#مهسا_امینی

سیستم ضد چیت Call Of Duty حالا بیشتر از قبل چیترها را نقره داغ می‌کند!

خلع سلاح!

سیستم ضد چیت Call Of Duty حالا بیشتر از قبل چیترها را نقره داغ می‌کند! نریمان هروی ۰ ۲۸ خرداد ۱۴۰۱ اخبار بازی
سیستم ضد چیت Call Of Duty

سیستم ضد چیت Call Of Duty پیشرفته‌تر از قبل شده و حالا هم قادر به گرفتن تمام سلاح‌های افراد خاطی در بازی است!

تیم پشت سیستم آنتی چیت این بازی با نام Ricochet حالا از تکنیکی جدید رونمایی کرده و به وسیله‌ این تکنیک، سلاح‌های افراد متقلب در این بازی از آنان گرفته می‌شود و این افراد حتی نمی‌توانند از مشت‌های خود در بازی استفاده کنند.

تکنیک جدید، اخیرا و طی یک پست در بلاگ Call Of Duty معرفی شد و به همراه تکنیک‌های Cloaking و Damage Shield در این سیستم قرار خواهد گرفت.

تکنیک Damage Shield اولین تکنیک جدید سیستم Ricochet بود. اگر در هر مسابقه‌ای چیتر حضور داشته باشد، برای بازیکنان غیر خاطی اصطلاحا حالت God Mode روشن می‌شود و تکنیک Cloaking هم باعث می‌شود تا چیتر‌ها نتوانند حریف‌ها و گلوله‌ها را ببینند و در کنار آن نیز نتوانند هیچ صدایی را بشنوند.

این ۲ سیستم آنتی چیت یادشده در بازی‌های Call of Duty: Vanguard و Warzone به قوت خود باقی خواهند ماند و حالا سومین تکنیک به اسم Disarm نیز پای خود را به این بازی‌ها باز می‌کند. این سیستم برای این ساخته شده تا چیترها را کاملا از آسیب رساندن به بقیه در بازی منع کند و دست آنان را کاملا ببندد. این سیستم تمام سلاح‌ها را از چیتر‌ها می‌گیرد و آنان حتی نمی‌توانند از مشت‌های خود استفاده کنند. هدف تیم Ricochet از این تغییرات، به این دلیل است که آن‌ها می‌خواهند چیتر‌ها را در بازی نگه دارند و دیتای آن‌ها را نیز آنالیز کنند. در حال حاضر ۱۸۰ هزار بازیکن در بازی‌های Warzone و Vanguard بن هستند و قرار است سیستم آنتی چیت Richochet حتی در بازی‌های Call of Duty: Modern Warfare 2 و Warzone 2  هم استفاده شود.

اما نظر شما در مورد سیستم ضد چیت Call Of Duty چیست؟ فکر می‌کنید تکنیک‌های جدید این سیستم باعث کم‌تر شدن چیتر‌ها در این بازی شوتر اول شخص می‌شود؟ آیا شما تا الان به خاطر استفاده از چیت در این بازی بن شده‌اید؟ ممنون می‌شویم که نظر خودتان را در قسمت کامنت‌ها با ما به اشتراک بگذارید.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا