#مهسا_امینی

کاربران بازی Call of Duty: Warzone از مرز ۳۰ میلیون نفر عبور کرد

وارزون در مسیر محبوبیت

کاربران بازی Call of Duty: Warzone از مرز ۳۰ میلیون نفر عبور کرد نیکان صبوری ۰ ۰۳ فروردین ۱۳۹۹ اخبار بازی
۳۰ میلیون بازی Call of Duty: Warzone

طبق آمار اعلام شده، بازی Call of Duty: Warzone توانست طی ۱۰ روز تعداد کاربران خود را از مرز ۳۰ میلیون نفر بگذراند.

ده روز پیش بود که شرکت اکتیویژن، به طور غافلگیرکننده‌ای از حالت بتل رویال Call of Duty: Modern Warfare به نام Warzone رونمایی کرد. جالب‌ترین بخش این معرفی این بود که کسانی که بازی Call of Duty: Modern Warfare خریداری نکرده باشند هم می‌توانند این اثر تیراندازی را به صورت رایگان دریافت کنند.

اگر به یاد داشته باشید، ۷۲ ساعت بعد از انتشار Call of Duty: Warzone، این بازی تیراندازی توانست به ۱۵ میلیون بازیکن دست پیدا کند که همین باعث شد تا رکورد بازی Apex Legends شکسته شود. حال با توجه به اعلامیه‌ی رسمی اکتیویژن در توییتر، Warzone توانست در ۱۰ روز ۳۰ میلیون بازیکن را به سمت خود جذب کند. هر چند که رکورددار بیشترین تعداد بازیکن در یک بازی بتل رویال با رقم ۵۰ میلیون نفر در دست Apex Legends قرار دارد اما می‌توان احتمال داد که Call of Duty: Warzone دیر یا زود این رکورد را از آن خود کند.

این حجم از بازیکنان می‌تواند، دلایل بسیار زیادی داشته باشد که بدون شک مهم‌ترین آن، استفاده از برند Call of Duty است. همچنین اتفاق‌های اخیر از جمله خانه‌نشین شدن بسیاری بر اثر شیوع ویروس کرونا هم یکی علت‌های افزایش مخاطبان این بازی به‌شمار می‌رود. در کنار این دو، پشتیبانی از قابلیت کراس‌اور بین پلتفرم‌ها هم می‌تواند، دلیل بسیار مهمی برای افزایش محبوبیت این بازی باشد.

تصویر منتشر شده در توییتر

در یک بازی از Call of Duty: Warzone تعداد ۱۵۰ بازیکن در منطقه‌ای بسیار وسیع فرود می‌آیند. شما می‌توانید در جوخه‌‌های سه نفره بازی را دنبال کنند. همچنین چندی پیش حالت جدیدی به بازی اضافه شد که تمام ۱۵۰ نفر به صورت تکی هستند و برای کسب نفر اول شدن با یک دیگر مبارزه می‌کنند. این بازی هم اکنون به صورت رایگان برای دارندگان پلی‌استیشن 4، ایکس‌باکس وان و ویندوز قابل دانلود است.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا