برگزیده
📣 پخش زنده مسابقات زولا هر روز ساعت 17 از آپارات
1%
  • 10/10

کارگردان Captain America 4 از تقابل کاپیتان آمریکا و لیدر می‌گوید

تایید شایعات قدیمی

کارگردان Captain America 4 از تقابل کاپیتان آمریکا و لیدر می‌گوید ۷ ۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۳ سینمای جهان کپی لینک

جولیوس اونا (Julius Onah)، کارگردان Captain America 4 در بخشی از مصاحبه جدید خود به تقابل کاپیتان آمریکا و لیدر پرداخت.

اگر فیلم‌های قدیمی مارول را تماشا کنید، با لیستی نسبتاً بلند از شخصیت‌هایی مواجه می‌شوید که به دست فراموشی سپرده شده و اطلاعاتی از سرنوشتان منتشر نشد. یکی از این شخصیت‌ها، ساموئل استِرنز با نقش آفرینی تیم بلیک نلسون (Tim Blake Nelson) است که نسخه لایو اکشنش نخستین بار در The Incredible Hulk معرفی شد اما دیگر در هیچ کدام از آثار فرنچایز Marvel Cinematic Universe حضور نیافت.

حال و با گذشت بیش از یک دهه،، مخاطبان قرار است بار دیگر با ساموئل استرنز در فیلم Captain America: Brave New World یا Captain America 4 ملاقات کنند. البته این شخصیت با آنچه در The Incredible Hulk دیده بودیم، تفاوت‌هایی خواهد داشت. هوش او به لطف دریافت خون هالک (Hulk) بسیار فراتر از انسان‌های عادی شده و حالا با نام مستعار لیدر (The Leader) شناخته می‌شود.

جولیوس اونا چندی پیش مصاحبه‌ای را با رسانه Empire انجام داد و در بخشی از آن درباره تقابل کاپیتان آمریکا و لیدر صحبت کرد:

سم خود را بین ساموئل استرنز و چیزی می‌بیند که او [اشاره با ساموئل] گمان می‌کند دولت مدیونش است.

فیلمساز آمریکایی-نیجریه‌ای در بخش دیگری از صحبت‌های خود شایعه‌ها درباره اختلافات سم ویلسون و دولت ایالات متحده آمریکا، بخصوص رئیس جمهور آن را تایید کرد:

بخشی از چالش سم بعنوان کاپیتان آمریکا، همکاری با دولت و نحوه اتخاذ تصمیمات است. دیدگاهی که [نسبت به مسائل] دارد، او را گاهی اوقات مقابل رئیس جمهور قرار می‌دهد.

ژنرال تاندربولت راس که در فیلم‌های قدیمی از جمله The Incredible Hulk حضور یافته بود، در فیلم Captain America 4 رئیس جمهور آمریکا شده است. این نقش را در گذشته ویلیام هرت (William Hurt) فقید برعهده داشت و حالا روی دوش‌های هریسون فورد (Harrison Ford) قرار دارد. ژنرال راس همچنین در جدیدترین قسمت مجموعه کاپیتان آمریکا به رد هالک (Red Hulk) تبدیل خواهد شد.

فیلم Captain America 4 از تاریخ ۲۶ بهمن (مصادف با ۱۴ فوریه ۲۰۲۵) اکران خواهد شد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

7 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments