تریلر فیلم Black Panther 2 با رونمایی از بلک پنتر جدید منتشر شد + زیرنویس فارسی

جنگ بزرگی در راه است..

تریلر فیلم Black Panther 2 که به زودی با عنوان Wakanda Forever اکران خواهد شد، به تازگی منتشر شده و بلک پنتر جدید را در کنار زره آیرون هارت (Iron Heart) نشان می‌دهد.

مدت‌هاست که منتظریم تا فیلم Black Panther 2 منتشر شود، در حالی که پیش از اکران آن، هنوز سریال She-Hulk را تمام نکرده و فیلم ۱ ساعتی Werewolf By Night را ندیده‌ایم. با این حال، دیدن اینکه پس از فوت بازیگر اصلی شخصیت بلک پنتر (Black Panther)، سازندگان چگونه از پس ساخت دنباله فیلم آن برمی‌آیند، خود موضوع پیچیده و خاصی است که در عنوان Wakanda Forver خواهیم دید.

با این وجود با نزدیک شدن به تاریخ اکران این اثر سینمایی، تیم استودیو مارول (Marvel Studios) خود را برای اکران یک تریلر جدید از آن آماده کرده‌اند و در زیر می‌توانید شاهد جدیدترین اطلاعات رسمی و تصویری منتشر شده از فیلم Black Panther 2 باشید.

جدیدترین تریلر فیلم Black Panther 2 با زیرنویس فارسی

در این ویدیو دو دقیقه‌ای، می‌توانید در ابتدا شاهد شخصیت نیمور (Namor) باشید که به عنوان کوکول خان (Kukulkhan) معرفی می‌شود؛ که یعنی خدای مار یا به عبارتی افعی بالدار. این موضوع در واقع ریشه در اساطیر مایان‌ها دارد که چنین خداوندگاری را می‌پرستیدند و ظاهرا کشتن او، باعث به وجود آمدن یک جنگ ابدی می‌شود. این در حالی است که شنیدن چنین موردی از زبان شخصیت‌های فیلم، به احتمال آن شدیدا اضافه می‌کند!

در واقع به نظر می‌رسد که فیلم Black Panther: Wakanda Forever قصد دارد تا دقیقا همان راهی را دنبال کند که کمیک‌های قدیمی مارول رفته بودند؛ طوری که جنگ بین دو قلمرو پنهان آتلانتیس (Atlantis) و واکاندا (Wakanda) رخ می‌دهد و در جریان آن، دولت‌های بیگانه برای دخل و تصرف‌های خود، وارد داستان می‌شوند. این در حالی است که در برخی از کمیک‌های مارول، نتیجه این جنگ به نفع نیمور تمام می‌شود، در حالی که شوری (Shuri)، خواهر تی چالا (T’Challa)، کل قلمرو آتلانتیس را با خاک یکسان می‌کند!

این داستان و خط روایتی آن تنها چیزی است که در این تریلر منطقی به نظر می‌رسد و از طرفی باید بدانید که در این فیلم، علاوه بر رونمایی شوری به عنوان بلک پنتر جدید، باید شاهد حضور شخصیتی تازه به نام آیرون هارت (Iron Heart) یا همان ریری ویلیامز (Riri Williams) هم باشیم؛ کسی که قصد دارد تا مثل تونی استارک (Tony Stark) ضمن یک انسان عادی بودن، برای خود زره آهنی بسازد و از حق مظلومان دفاع کند.

در تریلر قبلی فیلم Black Panther 2 ما دیده بودیم که شوری و ریری رابطه نزدیکی با همدیگر دارند و زره آیرون هارت توسط او ساخته می‌شود. اما نکته قابل توجه اینجاست که در تریلر جدید، این زره ساخته شده، به تکامل نسبی رسیده و حتی جالب است ببینید که اندازه آن بسیار بزرگ‌تر از چیزی بود که فکرش را می‌کردیم! این در حالی است که احتمال می‌رود لین شخصیت در جنگ بین آتلانتیس و واکاندا به شوری کمک کند و در پایان فیلم، شاهد مقدمه‌ای برای سریال اختصاصی او باشیم.

فیلم Black Panther: Wakanda Forever برای عرضه در تاریخ ۱۱ نوامبر در نظر گرفته شده است.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا