اپراتور جدیدی به Call of Duty: Modern Warfare و Warzone اضافه شد

باندل‌های تازه برای سلاح‌ها در دسترس قرار گرفت

اپراتور جدیدی به Call of Duty: Modern Warfare و Warzone اضافه شد مهسا سپاهی ۰ ۰۳ اردیبهشت ۱۳۹۹ اخبار بازی
Call of Duty: Modern Warfare

اینفینیتی وارد (Infinity Ward) می‌گوید جزئیات هیجان‌انگیزی از جمله یک اپراتور جدید به عناوین Call of Duty: Modern Warfare و Call of Duty: Warzone اضافه شده است.

اینفینیتی وارد، با به اشتراک گذاشتن یک عکس، از اپراتور جدیدی به نام Ronin خبر داد. طبق اطلاعات منتشر شده، Ronin عضو سابق نیرو‌های ویژه‌ بوده و در سیستم مبارزات چند نفره مهارت بالایی دارد. علاقه‌مندان می‌توانند این اپراتور جدید را از فروشگاه Modern Warfare و Warzone دریافت کنند و از تجربه‌ی بازی با آن لذت ببرند.

Call of Duty ronin
Ronin؛ عضو سابق نیروهای ویژه

به‌نظر می‌رسد استودیو سازنده‌ی این دو عنوان محبوب سنگ‌ تمام گذاشته و قصد دارد به پیشرفت این دو ساخته‌ی خود سرعت بیشتری ببخشد. خبر خوب دیگر برای کاربران Call of Duty: Modern Warfare و Call of Duty: Warzone آن است که باندل‌های جدیدی برای سلاح‌های Fool’s Gold II و Toxic Ooze در دسترس قرار دارند که حاوی عناصر کاربردی‌ای هستند. این باندل‌ها شامل دستورالعمل ساخت سلاح، اسپری‌ها و موارد دیگر می‌شوند.

علاوه‌بر به‌روزرسانی هیجان‌انگیز این دو عنوان از سری کال آف دیوتی، اینفینیتی وارد حالت Cranked را به Call of Duty: Ghosts اضافه کرده که در بخش چند نفره‌ی بازی تغییراتی را بوجود آورده و تورنومنت Gunfight Trios را اجرا کرده است.

 
 
0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا