اینفینیتی وارد: متقلبین می‌توانند با یکدیگر بازی کنند!

راهی جالب برای فراری دادن چیترها

اینفینیتی وارد: متقلبین می‌توانند با یکدیگر بازی کنند! مهسا سپاهی ۰ ۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۹ اخبار بازی
Call Of Duty: Warzone اینفینیتی وارد

استودیو اینفینیتی وارد (Infinity Ward) به‌دنبال محدودیت‌های بیشتری برای جلوگیری از تقلب و پاکسازی Call of Duty: Modern Warfare و Call of Duty: Warzone است.

همان‌طور که می‌دانید اینفینیتی وارد اقدامات بسیاری برای مقابله با چیترها انجام داده تا محیطی عادلانه برای رقابت بازیکنانش فراهم کند. آخرین اقدام این استودیو بسیار جالب است و از تنبیه عجیب چیترها خبر می‌دهد. طبق گفته‌ی اینفینیتی وارد، کاربران Warzone و Modern Warfare پس از گزارش دادن افراد مشکوک به تقلب، پیامی مبنی بر بن شدن آن کاربر دریافت می‌کنند که نتیجه‌ی آن قرارگیری چیترها روبروی یکدیگر خواهد بود. علاوه‌بر این، استودیو سازنده‌ی سری Call of Duty، برای مقابله با متقلبین منابع بیشتری را در اختیار تیم اجرایی خود قرار خواهد داد. همچنین به‌زودی گزینه‌ی “report-a-player” به حالت‌های Killcam و Spectate اضافه می‌شود.

اخیرا تعداد زیادی از کاربران نسخه‌ی کنسول Warzone، به‌خاطر حضور بیشتر چیترها در نسخه‌ی PC این بازی، اقدام به خاموش کردن ویژگی کراس‌پلی کردند تا به میزان کمتری در مقابل متقلبین قرار بگیرند. با اعمال سیاست جدید اینفینیتی وارد و قرار دادن چیترها مقابل یکدیگر، به طور حتم تعداد متقلبین Warzone و Modern Warfare کاهش چشم‌گیری پیدا خواهد کرد تا بازیکنان این دو عنوان در محیطی برابر و با آرامش بیشتر به رقابت بپردازند.

 

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا