برگزیده
📣 پخش زنده مسابقات زولا هر روز ساعت 17 از آپارات
محبوب‌ترین برادرها در دنیای انیمه
1%
 • 10/10

محبوب‌ترین برادرها در دنیای انیمه

شخصیت‌هایی که روابط برادرانه را جذاب جلوه می‌دهند

محبوب‌ترین برادرها در دنیای انیمه ۱۱ ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۳ مقالات انیمه کپی لینک

روابط خواهر و برادرانه می‌تواند زندگی را برای افراد جذاب و رنگارنگ کند. در دنیای انیمه نیز به خوبی به این روابط زیبا اشاره شده است. یک برادر می‌تواند نقش پشتوانه‌ای قوی را ایفا کند و تحت شرایط سخت به حمایت کردن از خانواده خود بپردازد. آیا محبوب‌ترین برادرها را در دنیای انیمه می‌شناسید؟

اکثر اوقات انیمه سعی دارد تصویری خاص را از برادرها به نمایش مخاطبان بگذارد؛ این برادرها وظیفه دارند از اعضای کوچک خانواده نگهداری کنند و به تربیت آن‌ها بپردازند. البته ناگفته نماند که شرایط همیشه به این شکل صدق نمی‌کند. گاه برادرها می‌توانند ناتنی باشند اما همچنان مانند یک برادر دوست‌داشتنی به حفاظت کردن از خانواده خود در برابر خطرات بپردازند، و گاه نیز می‌توانند برادران تنی باشند و به ترسناک‌ترین تهدید در برابر خانواده خود تبدیل شوند. در ادامه این مطلب با رسانه سرگرمی همراه شوید چرا که لیستی از بهترین برادرها در دنیای انیمه را برای شما جمع‌آوری کرده‌ایم. 

ایتاچی اوچیها

 • انیمه: ناروتو (Naruto)
 • نخستین حضور: قسمت ۸۱
 • سن: ۲۱

هنگامی که صحبت از بهترین برادرها در دنیای انیمه می‌شود نخستین شخصیتی که به ذهن ما خطور می‌کند ایتاچی اوچیها (Itachi Uchiha) است. نخستین حضور او در انیمه ناروتو باعث شد مخاطبان دیدگاه و بازخوردی منفی نسبت به این کاراکتر داشته باشند، اما با گذشت زمان و برملا شدن رازهای خانواده اوچیها، نظر آن‌ها تغییر پیدا کرد و در نتیجه ایتاچی به یکی از محبوب‌ترین شخصیت‌های دنیای انیمه تبدیل شد. او برای محافظت از برادر کوچک خود، ساسکه (Sasuke) تصمیم گرفت در برابر تمامی خویشاوندانش ایستاده و آن‌ها را به قتل برساند.

ملیوداس

 • انیمه: هفت گناه کبیره (Seven Deadly Sins)
 • نخستین حضور: قسمت ۱
 • سن: بیش از ۳۰۰۰

ملیوداس (Meliodas) رهبر گروه هفت گناه کبیره و یکی از شخصیت‌های اصلی این انیمه است. پس از جریان خیانت ملیوداس و ترک مقام خود، برادر او زلدریس (Zeldris) خشمگین شد و کینه ملیوداس را در دل خود نهادینه کرد. اما پس از گذشت مدتی و در ادامه روند داستان، ملیوداس از او طلب بخشش می‌کند. علاوه بر این، فاش شد که بزرگترین پشیمانی ملیوداس این است که برادرش را رها کرده بود و به همین دلیل برای نجات او می‌شتابد و سختی‌های بسیاری را به جان می‌خرد. 

کیلر بی

 • انیمه: ناروتو
 • نخستین حضور: قسمت ۱۴۲
 • سن: ۳۶

کیلر بی (Killer B) در انیمه ناروتو، جینچوریکی هشت دم و یک شمشیرزن خبره است. قدرت شمشیرزنی او می‌تواند در مبارزه با افراد قوی از جمله ساسکه اوچیها باعث پیروزی او شود. کیلر بی از شخصیتی منحصر به فرد و خاص بهره‌مند است، به گونه‌ای که گاه قدم بعدی او را نمی‌توان تشخیص داد. او برادر ناتنی رایکاگه چهارم است، در حالی که آن‌‌ها رابطه پیچیده‌ای به عنوان برادر دارند اما با این حال هنگامی که صحبت از همکاری در میدان مبارزه می‌شود، کمتر کسی می‌تواند در برابر آن‌ها استقامت کند.  به همین جهت از او به عنوان یکی از محبوب‌ترین برادرها در دنیای انیمه یاد می‌شود. 

کیلوا

 • انیمه: شکارچی در شکارچی (Hunter x Hunter)
 • نخستین حضور: قسمت ۳
 • سن: ۱۴

همانطور که می‌دانید خانواده زولدیک مملو از شخصیت‌های عجیب و گاه خطرناک است، و در این میان شخصیت دوست‌داشتنی کیلوا (Killua) وجود دارد. کیلوا از دوران کودکی خود به تمرینات خشن و سخت می‌پرداخت. برخلاف دیگر اعضای خانواده، کیلوا از شخصیت صبوری بهره‌مند است که در مواقع خاص به کمک او می‌آید، و از طرفی نیز نزدیک‌ترین عضو خانواده به او خواهر کوچک کیلوا، آلوکا (Alluka) است.  در حالی که دیگران فکر می‌کنند آلوکا خالی از هرگونه احساسی است، او به برادر خود عشق می‌ورزد و با دیدن او به وجد می‌آید. این احساس متقابل است، چرا که کیلوا نیز در طول انیمه شکارچی در شکارچی برای نجات آلوکا جان خود را به خطر می‌اندازد و به همین سبب از او به عنوان یکی از بهترین برادرها در دنیای انیمه یاد می‌شود.

تانجیرو کامادو

 • انیمه: شیطان کش (Demon Slayer)
 • نخستین حضور: قسمت ۱
 • سن: ۱۵

تانجیرو (Tanjiro) برادر نزوکو کامادو (Nezuko) است و به عنوان یکی از مهربان‌ترین شخصیت‌های موجود شناخته می‌شود و او همچنین ارزش بسیاری برای خواهر خود قائل است. هنگامی که طی حادثه‌ای، تانجیرو تمامی اعضای خانواده خود را جز نزوکو از دست می‌دهد، تصمیم می‌گیرد به جای ناراحتی و ابراز پشیمانی باقی عمر خود را برای محافظت از نزوکو سپری کند و همواره به دنبال راهی برای بازگرداندن او به حالت انسانی‌اش بگردد. تانجیرو دفعات متعددی سلامت خود را فدای نزوکو کرده است و همچنان نیز حاضر است زندگی‌اش را برای محافظت از خواهر کوچکش به خطر بی‌اندازد. با وجود این تفاسیر بدیعی است از او به عنوان یکی از محبوب و دوست‌داشتنی‌ترین برادرها در دنیای انیمه یاد شود.

لولوش

 • انیمه: کد گیاس (Code Geass)
 • نخستین حضور: قسمت ۱
 • سن: ۱۸

لولوش (Lelouch) شخصیت اصلی انیمه کد گیاس و یکی از باهوش‌ترین شخصیت‌ها در دنیای انیمه است. هوش او می‌تواند در مبارزه با دیگر افراد که معمولا از او قدرتمندتر هستند کار‌آمد محسوب شود. لولوش با خونسردی کامل به مبارزه در برابر دشمنان خود می‌پردازد اما این شرایط هنگامی که زندگی خواهر او را تهدید شود تغییر پیدا می‌کند. هدف اصلی او برای ویرانی بریتانیا تنها امنیت و زندگی با آرامش برای خواهر او، نانالی (Nunnally) بود. طی موارد بی شماری، لولوش نشان داده است که چقدر به خواهرش اهمیت می‌دهد، و به همین دلیل به عنوان یکی از محبوب‌ترین برادرها در دنیای انیمه به این لیست اضافه می‌شود.

ادوارد اریک

 • انیمه: کیمیاگر تمام‌فلزی (Fullmetal Alchemist)
 • نخستین حضور: قسمت ۱
 • سن: ۱۶

شخصیت اصلی انیمه کیمیاگر تمام‌فلزی، ادوارد الریک (Edward Elric) در دوران کودکی معتقد بود با کیمیاگری می‌توان به حل هر مشکلی پرداخت. پس از ازبین رفتن بازو، پا و بدن برادر او، ادوارد سفری طولانی را جهت به دست آوردن آن‌ها طی می‌کند. در میان این مسیر خطرناک، او با مشکلاتی مواجه می‌شود که با استفاده از کیمیاگری برطرف نمی‌شوند. اما با این حال همچنان برای بازگرداندن بدن برادر خود به حالت اولیه خود سختی‌های بسیاری را به جان می‌خرد.

پرتگاس دی. ایس

 • انیمه: وان پیس (One Piece)
 • نخستین حضور: قسمت ۹۱
 • سن: ۲۰

ایس (Ace) برادر ناتنی و بزرگ‌تر لوفی (Luffy)، شخصیت اصلی انیمه وان پیس است. او نیز مانند برادر کوچک‌اش یک دزد دریایی خطرناک است و به عنوان فرمانده دوم گروه دزدان دریایی ریش سفید سفر خود را در دریاها آغاز کرد. در ابتدا ایس و لوفی رابطه خوبی با یکدیگر نداشتند اما پس از گذشت مدتی به برادران دوست‌داشتنی و جدا نشدنی تبدیل شدند. حتی با وجود اینکه به مدت دو سال یکدیگر را ملاقات نکرده بودند اما همچنان پس از اولین دیدار با صمیمیت گذشت با یکدیگر رفتار می‌کردند. ایس حاضر شد زندگی خود را فدای لوفی کند و با توجه به این موضوع به صورت قطع می‌توان از او به عنوان بهترین برادر در دنیای انیمه یاد کرد. مطالب مرتبط

دیگران نیز خوانده‌اند

نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

11 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments