1%
  • 0/10

لوگو فیلم Captain America 4 حضور شخصیتی مهم را تایید می‌کند

شایعه‌ها حقیقت داشته‌اند

لوگو فیلم Captain America 4 حضور شخصیتی مهم را تایید می‌کند ۱۱ ۲۳ بهمن ۱۴۰۲ سینمای جهان کپی لینک
رد هالک در فیلم Captain America 4

تصویری اخیراً در فضای مجازی به اشتراک گذاشته شده که حضور رد هالک در فیلم Captain America 4 را تایید می‌کند.

جدیدترین قسمت کاپیتان آمریکا که تحت عنوان Captain America: Brave New World شناخته می‌شود، اواسط سال گذشته میلادی فاز فیلمبرداری را پشت سر گذاشت و وارد فاز پس تولید شد. در حالی که بنظر می‌رسد همه چیز طبق برنامه ریزی‌ها پیش می‌رود، مارول و والت دیزنی (Walt Disney) تصمیم گرفتند اکرانش را عقب انداخته و تعدادی از صحنه‌هایش را دوباره ضبط کنند؛ اتفاقی که قرار است طی ماه‌های آتی رخ دهد.

سم ویلسون در فیلم Captain America 4 بازمی‌گردد تا لباس کاپیتان آمریکا را به تن می‌کند و واکین تورس هم قرار است فالکون جدید باشد. شخصیت تادئوس تاندربولت راس هم در داستان حضور داشته و اینبار رئیس جمهور ایالات متحده آمریکا است. منابع غیررسمی مدعی شده بودند راس طی اتفاقاتی به رد هالک (Red Hulk) تبدیل می‌شود. با وجود فاش شدن این اتفاق از سوی منابع مختلف، مارول همچنان سکوت کرده و چیزی در این باره نمی‌گوید.

تصویری اخیراً در فضای مجازی دست به دست می‌شود که حکم تاییدی بر شایعه‌ها بوده و همه را پیرامون حضور رد هالک در فیلم Captain America 4 به اطمینان می‌رساند. این تصویر از ژاکتی ثبت شده که مارول برای دست اندرکاران قسمت چهارم کاپیتان آمریکا تدارک دیده و می‌توان لوگو فیلم را رویش مشاهده کرد:

سپر مشهور کاپیتان آمریکا در وسط لوگو قرار داشته و انگشتانی دیده می‌شود که آن را گرفته است. این انگشتان در نگاه اول می‌تواند به هر شخصیتی تعلق داشته باشد اما نباید فراموش کرد انگشتان شخصیت‌های محدودی به این اندازه هستند. به این مورد باید رنگ قرمز را اضافه کرد که باعث می‌شود رد هالک تنها گزینه باشد.

ویلیام هارت (William Hurt) نقش ژنرال تادئوس تاندربولت راس را در فیلم‌های مختلفی از جمله The Incredible Hulk و Avengers: Endgame ایفا کرد. در پی فوت او در سال ۲۰۲۲ میلادی، استودیو مارول تصمیم گرفت این نقش را به هریسون فورد (Harrison Ford) بسپارد که فرنچایزهای مشهوری مانند جنگ ستارگان (Star Wars) و ایندیانا جونز (Indiana Jones) را در پرونده هنری خود دارد.

در انتها، لازم به ذکر است فیلم Captain America 4 برای اکران از تاریخ ۲۶ بهمن سال ۱۴۰۳ (مصادف با ۱۴ فوریه سال ۲۰۲۵ میلادی) برنامه ریزی شده است.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

11 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments