کریستین بیل در حال مذاکره برای پیوستن به Thor: Love and Thunder است

آیا بازیگر نقش بتمن در سه‌گانه‌ی کریستوفر نولان به دنیای سینمایی مارول ملحق خواهد شد؟

کریستین بیل Thor: Love and Thunder

کریستین بیل بازیگر برنده‌ی اسکار و ایفاگر نقش «بروس وین» در سه‌گانه‌ی بتمن اثر کریستوفر نولان، در حال مذاکره با شرکت مارول برای پیوستن به فیلم Thor: Love and Thunder است.

کریستین بیل نه تنها به خاطر ایفای نقش شوالیه‌ی تاریکی گاتهام، بلکه بابت ایفای نقش در فیلم‌هایی چون The Fighter، The Machinist، The Prestige و Vice شهرت دارد و تا به حال چهار بار نامزد دریافت جایزه‌ی اسکار شده که یک بار آن را به خانه برده است. کریستین بیل به عنوان نقش اصلی در Ford Vs. Ferrari حضور داشته و یکی از بهترین نقش‌آفرینی‌های سال ۲۰۱۹ به شمار می‌رود که شانس بالایی برای نامزدی در اسکار دارد.

آخرین حضور او در یک اقتباس سینمایی از کامیک‌بوک به سال ۲۰۱۲ و فیلم The Dark Knight Rises بر می‌گردد، اما موفقیت و استقبال گسترده‌ی دنیای سینمایی مارول ظاهرا برای او هم جالب است که پس از هشت سال، وارد مذاکره برای حضور در یک اقتباس دیگر شود. ایفای نقش کریستین بیل در Thor: Love and Thunder هنوز قطعی نیست و فعلا دو طرف در وضعیت گفتگو قرار دارند. از آن‌جا که هیچ اطلاعاتی از جزئیات داستان فیلم هم در دسترس نیست، نمی‌دانیم که مارول بیل را برای چه نقشی در نظر گرفته است.

فیلم Thor: Love and Thunder به عنوان پنجمین اثر رونمایی شده از فاز چهارم دنیای سینمایی مارول، در تاریخ ۵ نوامبر ۲۰۲۱ (۱۴ آبان ۱۴۰۰) اکران خواهد شد. کارگردانی فیلم بر عهده‌ی Taika Waititi کارگردان Thor: Ragnarok است و کریس همسورث باری دیگر برای ایفای نقش خدای رعد باز خواهد گشت. ناتالی پورتمن بازیگر شخصیت Jane Foster که آخرین حضور مهمش به Thor: The Dark World باز می‌گردد و در Avengers: Endgame هم حضور کوتاهی داشت، یکی از بازیگران اصلی فیلم محسوب می‌شود.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا