کریستین بیل به عنوان نقش منفی فیلم Thor: Love and Thunder حضور خواهد داشت

تسا تامپسون بازیگر نقش Valkyrie این موضوع را تایید کرد

کریستین بیل Thor

تسا تامپسون تایید کرد که کریستین بیل نقش منفی فیلم Thor: Love and Thunder خواهد بود.

علاقه‌مندان به فیلم‌های سینمایی و مخصوصا ابرقهرمانانه، کریستین بیل را به دلیل ایفای نقش در قالب شوالیه‌ی تاریکی سه‌گانه‌ی بتمن کریستوفر نولان می‌شناسند. او در کنار این فیلم، در عناوین موفقی چون Vice در سال ۲۰۱۸ و Ford v Ferrari در سال ۲۰۱۹ میلادی حضور پررنگی داشت.

حال با توجه به شواهد موجود، به نظر می‌رسد که مخاطبین بار دیگر کریستین بیل را در یک فیلم ابرقهرمانی جدید خواهند دید ولی این بار او در نقش یک شخصیت منفی قرار دارد. اواسط دی ماه سال ۱۳۹۸ بود که اخباری در خصوص مذاکرات بین بیل و دیزنی برای حضور او در فیلم مورد انتظار Thor: Love and Thunder منتشر شد. حال به نظر می‌رسد که این مذاکرات به ثمر نشسته و ما شاهد حضور کریستین بیل در چهارمین قسمت از فیلم Thor خواهیم بود.

تسا تامپسون بازیگر نقش Valkyrie در سری فیلم‌های Thor تایید کرد که به تازگی فیلمنامه‌ی Thor: Love and Thunder را خوانده و شخصیت او به همراه خدای رعد و برق یعنی ثور که کریس همسورث نقش او را هدایت می‌کند، مقابل دشمن جدیدی خواهند رفت که کریستین بیل بازیگر این شخصیت است.

هنوز شخصیت بیل در این اثر سینمایی مشخص نیست ولی بسیاری حدس می‌زنند که امکان دارد در این قسمت ما با Balder the Brave روبه‌رو شویم. فیلم Thor: Love and Thunder در تاریخ ۱۴ آبان ۱۴۰۰ (۵ نوامبر ۲۰۲۱ میلادی) اکران می‌شود. کارگردانی فیلم بر عهده‌ی Taika Waititi کارگردان نسخه‌ی پیشین یعنی Thor: Ragnarok است.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا