#مهسا_امینی

متقلبین در بازی Call of Duty: Warzone دردسر ساز شدند

کنسول‌بازها قید کراس‌پلی را زدند!

متقلبین در بازی Call of Duty: Warzone دردسر ساز شدند نیکان صبوری ۰ ۰۱ اردیبهشت ۱۳۹۹ اخبار بازی
متقلبین در بازی Call of Duty: Warzone

به نظر می‌رسد که متقلبین در بازی Call of Duty: Warzone به تازگی دردسرهای تازه‌ای را برای بازیکنان ایجاد کرده‌اند.

بدون شک وارزون یکی از بازی‌های بسیار سرگرم کننده در سبک بتل رویال بوده و مخاطبان می‌توانند، آن را به صورت رایگان دانلود و تجربه کنند اما باید یادآوری کنیم که بازی‌های رایگان مشکلاتی را هم به همراه خود می‌آورد. از جمله این مشکلات می‌توان به حضور متقلبین و ساخته شدن برنامه‌هایی که باعث ایجاد اختلال در روند عادی بازی می‌‎شود، اشاره کرد.

حال بعد از گذشت بیش از یک ماه از انتشار رسمی بازی Call of Duty: Warzone، تعداد بسیاری متقلب پیدا شده است. طبق اعتراض بسیاری از کاربران که عمده‌ترین آن‌ها کنسول باز‌ها هستند، کاربران متقلب با استفاده از نرم افزار‌های خاص مانند Auto Aim تجربه‌ی بازی را خراب می‌کنند. به همین سبب بسیاری از کاربران کنسول، اعلام کردند که در حال بستن قابلیت Crossplay بوده تا از بازی با بازیکنان خاطی اجتناب کنند. این در حالی است که شرکت سازنده‌ی بازی خبر بن کردن ۷۰ هزار بازیکن را درتوییتر منتشر کرد. Infinity Ward گفت:

اکنون برای محافظت از بازی Warzone ما تعداد ۷۰ هزار کاربر متقلب را در سرتاسر جهان بن کردیم. ما به این کار ادامه داده و مدام در حال به‌روزرسانی سیستم امنیتی بازی هستیم. همچنین برای پیشرفت بخش گزارش کاربران متخلف هم تلاش می‌کنیم. به زودی اطلاعات بیشتر از این بخش در اختیار شما قرار خواهد گرفت. ما بازی‌ها را تحت نظر داریم و هیچ انعطافی هم برای متقلبین نشان نمی‌دهیم.

با این حساب بسیاری از کاربران، همچنان با استفاده از نرم‌افزار‌هایی برای دیگر بازیکنان مشکلاتی را ایجاد می‌کنند. لازم به ذکر است که این نرم‌افزار‌ها بیشتر در بین بازیکنان PC رواج دارد.

قابلیت Crossplay، یکی از جالب‌ترین ویژگی‌های است یک بازی می‌تواند، آن را داشته باشد. بازیکنان با فعال کردن این قابلیت در Call of Duty: Warzone، توانایی انجام بازی با دوستان خود که پلتفرم‌های دیگری دارند، خواهند داشت. با این حال با توجه به اتفاقاتی که شرح داده شد، در بخش منفی این قضیه، این بازیکنان Crossplay را خاموش می‌کنند تا از دست بازیکنان متخلف در امان بمانند.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا