اطلاعاتی از ابرشرور فیلم کاپیتان آمریکا 4 فاش شد

دومین ستاره کمپانی WWE در دنیای سینمایی مارول

ابرشرور فیلم کاپیتان آمریکا 4

پس از ماه‌ها انتظار و گمانه‌زنی، اصلاعات جدیدی به دست آمده که ما را بیشتر با ابرشرور فیلم کاپیتان آمریکا 4 که یکی از ستارگان کمپانی WWE نقشش را ایفا کرده، آشنا می‌کند.

پس از یک انتظار نسبتا طولانی، کاپیتان آمریکا (Captain America) با بازی آنتونی مکی (Anthony Mackie) قرار است تا با فیلم مورد انتظار Captain America: New World Order به دنیای سینمایی مارول (MCU) بازگردد، البته هنوز حدود یک سالی تا اکران این اثر فاصله داریم. با این حال به نظر می‌رسد که استودیو مارول (Marvel Studios) در حال تدارک یک چالش بسیار سخت برای کاپیتان آمریکای جدید است و قصد ندارد در اولین فیلم سینمایی اختصاصی‌اش به هیچ وجه، به او آسان بگیرد.

این ابرقهرمان در این اثر نه تنها قرار است در مقابل قدرت‌های بزرگ سیاسی قرار بگیرد، بلکه گزارش شده یک تیم متشکل از پنج نفر که با نام محفل مارها (Serpent Society) شناخته می‌شوند، نیز جزو دشمنانی‌اند که کاپیتان آمریکا باید با آن‌ها مبارزه کند.

قبلا در زمان فیلمبرداری فیلم Captain America: New World Order اطلاعاتی از محفل مارها لو رفته و اکنون نیز ویدئویی از پشت صحنه ساخت این اثر منتشر شده که اطلاعات قبلی درباره ابرشرور فیلم کاپیتان آمریکا 4 را تائید می‌کند. همچنین مشخص شده کلبی دنیل لوپز (Colby Daniel Lopez) ملقب به ست رالینز (Set Rollins)، ستاره کمپانی کشتی کج WWE قرار است در این اثر چه نقشی داشته باشد. شما در بالا می‌توانید این ویدئو را تماشا کنید.

در ویدئوی منتشر شده نفر از اعضای محفل مارها دیده می‌شوند که نقش یکی از آن‌ها را ست رالینز و دیگری را یک بازیگر زن که هویتش هنوز مشخص نشده، بازی می‌کنند. کم پیش می‌آید که یک ابرقهرمان در فیلم سینمایی خود مجبور به مقابله با چند گروه مختلف از ابرشرورهای بزرگ شود، اما این طور که به نظر می‌رسد کار برای سم ویلسون (Sam Wilson) در فیلم Captain America: New World Order فرق دارد. معمولا محفل مارها در گروه‌های پنج یا شش نفره دیده می‌شوند. همچنین شخصیت لیدر (The Leader) با بازی تیم بلیک نلسون (Tim Blake Nelson) نیز از فیلم The Incredible Hulk پس از ۱۶ سال بازگشته و در جمع شروران فیلم کاپیتان آمریکا 4 حضور دارد. علاوه بر این شخصیت ژنرال تاندربولت راس (General Thunderbolt Ross) نیز در این فیلم حضور دارد که البته پس از درگذشت ویلیام هرت (William Hurt) در سال گذشته میلادی، اکنون هریسون فورد (Harrison Ford) نقشش را بازی می‌کند.

فیلم Captain America: New World Order، به کارگردانی ژولیوس اونا که در کارنامه‌اش آثاری چون The Cloverfield Paradox دیده می‌شود، در تاریخ ۳ مه ۲۰۲۴ (۱۴ اردیبهشت ۱۴۰۳) در سالن‌های سینمای سراسر جهان اکران خواهد شد.

4.4 5 آراء
امتیاز مطلب


guest

1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا