تماشا کنید: تریلر فصل دوم وارزون 2 و مدرن وارفر 2 منتشر شد

ژاپن، زمین بازی ما در فصل دوم وارزون 2 و مدرن وارفر 2

ساعاتی پیش شرکت اکتیویژن (Activision) تریلر فصل دوم وارزون 2 و مدرن وارفر 2 را به انتشار رساند. فصل دوم این بازی ما را به کشور ژاپن برده و در بخش وارزون با نقشه‌ای جدید و بسیاری ویژگی‌های تازه همراه می‌کند. فصل پر باری در راه است!

تریلر فصل دوم وارزون 2 و مدرن وارفر 2 هر آنچه که در انتظار ماست را به نمایش گذاشت. پیش از هر چیز باید به بازگشت مد Insurgence به وارزون 2 و نقشه تکتیکال جدید با نام جزیره آشیکا (Ashika Island) اشاره داشت. این نقشه که در کشور ژاپن واقع شده، در کنار در بر گرفتن از مد Insurgence، زمین بازی جدید کاربران بخش DMZ نیز خواهد بود. این نقشه دارای هفت منطقه اصلی است.

در کنار افزوده شدن نقشه آشیکا، نقشه اولیه بازی یعنی ال مزرح (Al-Mazrah) نیز در یکی از نقاط اصلی خود تغییراتی خواهد دید. طی صحنه‌ای کوتاه در تریلر فصل دوم، شما شاهد منطقه‌ غارهای نقشه ال مزرح هستید که حالا پذیرای هواپیمایی سقوط کرده است. کاربران قدیمی بدون شک در دم به یاد نقشه Afghan از بازی Call of Duty Modern Warfare 2 سال ۲۰۰۹ افتادند. منطقه غارهای نقشه ال مزرح به خودی خود شباهت زیادی به نقشه Afghan داشت، حال افزودن هواپیمای سقوط کرده، تنها قسمت گم شده این پازل را کامل می‌کند.

دیگر تغییر بسیار اساسی در بخش بتل رویال بازی وارزون 2، تغییر گولاگ از حالت ۲ در برابر ۲ به حالت ۱ در برابر ۱ است که کاربران به خوبی با آن آشنا هستند. لازم به ذکر است که نقشه گولاگ تغییری نکرده و تنها حالت ۲ در برابر ۲ به حالت ۱ در برابر ۱ تغییر کرده است.

فصل دوم این دو بازی، میزبان پنج تفنگ جدید خواهند بود. تفنگ ISO Hemlock در کلاس Assault Rifle، تفنگ KV Broadside در کلاس Shotgun و سلاح سردهای Dual Kodachis با استفاده از بتل پس رایگان بازی قابل دریافت بوده و این در حالی است که تیر و کمان تاکتیکال و تفنگ Tempus Torrent در کلاس Marksman Rifle تنها از طریق چالش‌های درون بازی قابل دسترسی هستند.

فصل دوم بازی‌های وارزون 2 و مدرن وارفر 2 در تاریخ ۱۵ فوریه سال جاری میلادی، برابر با ۲۶ بهمن ماه سال ۱۴۰۱ برای کنسول‌های نسل هشتمی ایکس باکس وان و پلی استیشن ۴، کنسول‌های نسل نهمی ایکس باکس سری ایکس/سری اس و پلی استیشن ۵ و البته رایانه شخصی به انتشار خواهد رسید. نظر شما درباره تریلر فصل دوم وارزون 2 و مدرن وارفر 2 چیست؟ آیا این تریلر شما را به تجربه هر چه بیشتر این بازی دعوت می‌کند؟ منتظر نظرات شما هستیم.

5 1 رأی
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا