#مهسا_امینی

نگاهی به تغییرات Call of Duty Modern Warfare 2 پس از انتشار نسخه بتا

اینفینیتی وارد بر خلاف همیشه از مشکلات آگاه و به دنبال رفع آن‌ها است

تغییرات Call of Duty Modern Warfare 2

نسخه بتای کالاف دیوتی مدرن وارفر ۲ با استقبال بی نظیر کاربران روبه رو شد و به گفته اکتیویژن بلیزارد نسخه بتای این بازی، بهترین بتای تاریخ کالاف دیوتی از لحاظ استقبال بوده است. با تمام این‌ها، توسعه دهندگان قصد اعمال تغییرات Call of Duty Modern Warfare 2 دارند که می‌توانند جذاب باشند!

اگر خبرهای اخیر مربوط به بازی کالاف دیوتی مدرن وارفر ۲ را دنبال کرده باشید، می‌دانید که طی دو هفته اخیر نسخه بتای این بازی ابتدا برای کاربران پلی استیشن ۴ و پلی استیشن ۵ و سپس برای کاربران ایکس باکس وان، ایکس باکس سری ایکس/سری اس و رایانه شخصی به انتشار رسید و ما شاهد استقبالی بی نظیر توسط کاربران از آن بودیم. همانطور که از نام این نسخه از بازی مشخص است، توسعه دهندگان قصد دارند با پشتیبانی کاربران تغییراتی را در نسخه نهایی بازی انجام دهند تا کاربران بیشتری را از محصول نهایی خود راضی کنند.

برخی از مشکلاتی که کاربران به طور مداوم به آن‌ها اشاره داشتند صدای پای درون بازی و همچنین مشکلاتی در دید دوربین بازی بودند. اینفینیتی وارد (Infinity Ward) اعلام کرد که از هر دو مشکل اساسی مطلع بوده و در کنار آن‌ها، بسیاری تغییرات ریز و درشت دیگر را در بازی Call of Duty Modern Warfare 2 اعمال خواهد کرد.

اینفینیتی وارد اعلام کرد که به گفته کاربران، صدای پای درون بازی در هفته دوم بتا به شدت بهبود یافته، با این حال مشکلات کوچک دیگری در این بخش وجود داشته که باید رفع شوند تا عدالت در میان کاربران برقرار شود. مشکلات دید دوربین کاربران یکی از مشکلاتی بود که در هر دو هفته از نسخه بتا دیده شد و این در حالی است که تغییراتی در آن، طی هفته دوم صورت گرفته بود. اینفینیتی وارد اعلام کرد که از این مشکل نیز به طور کامل مطلع بوده و در صدد رفع کردن آن است.

دیگر موضوعی که سبب نارضایتی بسیاری از کاربران شده بود، از هم پاشیدن لابی درون بازی پس از هر مبارزه بود. اینفینیتی وارد از این مشکل نیز مطلع بوده و به گفته آن‌ها این بخش از اهمیت ویژه‌ای برایشان برخوردار است و راهکاری برای رفع آن نیز در دسترس داشته و حتما در زمان عرضه نسخه نهایی رفع خواهد شد.

استودیو اینفینیتی وارد اعلام کرد که کاربران از نحوه عملکرد سلاح‌ها به خصوص در هفته دوم نسخه بتا بسیار راضی بوده و تغییرات مکمل بیشتری را نیز در این بخش اعمال خواهد کرد. اکتیویژن بلیزارد (Activision Blizzard) در سوی دیگر اعلام کرد که آمار کاربرانی که این بازی را پیش خریده کرده بودند سرسام آور بوده و شکستن رکورد خرید نسخه پیش خرید توسط کاربران آن‌ها را به شدت شگفت زده کرده است.

آن‌ها در ادامه اعلام کردند که نسخه بتای بازی Call of Duty Modern Warfare 2 بهترین نسخه بتای تاریخ کالاف دیوتی از نظر تعداد کاربران بوده است. این نسخه بتا توانست رکورد بیشترین میزان کاربر، بیشترین ساعت‌های بازی شده و بیشترین مبارزات انجام شده در پلی استیشن ۵ و پلی استیشن ۴، ایکس باکس سری ایکس/سری اس و ایکس باکس وان و رایانه شخصی در میان تمام نسخه‌‌های بتا را کسب کند که به معنای واقعی خارق العاده است!

در پایان قصد داریم نگاهی به دیگر بازی‌های سری کالاف دیوتی داشته باشیم. همانطور که می‌دانید بازی Call of Duty Warzone Mobile اوایل سال ۲۰۲۳ به انتشار خواهد رسید. به گفته اکتیویژن بلیزارد، تا به حال بیش از ۱۵ میلیون کاربر برای تجربه این بازی در فروشگاه گوگل پلی پیش ثبت نام کرده‌اند که این رقم نیز بسیار چشمگیر و بی نظیر است.

بازی Call of Duty Modern Warfare 2 در تاریخ ۲۸ اکتبر، برابر با ۶ آبان ماه برای کنسول‌های نسل هشتمی ایکس باکس وان و پلی استیشن ۴، کنسول‌های نسل نهمی ایکس باکس سری ایکس/سری اس و پلی استیشن ۵ و رایانه شخصی به انتشار می‌رسد. کاربرانی که این بازی را پیش خرید کرده باشند، می‌توانند بخش داستانی این بازی را در حدود یک هفته زودتر و به طور دقیق در تاریخ ۲۰ اکتبر، برابر با ۲۸ مهر ماه تجربه کنند.

طبق گزارش رسمی اکتیویژن بلیزارد بازی Call of Duty Warzone 2 در حدود دو هفته پس از انتشار Call of Duty Modern Warfare 2 و به طور همزمان با آغاز فصل اول این بازی، در تاریخ ۱۶ نوامبر، برابر با ۲۵ آبان ماه به انتشار می‌رسد. نظر شما درباره تغییرات Call of Duty Modern Warfare 2 چیست؟ شما فکر می‌کنید کدام بخش‌های این بازی نیازمند تغییرات هستند؟ نظرات خود را با ما در میان بگذارید.


guest

1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا