تماشا کنید: گیم پلی بازی کالاف دیوتی وارزون 2 و باگ فوق‌العاده عجیب!

راه نداره!

در ویدیو زیر می‌توانید شاهد بخشی از گیم پلی بازی کالاف دیوتی وارزون 2 – Call of Duty: Warzone 2 توسط استریمر معروف، دکتر دیسریسپکت (Dr. Disrespect) باشید که گیر یک باگ عجیب افتاده است.

در این کلیپ کوتاه می‌توان دید که دکتر دیسریسپکت ظاهرا هنگام استفاده از Recon Drone در بازی دچار مشکل شده و نمی‌تواند پس از استفاده از آن، به حالت عادی برگردد. به همین ترتیب،‌ همی‌تیمی‌های او سعی می‌کنند تا با استفاده از ماشین و بیرون بردن اوپراتور او از نقطه مورد نظر، او را نجات بدهند؛ این در حالی است که با انجام تمامی این موارد، اتفاق خاصی رخ نمی‌دهد و باگ همچنان اجازه ادامه بازی را به او نمی‌دهد.

بازی Call of Duty: Warzone 2 در حال حاضر یکی از بزرگ‌ترین عناوین سبک بتل رویال است که بازیکنان بسیاری روزانه به تجربه آن می‌پردازند، اما از هر زاویه که به این عنوان جدید نگاه می‌کنیم، باگ دارد! البته هنوز چیزی از تاریخ انتشار این عنوان نگذشته و سازندگان می‌توانند بیشتر روی آن کار کنند، ولی با توجه به اینکه تیم سازنده ۳ سال پیش را صرف ساخت عنوان Call of Duty: Warzone کرده و با مکانیزم ساخت چنین اثری ناآشنا نیست، انتظار می‌رفت که شاهد مشکلات کمتری در بازی جدید وارزون 2 باشیم.

گیم پلی بازی کالاف دیوتی وارزون 2 جدای از برخی باگ‌ها، مشکلاتی دارد که پیش‌تر مواردی را درباره آن‌ها عنوان کرده بودیم، اما چنان که به نظر می‌رسد، استودیو اینفینیتی وارد (Infinity Ward) و ریون سافتور (Raven Software) هنوز خبر رسمی درباره رفع آن‌ها اعلام نکرده‌اند. با این حال، انتظار می‌رود که با شروع فصل دوم این بازی از حدود ۱ ماه دیگر، شاهد تغییرات بزرگ و مهمی در راستای پیشرفت این بازی محبوب باشیم.

4.7 3 آراء
امتیاز مطلب

guest

4 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا