1%
  • 0/10

آیا قابلیت محبوب در Call of Duty: Black Ops 6 بازخواهد گشت؟

تلاش طرفداران نتیجه دارد

آیا قابلیت محبوب در Call of Duty: Black Ops 6 بازخواهد گشت؟ ۰ ۲۹ خرداد ۱۴۰۳ اخبار (گیم) کپی لینک

به لطف پرسش و پاسخی که در وب سایت رسمی اکتیویژن قرار گرفته، گمانه زنی‌ها درباره قابلیت اسپلیت اسکرین در Call of Duty: Black Ops 6 پایان یافته است.

جدیدترین نسخه کالاف دیوتی تحت عنوان Call of Duty: Black Ops 6 شناخته شده و دنباله‌ای برای Call of Duty: Black Ops Cold War است. به بیان دقیقتر، اتفاقات بلک آپس 6 اوایل دهه ۹۰ میلادی جریان داشته و به موضوعات مختلفی از جمله جنگ خلیج فارس می‌پردازد. همچنین سازندگان تاکید کرده‌اند المان‌های جاسوسی نقش پررنگی در بخش داستانی دارند.

اکتیویژن در پرسش و پاسخی که هم اکنون در وب سایتش قرار دارد، به گمانه زنی‌ها پیرامون قابلیت اسپلیت اسکرین در Call of Duty: Black Ops 6 خاتمه داده است. اسپلیت اسکرین (Split Screen) یکی از ویژگی‌های محبوب در نسخه‌های پیشین مجموعه بود که به کاربران اجازه می‌داد از یک صفحه نمایش برای تجربه همزمان بهره ببرند. حذف آن طی سال‌های گذشته به نارضایتی گروهی از طرفداران منجر شده بود.

طبق آنچه در متن پرسش و پاسخ آمده، قابلیت اسپلیت اسکرین در Call of Duty: Black Ops 6 وجود دارد اما سه نکته هست که باید به آن‌ها توجه شود: نکته اول اینکه قابلیت مزبور تنها روی کنسول‌های نسل نهمی در دسترس قرار دارد. به بیان دیگر، کاربران ایکس باکس وان، پلی استیشن 4 و رایانه‌های شخصی نمی‌توانند از آن استفاده کنند. نکته بعدی، به تعداد کاربران ربط دارد.

نسخه‌های قدیمی‌تر کالاف دیوتی (Call of Duty) به چهار کاربران همزمان اجازه می‌داد از یک صفحه نمایشگر و دستگاه برای تجربه بازی بهره ببرند اما این رقم در Call of Duty: Black Ops 6 دو نفر خواهد بود؛ نکته سوم و پایانی، اکانت‌های جداگانه است. وقتی می‌خواهید از قابلیت اسپلیت اسکرین بهره ببرید، باید دو اکانت مستقل داشته باشید.

اکتیویژن قصد دارد بازی Call of Duty: Black Ops 6 را در تاریخ ۴ آبان (مصادف با ۲۵ اکتبر) عرضه کند. مشترکان سرویس گیک پس (Game Pass) از همان روز نخست و بدون پرداخت هزینه اضافی به آن دسترسی خواهند داشت.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments