تا به حال ۱۵ میلیون بازیکن Call of Duty: Warzone را تجربه کرده‌اند

رکوردی شگفت‌انگیز که در عرض تنها چهار روز به‌دست آمده است

بازیکن Call of Duty: Warzone

شرکت اکتیویژن و استودیوی Infinity Ward اعلام کردند که در چهار روز اول انتشار بازی Call of Duty: Warzone حداقل ۱۵ میلیون بازیکن آن را تجربه کرده‌اند.

بازی Warzone در واقع بخش بتل رویال عنوان Call of Duty: Modern Warfare است که پس از Blackout در نسخه‌ی Black Ops 4 دومین تجربه‌ی بتل رویال در این سری به حساب می‌آید. البته با یک تفاوت بزرگ که رایگان بودن آن است. همین مسئله باعث شد تا استقبال چشم‌گیری از این عنوان در روز اول به عمل آید و شش میلیون نفر آن را تجربه کنند. حالا اکتیویژن ناشر و استودیوی Infinity Ward سازنده‌ی بازی آمار جدیدی ارائه داده‌اند که نشان از تداوم موفقیت این بازی دارد.

طبق آمار ۱۵ میلیون بازیکن عنوان Call of Duty: Warzone را در چهار روز اول انتشار تجربه کرده‌اند که آمار خیره‌کننده‌ای به حساب می‌آید. حساب رسمی Call of Duty این خبر را با تصویر زیر در توییتر اعلام کرد.

برای مقایسه می‌توان به Apex Legends اشاره کرد که موفق شد در سه روز اول عرضه، ده میلیون نفر را جذب خود کند. باید دید که آیا این اثر می‌تواند موفقیت‌هایی همچون Apex Legends و Fortnite کسب کند یا خیر. البته شهرت بی‌حد و حصر نام Call of Duty قطعا می‌تواند این عنوان را موفق کند، اما این‌که بتواند در حد رقبای خود ظاهر شود، چیزی‌ست که به پشتیبانی تیم سازنده بستگی دارد و در آینده مشخص می‌شود.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا