رویداد Capcom با محوریت بازی Resident Evil 4 و عناوین دیگر پخش می‌شود

نمایش عناوین Monster Hunter: Sunbreak و Exoprimal

رویداد Capcom با محوریت بازی Resident Evil 4 و بازی‌های دیگر پخش می‌شود

رویداد جدید Capcom با هدف نمایش جزئیات جدید از بازی Resident Evil 4 و سایر بازی‌های کپکام به نمایش در می‌آید.

کمپانی کپکام (Capcom) از رویداد جدید خود با نام اسپات‌لایت (Spotlight) رونمایی ‌کرد که هفته‌ی آینده جزئیات جدیدی را از بازی Resident Evil 4 و برخی دیگر از سایر بازی‌های استودیو را به نمایش می‌گذارد. با این‌که کپکام از بازی‌های خود برای سال 2023 رونمایی کرد، اما طرفداران منتظر جزئیات جدیدی از این بازی‌ها هستند که در رویداد Capcom بیشتر به آن‌ها پرداخته می‌شود.

استودیوی کپکام چندین بازی مختلف را برای عرضه در سال 2023 در نظر دارد. با این حال بیشتر توجه‌ها به سمت عناوینی مثل بازی Resident Evil 4 و بازی Street Fighter 6 است. مخصوصا بازی Street Fighter 6 حسابی مورد توجه قرار گرفته چرا که این بازی پس از مدت طولانی هفت سال پس از نسخه‌ی قبلی خود، بالاخره عرضه خواهد شد. چندی پیش استودیوی کپکام جزئیات جدیدی را از بازی Street Fighter 6 در رویداد State of Play به نمایش گذاشت. حالا در رویداد جدید Capcom، جزئیات جدیدی از برخی دیگر از بازی‌های این استودیو هم پخش می‌شود.

چه عناوینی در رویداد Capcom حضور دارند؟

بر اساس گزارش‌ها، رویداد بعدی Capcom با نام اسپات‌لایت، در مدت زمان 26 دقیقه، بازی‌های استودیوی کپکام را برای سال 2023 نمایش می‌دهد. این رویداد در تاریخ 9 مارس (18 اسفند) پخش می‌شود. عناوینی از جمله بازی Resident Evil 4، بازی Monster Hunter: Sunbreak، بازی Ghost Trick: Phantom Detective، و Exoprimal در این رویداد حضور دارند. همچنین اطلاعات جدیدی از Mega Man Battle Network Legacy Collection در این رویداد نشان داده می‌شود. البته کپکام اعلام کرد که تاریخ پخش این رویداد ممکن است تغییر کند.

با پخش رویداد اسپات‌لایت Capcom در هفته آینده، بسیاری از نگاه‌ها به سمت بازی Resident Evil 4 است. این مجموعه در طی سال‌ها رشد چشم‌گیری را تجربه کرده و ریمیک نسخه‌ی چهارم این بازی، حسابی مورد توجه بازیکنان قرار گرفته است. استودیوی کپکام چندی پیش در رویداد State of Play اطلاعات جدیدی را از بازی Resident Evil 4 به اشتراک گذاشت. در این تریلر شاهد بسیاری از ویژگی‌های گیم پلی و باس فایت‌ها بودیم و مشخص شد حالت مرسنری هم به بازی برمی‌گردد. فقط چند هفته با انتشار بازی در تاریخ 24 مارس (4 فروردین) فاصله داریم و کسی انتظار نداشت که کپکام دوباره رویدادی دیگر را برای این بازی تدارک ببیند.

رویداد اسپات‌لایت Capcom، لیست خوبی از بازی‌ها را برای سال 2023 وعده می‌دهد. استودیوی کپکام انتظار دارد رکورد فروش بازی‌های خود را تا پایان سال مالی 2022 بشکند. این استودیو از ماه آوریل تا دسامبر 2022 رقمی معادل 29.1 میلیون بازی فروخت و انتظار دارد تا پایان ماه مارس، این آمار به رقم 40 میلیون برسد. باید ببینیم عملکرد استودیوی کپکام در سال 2023 چگونه خواهد بود. شما بیشتر از همه منتظر کدام یک از عناوین استودیوی کپکام در سال جاری هستید؟ فراموش نکنید که حتما نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا