1%
  • 0/10

نگرانی‌ها درباره صحنه‌های اکشن فیلم کاپیتان آمریکا 4 بی مورد نبود!

پروژه جلوی دوربین بازمی‌گردد

نگرانی‌ها درباره صحنه‌های اکشن فیلم کاپیتان آمریکا 4 بی مورد نبود! ۱ ۲۵ آذر ۱۴۰۲ سینمای جهان کپی لینک
صحنه‌های اکشن فیلم کاپیتان آمریکا 4

اینطور که بنظر می‌رسد، صحنه‌های اکشن فیلم کاپیتان آمریکا 4 (Captain America: Brave New World) از کیفیت و جذابیت لازم برخوردار نیستند.

والت دیزنی (Walt Disney) که وظیفه نشر آثار Marvel Cinematic Universe را بر عهده دارد، حدوداً یک ماه پیش اکران Captain America: Brave New World را عقب انداخت. از آنجایی که فیلمنامه نویسان و بازیگران هالیوودی قبل از آن دست به اعتصاب زده بوده و تمامی پروژه‌ها را به تعطیلی کشانده بودند، گمان می‌رفت آن‌ها مقصر تغییر در برنامه ریزی‌ها باشند.

با گذشت مدت کوتاهی، یکی از افشاگران به نام دنیل ریچمن (Daniel Richtman) مدعی شد مدیران مارول چندی پیش به تماشای نسخه موجود از فیلم 4 Captain America پرداخته و اصلاً از صحنه‌های اکشن رضایت نداشتند. در نتیجه، تصمیم گرفته‌اند اکران را عقب انداخته و دست اندرکاران را برای ضبط صحنه‌های جدید بازگردانند. اگرچه آن زمان رسانه‌های معتبر واکنشی به ادعای ریچمن نشان ندادند، حالا می‌توان گفت حقیقت داشته است.

رسانه Deadline در گزارش جدید خود اعلام کرده متیو اورتون (Matthew Orton) به فیلم 4 Captain America پیوسته و قرار است وظیفه نویسندگی صحنه‌های جدید را بر عهده بگیرد. خبرنگار همچنین تاکید داشت فیلمبرداری صحنه‌های جدید احتمالاً در بهار یا تابستان سال آینده میلادی رخ خواهد داد. در ضمن، اورتون با آثار ابرقهرمانی غریبه نبوده و پیش از این در ساخت سریال Moon Knight مشارکت کرده بود.

رسانه ددلاین فاش نکرد متیو اورتون روی صحنه‌های اکشن فیلم کاپیتان آمریکا 4 کار می‌کند یا صحنه‌های دیگری را بازنویسی خواهد کرد. با این حال، ذکر این نکته خالی از لطف نیست که فیلمبرداری مجدد برخی صحنه‌ها اتفاق رایجی در میان فیلم‌های سینمایی Marvel Cinematic Universe بوده و مهمولاً بین چند روز تا بیش از دو هفته زمان می‌برند.

فیلم Captain America 4 از تاریخ ۵ مرداد سال ۱۴۰۳ (مصادف با ۶۲ جولای سال ۲۰۲۴ میلادی) به سالن‌های سینماهای آمریکا خواهد آمد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments