تماشا کنید: قابلیت Aim Assist مدرن وارفر ۲ بیش از حد قوی بوده و باید تضعیف شود!

کاربران شکایت خود را با ویدیویی جنجالی ثبت کردند!

قابلیت Aim Assist مدرن وارفر ۲ از زمان انتشار این بازی یکی از پر داغ‌ترین موضوعات این عنوان بوده است. به تازگی کاربری تلاش کرده از قدرت بیش از حد این قابلیت و نیاز به تضعیف آن پرده برداری کند. اکتیویژن و اینفینیتی وارد هنوز هیچ خبر رسمی مبنی بر این موضوع منتشر نکرده‌اند!

به تازگی کاربری در شبکه اجتماعی ردیت ویدیویی به انتشار رسانده تا از قدرت بیش از حد قابلیت Aim Assist مدرن وارفر ۲ شکایت کند! در حالی که بسیاری باور دارند قابلیت ایم اسیست برای لذت بخش‌تر شدن بازی‌های آنلاین لازم بوده، گاهی می‌تواند سبب عصبانیت کاربران و البته نا عدالتی شود! با توجه به ویدیو انتشار یافته قابلیت ایم اسیست در بازی محبوب Call of Duty Modern Warfare 2 گاهی می‌تواند سبب بی نیاز شدن شما از نشانه گیری با تفنگ شود!

بازی کالاف دیوتی مدرن وارفر ۲ جدیدترین نسخه انتشار یافته از سری بازی کالاف دیوتی است که برای کنسول‌های پلی استیشن و ایکس باکس، در کنار رایانه شخصی به انتشار رسیده است. بخش داستانی این بازی شما را با مکزیک برده تا با دلالان مواد مخدر و تروریست‌ها دست و پنجه نرم کنید. بخش آنلاین چند نفره این بازی در کنار بسیاری مدهای جذاب و دوست داشتنی کلاسیک، چندین مد جدید را در اختیار ما قرار داده است.

روز گذشته کاربری در شبکه اجتماعی ردیت ویدیویی به انتشار رساند و عقیده داشت استفاده از کنترلر و قابلیت ایم اسیست، کشتن دشمنان با چاقوی پرتابی را برای شما به آسانی آب خوردن می‌کند. در این ویدیو، مشاهده می‌کنید که کاربر در ابتدا ثابت مانده و سپس آغاز به چرخش به دور خود می‌کند. این کاربر که رو به روی یکی از درهای نقشه Mercado Las Almas قرار گرفته، چاقوی خود را پرتاب کرده و مستقیم با دشمن برخورد داشته و دشمن او را از بین می‌برد!

ما به شما اطمینان می‌دهیم که انجام دادن چنین حرکتی بدون قابلیت Aim Assist مدرن وارفر ۲ غیر ممکن است و بدون شک بسیاری از شما از این موضوع مطلع هستید! شما حتی با استفاده از موس و کیبورد نیز به سختی می‌توانید به این شکل دشمن خود را از بین ببرید.

با توجه به این ویدیو و نظرات دیگر کاربران، قابلیت Aim Assist مدرن وارفر ۲ نیازمند تغییراتی اساسی برای عدالت بیشتر است! شکی نیست که باید تجربه بازی‌ها با استفاده از کنترلر سرگرم کننده باشد، با این حال نبود چالش برای به پیروزی در برابر دیگر کاربران می‌تواند بازی‌ها را برای همه حوصله سر بر کند.

به احتمال زیاد همه ما موافق هستیم که از بین بردن دشمن پس از تلاش و استرس بسیار لذت بخش‌تر است و این همان چیزی است که در بازی کالاف دیوتی مدرن وارفر ۲ دیده نمی‌شود. با تمام این اوصاف، باید این احتمال را در نظر داشت که ویدیو انتشار یافته می‌تواند نتیجه یک استثنا باشد! ما اطلاع نداریم که کشته شدن دشمن به این زیبایی پس از چند مرتبه تلاش به ثمر نشسته است!

در پایان باید با این واقعیت روبه رو شد که افزودن ویژگی ایم اسیست در بازی‌ها برای تعادل میان موس و کیبورد و کنترلر و از سوی دیگر جلوگیری از بیش از حد قدرتمند شدن ایم اسیست امری بسیار دشوار برای توسعه دهندگان است. ما طی سال‌های اخیر شاهد کمتر بازی بودیم که بتواند به بهترین شکل مبارزه میان کنترلر و موس و کیبورد را پوشش دهد. در این میان حتی بازی Overwatch 2 نیز برای تجربه بهتر بازی قابلیت ایم اسیست را در اختیار کاربران قرار داده است. در حالی که عناوین قهرمانی یا به اصطلاح Competitive نیازمند بررسی جداگانه هستند، وجود قابلیت ایم اسیست در بازی‌های آنلاین بدون حالت Competitive می‌تواند سبب جذابیت بیش از حد آن‌ها شود.

بازی Call of Duty Modern Warfare 2 در حال حاضر برای خرید و تجربه در کنسول‌های نسل هشتمی ایکس باکس وان و پلی استیشن ۴، کنسول‌های نسل نهمی ایکس باکس سری ایکس/سری اس و پلی استیشن و همچنین رایانه شخصی از طریق شبکه‌های استیم و بتل نت در دسترس است. نظر شما در رابطه با قابلیت Aim Assist مدرن وارفر ۲ چیست؟ فکر می‌کنید این قابلیت باید تضعیف شود؟ نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

6 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا