کارگردان The Marvels این فیلم را احمقانه توصیف کرد!

این فیلم اتفاقات Secret Wars را زمینه چینی می‌کند

کارگردان The Marvels

نیا داکوستا (Nia DaCosta) کارگردان The Marvels اخیراً مصاحبه‌ای را با مجله Total Film انجام داده و در بخشی از آن، فیلم جدیدش را احمقانه خواند.

دومین اقتباس سینمایی کاپیتان مارول با نام The Marvels شناخته شده و طی ماه‌های آتی به سالن‌های سینمای آمریکا خواهد آمد. اگرچه روی کاغذ اثر اختصاصی کارول دنورز به شمار می‌رود، غیر از او دو شخصیت اصلی دیگر هم دارد: مونیکا رمبئو و کاملاخان. نسخه بزرگسال مونیکا در سریال Wandavision معرفی شد و نسخه لایو اکشن میس مارول هم بواسطه سریال اختصاصی Ms. Marvel توانست توجه‌ها را جلب کند.

قدرت‌های ابرانسانی کارول دنورز، مونیکا رمبئو و کاملاخان بطرز مرموزی بهم مرتبط شده و باعث می‌شود هر بار که از قابلیت‌هایشان استفاده می‌کنند، جایشان با یکدیگر عوض می‌شود. آن‌ها یک تیم تشکیل داده و جستوجو را برای یافتن دلیل این اتفاق آغاز می‌کنند. در ضمن، بری لارسن (Brie Larson)، تیونا پاریس (Teyonah Parris) و ایمان ولانی (Iman Vellani) بترتیب نقش‌های کاپیتان مارول، مونیکا رمبئو و میس مارول را ایفا می‌کنند.

نیا داکوستا، کارگردان The Marvels بوده و اخیراً مصاحبه‌ای را با مجله Total Film انجام داده است. در بخشی از گفتگو، بحث به سمت فیلم‌های ابرقهرمانی و روند نزولی‌شان طی سال‌های گذشته رفت. فیلمساز آمریکایی افت فیلم‌ها را تایید کرد و گفت اثر جدیدش بسیار متفاوت خواهد بود:

بنظر من افت فیلم‌های ابرقهرمانی قطعاً حقیقت دارد. بزرگترین تفاوت با دیگر فیلم‌های MCU این است که اثر جدیدم بطرز عجیب و غریبی سرگرم کننده و همچنین احمقانه است. جهان‌هایی که در طول فیلم به آن‌ها می‌رویم، هیچ شباهتی به جهان‌هایی که قبلاً در MCU دیده‌اید ندارند.

البته نیا داکوستا تنها فردی نیست که اخیراً با Total Film مصاحبه کرده است. مری لیوانوس (Mary Livanos)، تهیه کننده سریال وانداویژن، در جریان گفتگوی اخیر خود فاش کرد اتفاقاتی که در قسمت دوم کاپیتان مارول می‌بینیم، می‌توانند زمینه ساز Avengers: The Kang Dynasty و Avengers: Secret Wars شوند.

در انتها، لازم به ذکر است فیلم The Marvels از تاریخ ۱۹ آبان سال جاری (مصادف با ۱۰ نوامبر) روی پرده نقره‌ای خواهد آمد.

3.5 2 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

4 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا