دو برابر XP برای کاربران Call Of Duty: Modern Warfare و Warzone

قابلیت استفاده‌ی آسان‌تر از بلوپرینت‌ها به این دو عنوان اضافه می‌شود

دو برابر XP برای کاربران Call Of Duty: Modern Warfare و Warzone مهسا سپاهی ۰ ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۹ اخبار بازی
Modern Warfare و Warzone

استودیوی بازیسازی اینفینیتی وارد (Infinity Ward) می‌گوید به‌زودی بازیکنان Call Of Duty: Modern Warfare و Call Of Duty: Warzone می‌توانند از XP دو برابر بهره بگیرند و با سرعت بیشتری سطح خود را بالا ببرند.

اینفینیتی وارد، سازنده‌ی سری Call Of Duty، این روزها برای دو عنوان Modern Warfare و Warzone اقدامات گسترده‌ای انجام می‌دهد و علاوه‌ بر پیگیری‌های سفت و سخت خود در زمینه‌ی جلوگیری از تقلب چیترها، هر چند وقت یک ‌بار شرایط به‌خصوصی را در اختیار بازیکنان این دو بازی شوتر محبوب قرار می‌دهد. به‌ تازگی توسعه‌دهندگان این دو بازی از اپراتور جدید Ronin و باندل‌های تازه‌ی موجود در Call Of Duty: Modern Warfare و Call Of Duty: Warzone رونمایی کردند و از تصمیم خود برای بهبود گیم‌پلی با حذف چندین وسیله‌ی نقلیه خبر دادند.

علاوه‌بر اقدامات ذکر شده، اینفینیتی وارد فرصتی عالی برای کاربران خود به وجود آورده و آن را رویداد The double XP نام گذاری کرده است که از ۱۲ اردیبهشت (اول ماه می) شروع می‌شود. در این ایونت بازیکنان می‌توانند دو برابر XP دریافت کنند که این روند شامل XP استاندارد و اسلحه‌ خواهد بود. همچنین به زودی ویژگی Gunsmith Customs به این دو عنوان اضافه می‌شود که به بازیکنان آزادی بیشتری برای تطابق نقشه‌های ساخت سلاح‌ها (Blueprints) را می‌دهد.

لازم به ذکر است که پچ جدید Modern Warfare و Warzone در ۹ اردیبهشت (۲۸ آوریل) در دسترس قرار می‌گیرد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا