آیا نام قسمت‌های فصل دوم سریال The Mandalorian مشخص شده است؟

نام‌هایی که در صورت واقعی بودن اشارات جالبی دارند

آیا نام قسمت‌های فصل دوم سریال The Mandalorian مشخص شده است؟ سید مجتبی محمودی ۰ ۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۹ دیزنی پلاس
نام قسمت‌های فصل دوم سریال The Mandalorian

یکی از نویسندگان سایت Geeks Worldwide با انتشار توییتی، به ادعای خود از نام قسمت‌های فصل دوم سریال محبوب The Mandalorian مطلع شده است.

در پاییز سال جاری شاهد پخش دومین فصل از سریال The Mandalorian خواهیم بود که فصل اولش سال گذشته، محبوبیت بسیاری کسب کرد و به عقیده‌ی طرفداران استار وارز جزو یکی از بهترین محصولات این فرنچایز به حساب می‌آید. با توجه به پاندمی ویروس کرونا این احتمال وجود دارد که تاریخ پخش فصل دوم به تاخیر بیافتد، اما تا این لحظه دیزنی همچنان روی زمان اعلام شده پافشاری می‌کند.

مهم‌ترین اطلاعاتی که تا این لحظه درباره‌ی فصل دوم داریم، حضور شخصیت مشهور Ahsoka از سریال The Clone Wars است که شایعه شده Rosario Dawson نقش او را ایفا خواهد کرد. حال به‌تازگی یکی از نویسندگان سایت Geeks Worldwide با نام Emre Kaya در توییتر فهرستی منتشر کرده است که به ادعای او، نام قسمت‌های فصل دوم سریال The Mandalorian هستند. فهرست به شرح زیر است:

قسمت اول: The Search

قسمت دوم: The Confrontation

قسمت سوم: The Bounty

قسمت چهارم: The Republic

قسمت پنجم: The Loyalist

قسمت ششم: The Sorcerer

قسمت هفتم: The Return

قسمت هشتم: The Empire

در بین این نام‌ها، بیشتر نام قسمت ششم یعنی The Sorcerer است که جای بحث دارد. با توجه به حضور آسوکا در فصل دوم، بسیاری باور دارند که او در همین قسمت حاضر خواهد شد. از سوی دیگر برخی معتقدند که این نام در واقع اشاره به «لوک اسکای‌واکر» دارد و او را در این قسمت ملاقات خواهیم کرد. اتفاقی که با توجه به رخ دادن اتفاقات سریال پس از اپیزود ششم فیلم‌ها می‌تواند محتمل باشد.

شما دوست دارید چه شخصیت‌هایی را در فصل دوم The Mandalorian ملاقات کنید؟

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا