#مهسا_امینی

تصویری از شخصیت Taskmaster در فیلم Black Widow منتشر شد

نمایی خوب از نوع پوشش این شخصیت

Taskmaster فیلم Black Widow

به تازگی تصویری از شخصیت منفی فیلم Black Widow یعنی Taskmaster در فضای مجازی منتشر شده است.

دنیای کمیک بوک‌های مارول، پر شده از شخصیت‌های ضد قهرمان و یا شرور‌هایی که چالش‌های بسیار زیادی برای قهرمانان داستان‌ها ایجاد می‌کنند. از جمله بهترین آن‌ها که بیشتر مخاطبین آن را می‌شناسند، لوکی و تانوس است که با شخصیت‌پردازی عجیبشان، توجه‌ بسیاری را به خود جلب کرده‌اند.

همانطور که می‌دانید در فاز جدید مارول ما شاهد توسعه‌ی فیلم اختصاصی در خصوص شخصیت ناتاشا رومانوف که با نام قهرمانی بلک ویدو شناخته می‌شود، هستیم. داستان فیلم Black Widow بین فیلم‌های Captain America: Civil War و Avengers: Infinity War روایت می‌شود که در آن ناتاشا قصد دارد تا یک بار برای همیشه با گذشته خود روبه‌رو شود. او در این فیلم با دوستان و آشنایان قدیمی ملاقات خواهد داشت. همچنین در این اثر سینمایی هم شاهد حضور شخصیت مرموز تسک‌مستر در نقش منفی فیلم هستیم. متاسفانه جزئیاتی در مورد علت حضور تسک‌مستر در این فیلم نمی‌دانیم و حتی بازیگر این شخصیت جذاب، هنوز نامشخص است. با این وجود ما از تریلر‌ها فهمیدیم که او هدایت کننده‌ی گروهی بوده که بلک ویدو می‌خواهد جلوی او را بگیرد.

به تازگی در فضای مجازی تصویری از Taskmaster در فیلم Black Widow منتشر شده که نمای بسیار خوبی برای دیدن نوع پوشش این شخصیت منفی است.

از اوایل سال ۲۰۲۰ میلادی ویروس ناشناخته‌ای به نام Covid-19 یا ویروس کرونا از ووهان کشور چین شیوع پیدا کرده و در حال حاضر بسیاری از کشور‌ها شدیدا با این بحران تازه درگیر هستند. در کنار این موضوع، ویروس کرونا باعث بهم زدن زمان اکران بسیاری از عناوین شده است. از جمله آن‌ها می‌توان به تاخیر فیلم سینمایی F9 به مدت یک سال اشاره کرد. همچین فیلم سینمایی Black Widow که قرار بود در تاریخ ۲۷ فروردین ۱۳۹۹ (۱۵ آوریل ۲۰۲۰) اکران شود هم تا اطلاع ثانوی با تعویق روبه‌رو شد و اکنون هیچ تاریخ مشخصی برای اکران این اثر سینمایی وجود ندارد.


guest

1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا