در به‌روزرسانی جدید Call Of Duty: Warzone برخی از وسایل نقلیه را حذف می‌کند

اینفینیتی وارد همچنان برای بهتر شدن این بتل‌رویال تلاش می‌کند

در به‌روزرسانی جدید Call Of Duty: Warzone برخی از وسایل نقلیه را حذف می‌کند مهسا سپاهی ۰ ۲۸ فروردین ۱۳۹۹
Call of Duty: Warzone

به زودی قرار است چند وسیله‌ی نقلیه از حالت تک‌نفره‌ی عنوان Call Of Duty: Warzone حذف شود.

کارگردان Raven Software، ایماس هاج، در حساب توییتر خود اعلام کرده تغییراتی پیرامون وسایل نقلیه‎‌ی Call Of Duty: Warzone، به خصوص در حالت تک‌نفره‌ی آن اعمال خواهد شد. او می‌گوید به منظور ایجاد تعادل بیشتر در حالت سولو، کامیون‌های زرهی بزرگ از بازی حذف می‌شوند.

اخیرا Call Of Duty: Warzone بین گیمرهای علاقه‌مند به بازی‌های شوتر و بتل رویال طرفداران زیادی پیدا کرده است. به طوری که تعداد بازیکنان آن به بیش از ۵۰ نفر رسیده و روز به روز به این عدد اضافه می‌شود. از طرفی، توسعه‌دهندگان آن هر روز برای بهتر شدن این عنوان بتل رویال تلاش می‌کنند و با اقدام به بن کردن بیش از ۵۰ هزار چیتر، به ایجاد رقابتی برابر کمک کرده‌اند.

ایماس هاج می‌گوید تعدادی از کامیون‌های زرهی سنگین قرار است از بازی حذف شوند و گفته شده علت آن ایجاد تعادل بیشتر در حالت تک‌نفره است. البته کاربران باید بدانند که وسایل نقلیه‌ی Duos ،Trios و Quads در حالت‌های دیگر بازی قابل استفاده خواهند بود. با این‌حال، بازیکنان در حالت تک‌نفره می‌توانند به راندن ATV و هلیکوپترها ادامه دهند و از این عنوان پرطرفدار، لذت ببرند.

هاج با انتشار توییت دیگری اعلام کرده تیم پشتیبانی Call Of Duty: Warzone به دنبال تنظیم نرخ کاهش پول در بازی خواهند بود. او می‌گوید ثابت نگه‌داشتن قیمت‌های مختلف به بازیکنان کمک می‌کند تا مجبور نباشند اعداد و ارقام مختلف را به ذهن بسپارند و آن‌ها می‌توانند پول خود را در حالت‌های مختلف بازی استفاده کنند.

درحال حاضر Call Of Duty: Warzone برای کاربران رایانه‌های شخصی، پلی‌استیشن 4 و ایکس‌باکس وان در دسترس قرار دارد.

 

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا