اطلاعات تازه‌ای از داستان Call of Duty: Black Ops Cold War فاش شد

این عنوان، نسخه‌ی بازسازی Black Ops نخواهد بود

اطلاعات تازه‌ای از داستان Call of Duty: Black Ops Cold War فاش شد سورنا رضایی ۰ ۰۵ شهریور ۱۳۹۹ اخبار بازی
داستان Black Ops Cold War

به لطف به‌روزرسانی‌های اخیر اینفینیتی وارد و اکتیویژن برای Call of Duty: Warzone، به اطلاعات تازه‌ای از داستان Call of Duty: Black Ops Cold War دست پیدا کرده‌ایم.

اوایل خرداد بود که یکی از کاربران توییتر با نام Okami13 مدعی شد قسمت جدید کال آو دیوتی Black Ops Cold War نام داشته و یک نسخه‌ی بازسازی برای سری Black Ops خواهد بود. پس از گذشت حدودا دو ماه، اکتیویژن به صورت رسمی از Call of Duty: Black Ops Cold War رونمایی کرد. اگرچه ادعاهای Okami13 درباره‌ی نام صحیح بوده اما ظاهرا این کاربر توییتر درباره‌ی داستان اشتباه کرده است.

چندی پیش تعدادی از کاربران به بررسی به‌روزرسانی‌های اخیر کال آو دیوتی وارزون پرداخته و از این طریق به اطلاعات بسیار جالب و مهمی درباره‌ی داستان Call of Duty: Black Ops Cold War دست پیدا کرده‌اند. طبق جزئیات لو رفته، Cold War بازسازی Black Ops نیست، بلکه حکم یک دنباله‌ی مستقیم را برای آن خواهد داشت. قصه در بحبوحه‌ی یک جنگ سرد میان آمریکا و شوروی در اواسط دهه‌ی ۸۰ میلادی روایت می‌شود. از همین رو، خبری از درگیری در میدان‌های نبرد نخواهد بود، بلکه ماموریت‌ها در لوکیشن‌های نمادین از جمله برلین شرقی، ویتنام، ترکیه و مراکز فرماندهی شوروی در نقاط مختلف دنبال می‌شود.

کاربر در جریان بخش کمپین کنترل یکی از ماموران زبده را به‌دست می‌گیرد. او وظیفه دارد فردی مرموز به نام پرسئوس را پیدا کرده و جلوی عملی شدن اهدافش را بگیرد. او می‌خواهد تعادل قدرت را از بین برده و مسیر تاریخ را برای همیشه تغییر دهد. از دیگر ویژگی‌های قابل‌توجه پیرامون بخش کمپین می‌توان به حضور شخصیت‌های تاریخی و همچنین بازگشت شخصیت‌های محبوب سری بلک آپس یعنی ووردز، میسن و هادسون اشاره کرد. به این موارد، شخصیت‌های جدید را هم اضافه کنید. متاسفانه جزئیات بیشتری در دسترس نبوده و نمی‌دانیم در جریان داستان با کدام یک از شخصیت‌های تاریخی ملاقات خواهیم کرد.

اطلاعات لو رفته از Call of Duty: Black Ops Cold War به همین موارد ختم نمی‌شود. طبق اطلاعات استخراج شده از به‌روزرسانی‌ها، معرفی بخش چند نفره در تاریخ ۱۹ شهریور (مصادف با ۹ سپتامبر) صورت می‌گیرد. بازی هم در تاریخ ۲۳ آبان (مصادف با ۱۳ نوامبر) برای پلتفرم‌های هدف عرضه خواهد شد. آن دسته از کاربرانی هم جدیدترین نسخه‌ی جدید کال آو دیوتی را پیش خرید کنند، زودتر از دیگر کاربران می‌توانند به تجربه‌ی نسخه‌ی بتا بپردازند.

داستان Black Ops Cold War
تصویر لو رفته از حالت Night

کاربران موفق شدند با بررسی فایل‌های به‌روزرسانی‌ها، به اطلاعاتی از حالت‌های جدید و معرفی نشده‌ی کال آو دیوتی وارزون دست یابند. اینطور که به نظر می‌رسد، استودیوی اینفینیتی وارد قصد اضافه کردن Plunder: Fire Sale Pandemic/Outbreak ،Zombie Royale و Armored Cargo/Truck Wars را داشته باشد. دارندگان Call of Duty: Modern Warfare هم می‌توانند منتظر اضافه شدن دو حالت Shiptember to Shootmember و Realism Ground War Reinforce باشند.

جز Zombie Royale، هیچ اطلاعاتی درباره‌ی دیگر حالت‌ها موجود نیست. در Zombie Royale، کاربران در قالب تیم به مقابله با زامبی‌ها می‌پردازند. آخرین تیمی که زنده ماند، به عنوان برنده معرفی خواهد شد. در ضمن، Night هم قرار است به وارزون بیاید که همان حالت بتل رویال بوده اما زمان رقابت‌ها به شب تغییر کرده است.

در انتها، لازم به ذکر است که معرفی کامل Call of Duty: Black Ops Cold War امروز انجام خواهد گرفت.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا