شخصیت Boba Fett در فصل دوم سریال The Mandalorian حضور دارد

جذابیت‌های فصل دوم بیشتر و بیشتر می‌شود

شخصیت Boba Fett در فصل دوم سریال The Mandalorian حضور دارد سید مجتبی محمودی ۰ ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۹ دیزنی پلاس
شخصیت Boba Fett سریال The Mandalorian

به گزارش چند خبرگزاری معتبر، شخصیت Boba Fett در فصل دوم سریال The Mandalorian حضور دارد و نقش او را یک بازیگر آشنا از فیلم‌های استار وارز ایفا می‌کند.

با این که مطمئن نیستیم فصل دوم سریال The Mandalorian به خاطر پاندمی کرونا، طبق وعده در پاییز امسال پخش شود، اما اخبار جذاب و هیجان‌انگیز در مورد آن مدام در حال افزایش است. هم‌اکنون می‌دانیم که شخصیت محبوب Ahsoka از سریال The Clone Wars در آن حضور دارد و پیش از این شایعاتی مبنی بر حضور لوک اسکای‌واکر هم در این سریال منتشر شده بود. حال طبق جدیدترین خبر، یک شخصیت محبوب دیگر قرار است مندلورین بازگردد.

این شخصیت کسی نیست جز Boba Fett؛ جایزه‌بگیر مشهور که یک شخصیت محبوب نزد طرفداران فرنچایز استار وارز به حساب می‌آید. بوبا فت یکی از کلون‌های Jango Fett است؛ کسی که در قسمت دوم از فیلم‌ها یعنی Attack of the Clones حضور داشت و از نمونه‌ی ژن او برای تولید ارتش عظیم استورم‌تروپرها استفاده شد. بوبا فت در آن فیلم یک پسربچه بود و بعد از آن نبرد و کشته شدن Jango به‌عنوان یک جایزه‌بگیر زندگی خود را ادامه داد. خبر خوب دیگر این‌که ایفاگر نقش او در سریال Temuera Morrison بازیگر استرالیایی است که نقش Jango را در فیلم دوم بر عهده داشت و به این ترتیب، پس از ۱۸ سال دوباره در یک محصول از فرنچایز استار وارز ظاهر می‌شود.

شخصیت Boba Fett سریال The Mandalorian
شخصیت Jango Fatt در فیلم Star Wars: Episode II - Attack of the Clones

نکته‌ی عجیبی که در مورد حضور شخصیت Boba Fett در فصل دوم سریال The Mandalorian وجود دارد، این است که او باید مرده باشد! در اپیزود ششم از فیلم‌های یعنی Return of the Jedi زمانی که لوک و لیا قصد نجات هان را داشتند، شاهد بودیم که جت‌پک بوبا فت خراب می‌شود و داخل دهان یک هیولا می‌افتد. حال این‌که چگونه زنده مانده، سوالی است که شاید در سریال به پاسخ آن برسیم. البته بوبا فت در فصل اول هم یک حضور بسیار کوتاه داشت و در آن‌جا به طور کامل ظاهرش نشان داده نشد. به نظر می‌رسد که نقش او در فصل دوم هم کلیدی نباشد و به یک نمایش کوتاه بسنده شود.

فصل دوم سریال The Mandalorian قرار است در اکتبر سال جاری میلادی، یعنی مهر یا آبان امسال از سرویس استریم دیزنی‌پلاس پخش شود؛ به شرط این‌که پاندمی کرونا تداخل خاصی در روند تولید آن ایجاد نکند.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا