تعداد بازیکنان بازی Call of Duty: Warzone به ۵۰ میلیون رسید

بازگشت حالت سه نفره به بازی

تعداد بازیکنان بازی Call of Duty: Warzone

مطابق اعلام اکتیویژن، تعداد بازیکنان بازی Call of Duty: Warzone به ۵۰ میلیون نفر رسیده است.

به‌تازگی، اکتیویژن در صفحه‌ی توییتر رسمی Call of Duty، تعداد بازیکنان بخش بتل رویال ریبوت Modern Warfare را که به صورت جداگانه و رایگان هم قابل دریافت است، اعلام کرد. بر اساس اعلام این شرکت، تعداد بازیکنان بازی Call of Duty: Warzone به ۵۰ میلیون نفر رسیده‌اند. لازم به ذکر است که رکورد رسیدن به بیشترین بازیکنان در حال بازی در سریع‌ترین زمان ممکن، در اختیار دیگر بازی بتل رویال، Apex Legends است که طی یک ماه به ۵۰ میلیون بازیکن رسید؛ با این وجود، Warzone توانسته به دستاورد بسیار بزرگی دست پیدا کند.

فصل سوم بازی Call of Duty: Warzone از دو روز قبل رسما در دسترس کاربران قرار گرفت و به گیمرها اجازه داد تا در بازی به نبرد با تیم‌های چهار نفره بروند. با این حال، استودیو اینفینیتی وارد حالت سه نفره را از بازی حذف کرد و همین امر با بازخوردهای منفی گسترده‌ای همراه شد؛ چرا که حالت سه نفره بخش بتل رویال ریبوت Modern Warfare، نزدیک‌ترین تجربه را از حالت دو نفره بازی ارائه می‌کند. علاوه بر تمامی این موارد، نبردهای سه نفره اولین حالت در دسترس در زمان عرضه‌ی Warzone محسوب می‌شد و مدتی بعد حالت‌های تک نفره و چهار نفره به بازی اضافه شد.

هیچ شکی در این مورد وجود ندارد که Call of Duty: Warzone در حال حاضر یکی از محبوب‌ترین بازی‌های حال حاضر محسوب محسوب می‌شود؛ به طوری که این بازی توانست طی تنها 10 روز بعد از انتشار رسمی، به رکورد 30 میلیون بازیکن برسد و حالا این روند تا جایی پیش رفته که Warzone یکی از بازی‌هایی است که بیشترین بازیکن را در خود جای داده است.

بر اساس شایعه‌ها و گزارش‌های منتشر شده، به نظر می‌رسد که امسال شاهد عرضه‌ی ریبوت Call of Duty: Black Ops خواهیم بود. همچنین، چند روز قبل ریمستر بخش داستانی بازی Call of Duty: Modern Warfare 2 به صورت رسمی منتشر شد و بازخوردهای مثبتی از سوی علاقه‌مندان دریافت کرد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا