بازیگر نقش آسوکا تانو در فصل دوم The Mandalorian مشخص شد

رزاریو داوسون به آرزویش رسید

بازیگر نقش آسوکا تانو

گمانه‌زنی‌ها به حقیقت پیوست و شخصیت آسوکا تانو بالاخره قرار است در سریال The Mandalorian حضور پیدا کند. این نقش به رزاریو داوسون سپرده شده است.

شخصیت آسوکا تانو نخستین بار در انیمیشن سریالی Star Wars: The Clone Wars به عنوان پادوان حضور یافت اما چندان مورد استقبال طرفداران قرار نگرفت. با گذشت زمان و اضافه شدن پیچیدگی‌هایی به او، در دل طرفداران جا گرفت و در حال حاضر هم یکی از محبوب‌ترین شخصیت‌های فرنچایز جنگ ستارگان محسوب می‌شود. تانو سپس به عنوان یک شخصیت مکمل در سریال Star Wars Rebels حضور پیدا کرد و حتی یک رمان با محوریت او به انتشار رسید. سریال The Clone Wars هم چندی پیش به ایستگاه هفتم رسید و پخش فصل پایانی آن از دیزنی پلاس همچنان ادامه دارد.

با افزایش محبوبت آسوکا تانو، بسیاری از طرفداران جنگ ستارگان خواستار حضور این شخصیت در آثار لایو اکشن شدند. این شخصیت نهایتا در فیلم Star Wars: The Rise of Skywalker حضور یافت اما نقش او بسیار کوتاه بوده و تنها صدایش را شنیدیم؛ اتفاقی که به‌هیچ‌وجه برای طرفداران راضی‌کننده نبود. در این میان، رزاریو داوسون (Rosario Dawson) هنرپیشه و خواننده‌ی آمریکایی بارها برای ایفای نقش تانو در آثار لایو اکشن ابراز علاقه کرد. تلاش‌های او بالاخره نتیجه داده است؛ با توجه به گزارش اخیر Slash Film، داوسون به عنوان بازیگر نقش آسوکا تانو در فصل دوم The Mandalorian انتخاب شد. مدت کوتاهی پس از انتشار این گزارش، خبرنگار هالیوود ریپورتر از طریق توییتر آن را تایید کرد تا جای هیچ شک و شبهه‌ای باقی نماند.

در حال حاضر میزان نقش آسوکا تانو در جریان داستان مشخص نیست و جزئیاتی از آن منتشر نشده است اما با توجه به سرگذشت این شخصیت می‌توان حدس‌هایی زد. تانو سال‌ها قبل به نظام جدای پیوست و به یک پادوان تبدیل شد تا آموزش‌هایش را تحت نظر آناکین اسکای‌واکر به پایان برساند. با رخ دادن یک سری اتفاقات، تصمیم گرفت برای همیشه از جدای‌ها جدا شده و مسیر متفاوتی را در پیش بگیرد. او در طول این مدت به مهارت بالایی در مبارزات و همچنین استفاده از نیرو دست پیدا کرد. بنابراین، احتمال می‌رود تانو در بخشی از سریال به ماندالورین پیوسته و به او در نگهداری از بیبی یودا کمک کند؛ زیرا جایزه‌بگیر قصه درک درستی از نیرو و قابلیت‌های آن ندارد.

رزاریو داوسون با ایفای نقش در فیلم درام Kids محصول سال ۱۹۹۵ رسما وارد عرصه‌ی بازیگری شد. او سپس در آثار زیادی حضور یافت که از شناخته‌شده‌ترین آن‌ها می‌توان به دو فیلم Sin City و Men In Black II و همچنین سریال Daredevil اشاره کرد. در ضمن، دیو فیلونی (Dave Filoni) که در کنار جرج لوکاس (George Lucas) انیمیشن سریالی Star Wars: The Clone Wars را ساخت، به عنوان نویسنده، کارگردان و تهیه‌کننده‌ی اجرایی در تیم تولید The Mandalorian حضور دارد. حضور او قوت قلبی برای طرفداران خواهد بود. به هر حال، فیلونی شناخت درستی از تانو داشته و سعی خود را خواهد کرد تا سیاست درستی در قبال این شخصیت اتخاذ شود.

در پایان، لازم به ذکر است که فصل دوم سریال The Mandalorian در تاریخ نامشخصی از ماه اکتبر (۱۰ مهر الی ۱۰ آبان) از سرویس دیزنی پلاس پخش خواهد شد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا