لیان در بازی Resident Evil 4 Remake از سلاح جدیدی استفاده می‌کند

چه سلاح جدیدی به نسخه ریمیک اضافه شده است؟

لیان در بازی Resident Evil 4 Remake از سلاح جدیدی استفاده می‌کند نریمان هروی ۲ ۰۷ اسفند ۱۴۰۱ اخبار بازی
لیان در بازی Resident Evil 4 Remake

یک طرفدار تیزچشم متوجه نکته خاصی در آخرین تریلر Resident Evil 4 شده و گفته که لیان در بازی Resident Evil 4 Remake از سلاحی جدید بهره می‌برد.

یک طرفدار با مشاهده آخرین تریلر بازی Resident Evil 4 Remake خبر از اضافه شدن سلاح جدیدی به لیست سلاح‌های لیان اس کندی داده. این ریمیک در کنار دیگر بازی کپکام یعنی بازی Street Fighter جزو مورد انتظارترین بازی‌های سال ۲۰۲۳ به شمار می‌آید. بازی Resident Evil 4 Remake تا الان توجه زیادی را به خود جذب کرده و سازندگان هم تا الان جزئیات نسبتا زیادی از آن را با گیمرها به اشتراک گذاشته‌اند. در این نسخه ریمیک قرار است ویژگی‌هایی از نسخه اصلی مثل بخش Merceneries و حالت New Game Plus هم گنجانده شوند تا با یک تجربه پر و پیمان رو به رو شویم.

تریلر جدیدی از بازی Resident Evil 4 Remake در رویداد State Of Play اخیر پلی استیشن منتشر شد. این تریلر شامل بخش‌هایی از باس فایت کراوزر و البته نمایش چندین کات‌سین متفاوت بود و همچنین بخش‌هایی از مبارزه لیان با دشمنان را مشاهده کردیم. یک طرفدار هم پس از مشاهده این تریلر متوجه شده که لیان در بازی Resident Evil 4 Remake از سلاحی جدید بهره می‌برد.

یک شخص با نام کاربری ArkanineProject در ساب‌ردیت رزیدنت اویل اشاره به این موضوع کرده و گفته که این سلاح در بازی اصلی وجود نداشته است. این کاربر گفته که این سلاح بسیار شبیه یک Submachine Gun به نام MP5 بوده. سلاح MP5 در نسخه‌های Resident Evil 0, Resident Evil 5 و Resident Evil Revelations وجود داشته است. این سلاح جدید در زمانی که لیان از کمک هلیکوپتر بهره می‌برد، دیده می‌شود.

اکثر طرفداران در بخش کامنت‌های گفتند که سلاح TMP تنها سلاح Submachine Gun در بازی اصلی بود و این سلاح یکی از بهترین سلاح‌های بازی محسوب می‌شد. همچنین شخصی دیگر گفته که سلاحی شبیه این MP5 در بازی Resident Evil 2 Remake هم موجود بوده است.

اضافه شدن چنین سلاح‌هایی قطعات پازل ما را در کنار هم قرار می‌دهد و حتی با وجود تغییرات نسبتا زیادی در اتمسفر بازی نسبت به نسخه اصلی، احتمال می‌دهیم که نسخه ریمیک از لحاظ اکشن چیزی از نسخه اصلی کم ندارد. البته که این موضوع فعلا و تا تجربه بازی در حد احتمال است و همچنین امیدواریم که یک SMG دیگر یعنی Chicago Typewriter هم در این بازی وجود داشته باشد. بازی Resident Evil 4 در تاریخ 24 مارس (4 فروردین 1402) برای رایانه‌های شخصی، پلی استیشن 4، پلی استیشن 5، و ایکس باکس سریز S/X منتشر می‌شود.

نظر شما در مورد سلاح جدید لیان در بازی Resident Evil 4 Remake چیست؟ آیا به این ریمیک امید دارید و آن را حدود یک ماه دیگر تجربه خواهید کرد؟

4.5 2 آراء
امتیاز مطلب

guest

2 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا