نسخه‌های کلاسیک سری بازی Call of Duty با تخفیف عالی در ایکس باکس عرضه شدند

آغاز همکاری اکتیويژن و مایکروسافت به زیبایی هر چه تمام‌تر!

تخفیف‌های Call of Duty در ایکس باکس

این روزها هیچ خبری به اندازه اخبار مربوط به بازی‌های Call of Duty طرفداران ایکس باکس را خوشحال نمی‌کند. در کنار آن، هیچ خبری به شیرینی خبر تخفیف خوردن بازی‌ها نیست. حالا تصور کنید که اکثر بازی‌های Call of Duty برای کاربران ایکس باکس با تخفیف عرضه شده‌اند!

در حالی که کمتر از سه ماه از آغاز سال ۲۰۲۲ میلادی گذشته، ما شاهد چندین انفجار عظیم توسط بازی‌هایی چون Elden Ring، Dying Light 2 و Horizon Forbidden West در دنیای بازی‌های ویدیویی بوده‌ایم و گمان داریم تا پایان سال شاهد چنین روندی باشیم. البته این را نباید از خاطر برد که بسیاری از کاربران هنوز هیچ بازی را از میان این غول‌های صنعت بازی سازی خریداری نکرده‌اند و به تجربه کلاسیک‌های دوست داشتنی می‌پردازند. اگر شما نیز از این دست کاربران هستید، ایکس باکس پیشنهادات وسوسه انگیز بسیار خوبی برای شما دارد.

همانطور که می‌دانید، شما می‌توانید به لطف قابلیت خارق العاده Backward Compatibility بازی‌های نسل‌های پیش را در کنسول‌های ایکس باکس وان و ایکس باکس سری ایکس/سری اس تجربه کنید و بدون شک یکی از سری بازی‌هایی که بیشترین طرفدار را دارد سری بازی Call of Duty است که با گذشت بیش از یک دهه از انتشار برخی بازی‌های این مجموعه، کاربران هنوز از آن‌ها دل نکنده‌اند. البته تمام تخفیف‌های پیشنهادی ایکس باکس مربوط به گذشته دور این سری بازی نبوده و عناوین به روزتر چون Call of Duty: Ghosts نیز با تخفیف عرضه شده است.

به گزارش وبسایت PureXbox، تعداد بسیار زیادی از بازی‌ها مجموعه کالآف دیوتی از جمله Call of Duty 2 و Call of Duty 3 نیز با تخفیف عرضه شده‌اند. از جدیدترین بازی‌های این لیست بلند بالا می‌توان به بازی Call of Duty: Black Ops 2 اشاره داشت که به نظر بسیاری بهترین نسخه تاریخ Call of Duty است. البته که هر کس نظری جداگانه دارد.

تخفیف‌های مربوط به سری بازی Call of Duty در ایکس باکس از ۳۰ درصد آغاز شده و تا ۷۰ درصد ادامه دارند. این نکته را باید در نظر داشته باشید که تمام بازی‌های این سری بازی کاربران فعال نداشته و بیشتر باید به فکر تجربه بخش داستانی این بازی‌ها تا تجربه بخش آنلاین چند نفره باشید، با این حال تعداد کاربران عناوینی Modern Warfare 2 و Black Ops 2 قابل قبول بوده و احتمال پیدا شدن سرورهای مدهای محبوب مانند Team Deathmatch بسیار بالاست.

متاسفانه سری بازی Call of Duty طی دو سال اخیر افت شدیدی در بخش آنلاین چند نفره داشته و آخرین ورودی این سری یعنی Call of Duty Vanguard با نظرات منفی کاربران و منتقدین روبه رو شد، با این حال مثل همیشه تعداد کاربران بخش آنلاین چند نفره آن بسیار بالاست. به گزارش بسیاری از خبرگزاری‌های معروف، ما شاهد نسخه‌ای جدید از Call of Duty طی سال ۲۰۲۳ نخواهیم بود که اگر محقق شود، اولین سال طی دو دهه اخیر بدون کالآف دیوتی خواهد بود.

این نکته را باید گوش‌زد کرد که در حدود یک ماه پیش شرکت اکتیویژن بلیزارد توسط مایکروسافت خریداری شد و گرچه هنوز بسیاری قراردادهای حقوقی برای کامل شدن این توافق باقی مانده، بسیاری این شرکت عظیم را بخشی از مایکروسافت می‌دانند. بدون شک این اتفاق آغازی نو برای اکتیویژن، ایکس باکس و البته سری بازی Call of Duty خواهد بود و امید داریم کاربران از این آغاز نو نهایت استفاده را ببرند. شما برای خرید کدام نسخه از سری بازی  Call of Duty اقدام می‌کنید؟ فکر می‌کنید این کلاسیک‌های دوست داشتنی طی سال ۲۰۲۲ ارزش خرید دارند؟ منتظر نظرات شما هستیم.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا