تاریخ انتشار فیلم Black Widow هم به تعویق افتاد

مارول، بالاخره تسلیم کرونا شد

Black Widow

تاریخ انتشار فیلم Black Widow توسط شرکت والت دیزنی، به‌خاطر شیوع ویروس کرونا تغییر کرد.

قبل‌تر قرار بود عنوان ابرقهرمانانه استودیو مارول که اسکارلت جوهانسون در آن نقش‌آفرینی کرده، در یکم ماه می به سینماها برود اما در پی اتفاقات ناشی از شیوع ویروس کرونا این تاریخ تغییر خواهد کرد. این استودیو همچنین تاریخ انتشار اثر درام The Personal History of David Copperfield و فیلم The Woman in the Window را که قرار بود به ترتیب در ۸ می (۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۹) و ۱۵ آپریل (۲۷ فروردین ۱۳۹۹) منتشر شوند، را تغییر داد. هنوز زمان مشخصی برای انتشار این فیلم‌ها اعلام نشده است.

دیزنی با این امید که نیازی نیست فیلم بزرگ دیگری را به تعویق بیاندازد، تاریخ انتشار فیلم Black Widow را عقب انداخت. از طرفی به تعویق انداختن انتشار فیلم‌های دیگر اجتناب ناپذیر است چون دولت در پی شیوع ویروس کرونا، به سینماهای چندین ایالت از جمله نیویورک، نیوجرسی و اوهایو دستور داده تا تعطیل کنند. همچنین والت دیزنی قبلا تاریخ اکران فیلم‌های Mulan ،The New Mutants و Antlers را عقب انداخته بود.

استودیوهای دیگری هم به خاطر بحران ویروس کرونا تاریخ انتشار فیلم‌های خود را به تعویق انداخته‌اند که شامل فیلم‌هایی چون Fast & Furious 9 از شرکت یونیورسال و قسمت جدید جیمز باند با عنوان No Time To Die از استودیو MGM، می‌شوند.

هنوز تمام سینماها در آمریکای شمالی بسته نشده‌اند، اما نمایش‌دهندگان انتظار دارند که این اتفاق به زودی بیافتد. همچنین سینماها‌ی چندین منطقه از جمله چین، ژاپن و ایتالیا که به‌ شدت تحت تاثیر ویروس کرونا قرار گرفته‌اند، مجبور به تعطیلی شدند که این مسئله زیان مالی زیادی به‌وجود خواهد آورد. طبق آخرین اقدامات سازمان بهداشت جهانی برای کنترل این ویروس، تمامی مراکز عمومی که بیش از ۵۰ نفر را در خود جای می‌دهند باید تعطیل شوند.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا