1%
  • 0/10

نخستین تصویر از شرور فیلم Captain America 4 لو رفت

بازگشت پس از حدوداً یک دهه

نخستین تصویر از شرور فیلم Captain America 4 لو رفت ۶ ۱۹ اسفند ۱۴۰۲ سینمای جهان کپی لینک
شرور فیلم Captain America 4

یکی از افشاگرهای مشهور صنایع فیلم و سریال به نام CanWeGetToast نخستین تصویر از شرور فیلم Captain America 4 را به اشتراک گذاشت.

اگر اعتصاب فیلمنامه نویسان و بازیگران هالیوود در تابستان سال گذشته میلادی رخ نمی‌داد، چهارمین قسمت مجموعه کاپیتان آمریکا در سال جاری میلادی به سینماها می‌آمد. البته اعتصاب تنها دلیلی نبود که والت دیزنی (Walt Disney) بخاطرش تصمیم به تغییر در برنامه ریزی‌های خود گرفت. منابع غیررسمی مدعی شدند مدیران مارول از فیلم راضی نبوده و قرار است صحنه‌های جدیدی در تابستان ضبط و به فیلم Captain America: Brave New World اضافه شوند.

ضبط صحنه‌های جدید یا فیلمبرداری مجدد برخی صحنه‌ها معمولاً طی مدت کوتاهی انجام می‌شوند. با این حال، چنین قاعده‌ای برای فیلم Captain America 4 صدق نکرده و دست اندرکاران احتمالاً بخش عمده تابستان را مشغول فیلمبرداری مجدد خواهند بود. ظاهراً گروه خلافکاری Serpent Society قرار است حذف شده و صحنه‌های اکشن تغییرات زیادی داشته باشند.

CanWeGetToast یک افشاگر مشهور فیلم و سریال بوده و نخستین تصویر شرور فیلم Captain America 4 را فاش کرده است. او ساموئل استرنز ملقب به لیدر (The Leader) بوده و نسخه لایو اکشنش نخستین بار در فیلم The Incredible Hulk معرفی شد و با گذشت بیش از یک دهه، قرار است بازگردد. در ادامه می‌توانید تصویر لو رفته و ظاهر این شخصیت در کمیک بوک‌ها را دیده و مقایسه کنید:

ساموئل استرنز با نقش آفرینی تیم بلیک نلسون (Tim Blake Nelson) بطور اتفاقی در فیلم The Incredible Hulk خون هالک (Hulk) را دریافت کرد و همین اتفاق باعث تغییراتی در بدنش شد. با توجه به تصویر لو رفته، مغز او رشد می‌کند اما به اندازه همتای کمیک بوکی‌اش نیست. همچنین بنظر می‌رسد رنگ پوستش هم به سبز تغییر می‌کند.

در حال حاضر اطلاعات چندانی از فیلم Captain America 4 در دسترس نبوده و نمی‌دانیم لیدر تنها شرور خواهد بود یا خیر. در ضمن، این اثر برای اکران از ۲۶ بهمن سال ۱۴۰۳ (مصادف با ۱۴ فوریه سال ۲۰۲۵ میلادی) برنامه ریزی شده است.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

6 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments