برگزیده
📣 پخش زنده مسابقات زولا هر روز ساعت 17 از آپارات
بررسی قدرتمندترین شخصیت های زن در انیمه شیطان کش
1%
  • 0/10

بررسی قدرتمندترین شخصیت های زن در انیمه شیطان کش

از شیطان کش‌ها تا شیطان‌ها

بررسی قدرتمندترین شخصیت های زن در انیمه شیطان کش ۲۰ ۰۲ اردیبهشت ۱۴۰۳ مقالات جانبی انیمه کپی لینک

مجموعه محبوب شیطان کش شخصیت‌های متنوعی را در خود جای داده است، که در میان آن‌ها شخصیت‌های زن قدرتمندی وجود دارد که می‌توانند ترس را در دل دشمنان خود شعله‌ور کنند. با رسانه سرگرمی همراه شوید چرا که قرار است در این مطلب به بررسی ۱۰ مورد از قدرتمندترین شخصیت های زن در انیمه شیطان کش بپردازیم. 

به طور کل، شخصیت‌های انیمه شیطان کش از دو دسته تشکیل شده‌اند؛ دسته اول شخصیت‌های خوب و جنگنده‌ای هستند که قصد دارند برای محافظت از دیگران بجنگند، و دسته دوم شخصیت‌هایی هستند که چیزی جز منافع خود برای آن‌ها ارزشی ندارد و تنها برای سرگرمی حاضرند به هر کاری را انجام دهند. کاراکترهای زن در این انیمه نیز ممکن است جزوی از دسته‌های مذکور باشند. در میان مردان ترسناک که چالشی بزرگ در میدان جنگ محسوب می‌شوند، شخصیت های زن نیز در انیمه شیطان کش تهدیدی خطرناک به شمار می‌آیند، که برخی از آن‌ها در قالب شیطان و برخی دیگر در قالب شیطان کش ظاهر می‌شوند. 

متاسفانه اکثر انیمه‌های موجود شخصیت‌های زن را ضعیف‌تر از مردان جلوه می‌دهند، اما مجموعه شیطان کش به این موضوع توجهی ندارد و کاراکترهای مورد نظر خود را در بهترین حالت طراحی کرده است. شخصیت‌های زن قهرمان و شرور در این مجموعه افرادی باهوش، به صورت فیزیکی و احساسی، همچنین قوی و قابل اعتماد در مبارزه‌ها هستند. به طور مثال می‌توان به هاشیرا با استعداد عشق اشاره کرد که توانست شیطان رتبه بالا را شکست دهد. همانطور که از موضوع این مقاله پیدا است، در ادامه سعی داریم به معرفی و بررسی ۱۰ مورد از قدرتمندترین شخصیت های زن در انیمه شیطان کش بپردازیم، بنابراین اگر نسبت به شناخت این کاراکترها کنجکاو هستید، با رسانه سرگرمی همراه شوید.

‌۱۰. سوسامارو از یک سلاح هوشمندانه جهت مقابله کردن با دشمنان خود استفاده می‌کند

در حالی که شخصیت سوسامارو (Susamaru) جز اولین شیطان‌هایی است که تاجیرو به عنوان عضو رسمی شیطان کش‌ها با آن مقابله می‌کند، اما همچنان از او به عنوان یکی از قوی‌ترین شخصیت های زن در انیمه شیطان کش یاد می‌شود. او برای مقابله کردن با دشمنان خود سلاح و تکنیک‌های جدید را خلق کرده است که او را به حریفی ترسناک در میدان مبارزه تبدیل می‌کند. سوسامارو از تکنیک توپ تماری جهت از بین بردن دشمنان خود و له کردن سر آن‌ها استفاده به کار می‌برد. 

در حالی که سوسامارو نتوانست تانجیرو (Tanjiro) و نزوکو (Nezuko) را در مبارزه با آن‌ها شکست بدهد، اما این گروه را تا حد بسیار نزدیکی تا شکست آن‌ها پیش برد. او به طرز باور نکردنی حین مبارزات چابک و قوی عمل می‌کند. شکست این شیطان قدرتمند به تنهایی برای تاجیرو تنها در قالب یک رویا محسوب می‌شود، و اگر کمک و مشارکت‌های نزوکو در طول مبارزه نبود، شانس پیروز شدن تانجیرو از درصد بالایی برخوردار نخواهد بود. سوسامارو به تاجیرو و نزوکو قدرت و خطرناک بودن یه شیطان را نمایش داد و آن‌ها را با دنیای تاریک و ترسناک شیطان‌ها آشنا کرد. او همچنین به عنوان یکی از بزرگترین تهدیدات این شیطان کش‌های جوان به شمار می‌آید.

۹. ناکیمه از قدرت بیوا خود جهت انتقال شیطان و انسان‌ها استفاده می کند

ناکیمه (Nakime) نمونه‌ای از شخصیت‌هایی است که نادیده گرفته می‌شود اما نباید قدرت خطرناک و جایگاه مهم او دست کم گرفت. او به عنوان یکی از خطرناک‌ترین زیردستان موزان (Muzan) خدمت می‌کند و بر ورود خروج دیگر شخصیت‌ها در قلعه بی‌نهایت نظارت دارد. ناکیمه تنها با نواختن بیوا خود (یکی از سازهای سنتی و قدیمی در کشور ژاپن) شیطان وانسان‌ها را به مکان‌های مذکور انتقال می‌دهد. 

جدای از قدرت تغییر مکان و انتقال شخصیت‌ها به دست او، ناکیمه می‌تواند به عنوان یک جاسوس ماهر نیز عمل کند؛ او می‌تواند چشم‌های جدید ساخته و آن‌ها را به مکان‌های مورد نظر منتقل کند. ناکیمه با کمک چشمان جدید خود اطلاعات مورد نظر را پیدا می‌کند و آن‌ها را به موزان گزارش می‌دهد. این شخصیت همچنین بسیار چابک و سریع است که در میدان مبارزه نقطه مثبت و قابل توجه بزرگی به حساب می‌آید. تاکنون ناکیمه حضور کمرنگی را در روند داستان داشته است، به همین دلیل نیز اطلاعات بسیار کمی راجع به او وجود دارد که با وجود این تفاسیر بدیعی است این کاراکتر نادیده گرفته شود. اما همین اطلاعات کم نیز او را به لیست قدرتمندترین شخصیت های زن در انیمه شیطان کش اضافه می‌کند.

۸. سوما، هیناتسورو و ماکیو به عنوان مبارزان متخصص کونای ظاهر می‌شوند

سوما (Suma)، هیناتسورو (Hinatsuru) و ماکیو (Makio) چیزی بیشتر از همسران تنگتن اوزوی (Tengen Uzui) هستند و لیاقت جایگاه بالاتری را دارند. این شخصیت‌ های زن در مبارزات از روحیه جنگنده و پشتیبانی بی‌نظیری برخوردارند که لیاقت جلب توجه تماشاگران انیمه شیطان کش را دارد. هر کدام از این کاراکترهای زن از شخصیت، توانایی و استعدادهای جدایی برخوردارند، و این موضوع آن‌ها دوست داشتنی‌تر نیز می‌کند‌. آن‌ها حامی شیطان کش‌ها هستند و تحت هر شرایطی به کمک آن‌ها، مخصوصا همسر خود، تنگن می‌شتابند. 

همه آن‌ها به روش مخصوص خود در جنگ‌ها شرکت کرده، و از ابزارهای متنوع برای مقابله کردن با دشمنان، مانند شمشیر یا کونای استفاده می‌کنند. البته ناگفته نماند که شمشیر مورد استفاده آن‌ها شباهتی به شمشیرهای شیطان کش‌ها ندارد و به نحوی متنوع است. هیناتسورو در مبارزات از تکنیک‌های پرتاب کونای سمی استفاده می‌کند. او برای ایستادگی در برابر دشمنان و شیطان‌ها، سمی خاص و کشنده را به وجود آورده و سپس کونای خود را در آن آغشته می‌کند. اما برخلاف هیناتسورو، ماکیو و سوما از تکنیک‌های دیگری در مبارزات استفاده می‌کنند؛ آن‌ها ترجیح می‌دهند حین مبارزات در فاصله کم به مقابله با حریفان خود بپردازند.

۷. شخصیت مرموز کانائو تسویوری مهارت‌های او را پنهان می‌کند

کانائو تسویوری (Kanao Tsuyuri) خواهر خوانده شینوبو و کانائه کوچو محسوب می‌شود. او نیز مانند دیگر شخصیت‌های دوست داشتنی، از گذشته دردناکی برخوردار است؛ کانائو در کودکی دوران سختی را می‌گذراند. هنگامی که در برابر خشونت‌های والدین خود قرار می‌گرفت به خواهران کوچو برخورد کرد، و کانائه تصمیم می‌گیرد او را از پدر کانائو خریداری کند، و سپس به تعلیم او بپردازد. کانائو موفق می‌شود به دانش آموزی نمونه تبدیل شود، و بخش عظیمی از مهارت‌های شینوبو و کانائه را در خود جای بدهد. 

علی‌رغم شخصیت مرموز او، کانائه از قدرت شگفت‌انگیزی در شمشیرزنی و استفاده از هوش خود برخوردار است. سرعت او مانند دیگر شیطان کش‌ها است اما تکنیک او تا حدی متنوع عمل می‌کند‌. تکنیک تنفس گل که از خواهر خوانده خود، کانائه کسب کرده است او را به حریفی قدر در مقابل شیطان‌ها تبدیل می‌کند. حین مبارزات، کانائو به عنوان یک تهدید ظاهر می‌شود، بنابراین با وجود این تفاسیر بدیعی است به لیست قدرتمندترین شخصیت های زن در انیمه شیطان کش اضافه شود. 

۶. کانائه کوچو یکی از قدرتمندترین شخصیت های زن در انیمه شیطان کش است

۶. کانائه کوچو یکی از قدرتمندترین شخصیت های زن در انیمه شیطان کش است

هاشیرا گل، کانائه کوچو (Kanae Kocho) یکی از  قوی‌ترین هاشیراهای زن و البته کاراکترهای مجموعه شیطان کش است. او یکی از افراد معدودی بود که توانست در مقابل شیطان رتبه بالا، دوما (Doma) تا حدی ایستادگی کند. اما با وجود اینکه تنها اندکی تا پیروزی او مانده بود متاسفانه نتوانست دوام بیاورد و شکست می‌خورد. تکنیک تنفس گل یکی از بهترین و قویترین تکنیک‌های موجود در میان شیطان کش‌ها تلقی می‌شود، که کانائه توانست پس از خود این تکنیک را به کانائو نیز انتقال دهد. 

یکی دیگر از ویژگی‌های مثبت کانائه، قدرت ذهنی و اراده او در ادامه مبارزه برای همزیستی مسالمت آمیز بین بشریت و شیاطین بود، حتی اگر این واقعیت تقریبا غیر قابل درک به نظر می‌رسید. او حتی با اینکه توسط یک شیطان شکست خورد اما همچنان تا لحظه آخر از مبارزه دست نکشید و به پیروزی امید داشت. طرفداران این مجموعه از کانائه از نظر روانی و فیزیکی به عنوان یکی از قوی‌ترین شخصیت های زن در انیمه شیطان کش یاد می‌کنند.

۵. تامایو از هوش و ذکاوت بی‌نظیری برخوردار است

تامایو (Tamayo) جزو معدود و استثنایی‌ترین کاراکترهای شیطانی است که بخش خوبی‌ها را برمی‌گزیند و سعی دارد در مقابل شیطان‌ها به مقاومت بپردازد. او سعی دارد با استفاده از تحقیقات خود بر روی نحوه بازگرداندن شیطان‌ها به حالت اولیه و انسانی خود آزمایش‌های لازم را انجام دهد. او با روند و شیوه زندگی شیطان‌ها مخالف است و از گوشت انسان‌ها تغذیه نمی‌کند. استعدادهای تامایو در هوش، اطلاعات پزشکی و تکنیک خون شیطانی او تمرکز دارد. 

در حالی که تامایو اکثرا در مبارزات در فاصله نزدیک شرکت نمی‌کند، هنر خون شیطان او می‌تواند باعث تشکیل سم‌های قدرتمندی شود که شرایطی غیرقابل کنترل را برای حریفان خود به وجود می‌آورد. در صحنه‌ای از انیمه شیطان کش، تامایو با استفاده از سم خود به ضعیف کردن موزان (Muzan) می‌پردازد، که در نهایت این سکانس قدرت ترسناک او را نمایش می‌دهد. تامایو به عنوان یکی از باهوش و البته قدرتمندترین شخصیت های زن در انیمه شیطان کش به این لیست اضافه می‌شود.  

۴. استفاده نوآورانه شینوبو کوچو از سم او را غیرقابل توقف می‌کند

شینوبو کوچو (Shinobu Kocho)، هاشیرا حشره یکی از شخصیت‌های محبوب طرفداران مجموعه شیطان کش است. برخلاف دیگر شیطان کش‌ها که در مبارزات تنها به ایستادگی و مقابله در برابر دشمنان اهمیت می‌دهند، شینوبو کوچو با ساخت دارو و سم‌های متنوع همزمان روی مقابله در برابر شیطان‌ها و بهبود یافتن همرزمان خود تمرکز دارد. به عنوان مثال، یکی از تکنیک‌هایی که او استفاده می‌کند تزریق سم کشنده ویستریا به شیاطین به روش‌های مختلف است که از آن علیه موزان و شیطان رتبه بالایی دوم، دوما استفاده کرده است. 

شینوبو بسیار تیزبین و سریع عمل می‌کند، همچین به علاوه قدرت‌های فیزیکی در کنترل احساسات و اراده خود نیز حرفه‌ای است و با هیچ شیطان کش دیگری قابل مقایسه نیست. پس از قتل خواهر بزرگ او، کانائه کوچو به دست دوما، شینوبو تمام تمرکز خود را روی مقابله کردن با شیطان‌های رتبه بالا قرار داده است، تا بتواند از جهت اینکه هیچ فرد دیگری به سرنوشت تلخ خواهرش گرفتار نمی‌شود اطمینان خاطر حاصل کند‌. در نهایت، از شینوبو نیز مانند دیگر کاراکترهای موجود در این لیست به عنوان یکی از قدرتمندترین شخصیت های زن در انیمه شیطان کش یاد می‌شود. 

۳. داکی یکی از خطرناک‌ترین شیطان‌های رتبه بالا است

شیطان رتبه بالایی ششم، داکی (Daki) یکی از سخت‌ترین مبارزاتی که تانجیرو و نزوکو با آن مواجه شده‌اند را تشکیل می‌دهد.او به همراه برادر شیطان خود گیوتارو (Gyutaro) گروهی تقریبا فنا ناپذیر را به وجود آورده بودند، اما استقامت آن‌ها بعد از رو به رو شدن با تانجیرو و همراهانش به ضعف تبدیل شد. داکی تکنیک‌های قدرتمند و شگفت انگیز بسیاری از آن خود کرده است، مانند هنر خون شیطان منحصر به فرد، سرعت فراطبیعی و مهارت مبارزه ترسناک در فاصله کم که شامل مشت و لگد‌های پرقدرت می‌شود.

داکی با استفاده از هنر خون شیطان منحصر به فرد، مو و کمربند خود را به شکل ابزاری خطرناک و با استقامت در می‌آورد که قدرت تخریب هر چیزی را به همراه دارند. در حالی نزوکو و تانجیرو تلاش می‌کردند داکی را شکست دهند، او حتی با وجود قطع سر و دیگر اعضای بدن خود همچنان با قدرت به مقابله کردن با آن‌ها می‌پرداخت و آسیب جدی نمی‌دید. داکی نیز به عنوان یکی از محبوب و قدرتمندترین شخصیت های زن در انیمه شیطان کش به این لیست افزوده می‌شود. 

۲. نزوکو کامادو انعطاف‌پذیر و از نظر فیزیکی قدرتمند است

نزوکو کامادو خواهر کوچک تانجیرو، و به عنوان یکی از دوست داشتنی‌ و محبوب‌ترین کاراکترهای دنیای انیمه شناخته می‌شود. او در حالی که به یک شیطان تبدیل شده است، اما همچنان به انسان‌ها آسیبی نمی‌زند، و از قلبی مهربان برخوردار است. نزوکو بیشتر اوقات را در کوله پشتی تانجیرو سپری می‌کند، اما هنگام مبارزات از حداقل توان خود استفاده می‌کند.

آخرین تغییر او با یک شاخ روی سرش و توانایی صحبت کردن تکمیل شده است. از جمله قابلیت‌های او می‌توان به؛ کنترل آتش، کشیدن پنجه و لگد‌های قدرتمند اشاره کرد، که باعث می‌شود به یک رقیب سخت برای دشمنان تبدیل شود. در فصل سوم، پس از پیشرفت قابلیت‌های نزوکو به خصوص افزایش قدرت تحمل او در مقابل آفتاب و نور خورشید، موزان خشمگین‌تر از گذشته شده است و به دنبال راهی برای به دست آوردن ویژگی‌های نزوکو و از بین بردن او برای همیشه است.

۱. میتسوری کانروجی، هاشیرای عشق هرگز تسلیم نمی‌شود

میتسوری کانروجی (Mitsuri Kanroji) در خانواده‌ای سنتی چشم به جهان گشود، که باعث شد تمایل او به یک زندگی متعارف با محوریت ازدواج و تشکیل خانواده ادامه پیدا کند. با این حال قدرت استثنایی و عادت غذایی او موجب شد مردان از برگزیدن او به عنوان همسر خود صرف نظر کنند. میتسوری با این تفکر که می‌تواند همسری قوی‌تر از خود بیابد به گروه شیطان کش‌ها ملحق شد. اما پس از مدت کوتاهی درجه او بالاتر رفت و از پست و مقام بهتری برخوردار شد. او مهارت تنفس عشق خود تحت نظر کیوجورو رنگوکو (Kyojuro Rengoku) تکمیل کرد و به یک هاشیرای عالی رتبه ارتقا یافت.

میتسوری در مقایسه با شینوبو از قابلیت‌ها و قدرت بیشتری برخوردار است، به همین ترتیب نسبت به او برتری پیدا می‌کند و به عنوان قدرتمندترین هاشیرای زن شناخته می‌شود. شمشیر او همچنین از ظاهر متفاوت نسبت به باقی شمشیرهای موجود تشکیل شده است؛ شمشیر میتسوری حالتی انعطاف پذیر دارد که با رنگ صورتی خود حین مبارزات توجه هر بیننده‌ای را به خود جذب می‌کند. مطالب مرتبط

دیگران نیز خوانده‌اند

نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

20 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments