمت چهارم تور

پشت صحنه فیلم Thor: Love And Thunder - گور

تصاویر پشت صحنه فیلم Thor: Love And Thunder به تازگی توسط کاربران منتشر شده که در آن‌ها می‌توانید کریستین بیل (Christian Bale) را در قامت گور (Gorr)، قاتل خدایان، مشاهده کنید!

در حالی که تمام توجه طرفداران به سمت بازگشت ناتالی پورتمن (Natalie Portman) برای ایفای نقش جین فاستر (Jane Foster) جلب شده، اما کسی چندان هم به شخصیت منفی این فیلم اهمیتی نمی‌دهد! در حالی که کریستین بیل، بازیگر نقش بتمن در سه‌گانه معروف کریستوفر نولان این نقش را بازی کرده و قرار است تا به عنوان قاتل خدایان در فیلم چهارم Thor حاضر شود. یا حداقل بهتر است بگوییم که تصاویر پشت صحنه این فیلم گویای چنین موضوعی هستند.

در این اثر سینمایی مورد انتظار از MCU، گور به عنوان شخصیتی معرفی می‌شود که همانطور که از ادامه اسمش، یعنی The God Butcher پیداست، قصد دارد تا خدایان را نابود کند. اما اگر قصد آشنایی بیشتر با این کاراکتر را دارید، بد نیست بدانید که اولین حضور او در دنیای کمیک به سال ۲۰۱۳ و درست به زمانی بازمی‌گردد که در جلد اول Thor: God of Thunder ظاهر شد. این شخصیت در جهانی متولد شده که اطرافیان او به خدایان اعتقاد دارند و از طرفی خود او یک فرد بی‌اعتقاد شناخته می‌شود که هرگز علاقه‌ای به حضور خدایان در اطراف جهان خود را ندارد. به همین دلیل نیز برای اینکه توجه مردمش را جلب کند، به سراغ کشتن ثور می‌رود. همچنین جالب است بدانید که سلاح این شخصیت ابرشرور، شمشیر Necrosword نام دارد که از ترکیب کله یک سلستیال (Celestial) که از قدیمی‌ترین و قدرتمندترین گونه‌‌ها در مارول هستند ساخته شده و به او اجازه می‌دهد تا پرواز کند، یا اینکه مردم ازگارد را به راحتی بکشد!

تصاویر پشت صحنه فیلم Thor: Love And Thunder

در تصویر فوق می‌توانید چهره متفاوتی از کریستین بیل را ببینید که با کله‌ای کچل، برای ایفای نقش گور سر صحنه حاضر شده است. با این وجود یک نکته جالب درباره این بازیگر لباس او خواهد بود که عملا با آنچه که در کتاب‌های کمیک دیده بودیم یکسان بوده و شباهت‌های فوق‌العاده زیادی را دارد. شنل خاکستری و کاستوم سفید رنگ این شخصیت، نشان‌دهنده مرگبار بودن او هستند و در اینجا هم به خوبی دیده می‌شود.

به هر حال فیلم Thor: Love And Thunder قرار است تا پاسخ سوالات بسیاری را بدهد که تاکنون درباره داستان آن منتشر شده و ذهن کاربران را درگیر کرده است. برای مثال اینکه چرا جین فاستر در فیلم Ragnarok و Infinity War حاضر نبود و چطور قرار است تا این کاراکتر چکش معروف ثور یعنی میولنیر (Mjolnir) را بردارد؟ جدا شدن ثور و جین در Endgame چند بار گفته شد، اما دلیلی برای آن به بینندگان نشان داده نشده بود تا بدانیم که مشکل از سوی کدام‌یک از آن‌ها بوده است. همچنین میولنیر توسط کاپیتان آمریکا به همان خط زمانی خودش برده شده بود، در نتیجه چطور ممکن است که جین چکشی را بردارد که در خط زمانی او وجود ندارد؟

شاید بتوان جواب تمامی این سوال‌ها را با این مورد داد که همه چیز از یک جهان دیگر آورده شده و میولنیر هم از همانجا پیدا خواهد شد. اما تایکا وایتیتی (Taika Waititi) کارگردان سرشناس این اثر، اظهار کرده که ظاهرا همه چیز درباره همان ثور همیشگی بوده و دنباله‌ای مستقیم بر اتفاقات آخر Endgame را شاهد خواهیم بود. جایی که پیتر کویل و سایر محافظان کهکشان همگی در این فیلم حاضر بوده و به ثور کمک می‌کنند تا در مقابل دشمن خود بایستد. همچنین بعد از اتفاقات سریال Loki حال می‌توان گفت که هرچیزی ممکن است در دنیای سینمایی مارول اتفاق بیوفتد، اما اینکه چطور این اتفاقات به صورت داستانی منسجم روایت می‌شوند، مهم‌ترین بخش در جذب بیننده خواهد بود؛ کاری که ظاهرا استودیو مارول در آن مهارت خاصی دارد.

فیلم Thor: Love And Thunder در تاریخ ۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۱ (۶ می ۲۰۲۲) اکران خواهد شد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا