شخصیت‌ های دختر در انیمه
1%
  • 10/10

تاریک ترین شخصیت های دختر در انیمه های تمام دوران‌ها

شخصیت‌های ترسناک اما محبوب

تاریک ترین شخصیت های دختر در انیمه های تمام دوران‌ها ۳ ۰۸ فروردین ۱۴۰۳ مقالات جانبی انیمه کپی لینک

تا به امروز، انیمه‌های بسیاری ساخته شده‌اند که در طی خط داستانی خود، کارکترهای تاریک با شخصیت‌های پیچیده‌ای را جای داده‌اند که داستان را بسیار نفس گیر و هیجان انگیزتر می‌کنند. بر همین اساس، ما نیز در ادامه این مطلب، به معرفی و بررسی تاریک ترین شخصیت های دختر در انیمه های ساخته شده تمام دوران‌ها می‌پردازیم.

با وجود آنکه برخی از محبوب ترین شخصیت های دختر در انیمه های ساخته شده، کارکترهایی خوش قلب و مهربان هستند، اما با این حال، انیمه‌های بسیاری نیز ساخته شده‌اند که در طی خط داستانی خود، کارکترهای تاریک  با شخصیت‌های پیچیده‌ را جای داده‌اند. چنین کارکترهایی نیزدر برخی از موارد، موفق به جذب طرفداران بی شماری شده‌اند و از محبوبیت بسیاری برخوردارند. حضور اینگونه کارکترها، خط داستانی انیمه‌ها را نه تنها سرگرم کننده‌تر و پیچیده‌تر می‌کنند، بلکه به خاطر کارهایی که انجام می‌دهند، بینندگان خود را شگفت زده می‌کنند و از همین رو، خط داستانی را نفس گیر و هیجان انگیز می‌کنند. . بر همین اساس، ما نیز در ادامه این مطلب، به معرفی و بررسی تاریک ترین شخصیت های دختر در انیمه های ساخته شده تمام دوران‌ها می‌پردازیم.

Shiro/The Wretched Egg (Deadman Wonderland)

بدون شک، تم منحصر به فرد انیمه Deadman Wonderland، یکی از بزرگترین نقاط قوت آن است. به نظر می‌رسید که این روز هم برای گانتا ایگاراشی (Ganta Igarashi) و همکلاسی‌هایش یک روز عادی دیگر خواهد بود. آنها در حال آماده شدن برای دیدن زندانی بودند که شبیه یک شهربازی ساخته شده بود. در این مکان، محکومانی وجود داشتند که برای سرگرم کردن تماشاچیان، دست به انجام کارهای خطرناکی می‌زدند. با این حال، به طور ناگهانی، کل همکلاسی‌های گانتا توسط یک مرد قرمزپوش قل عام می‌شوند و اینگونه زندگی او نیز، به کلی، زیر و رو می‌شود. گانتا نیز خود را به یکباره در همان زندانی می‌بیند که برای بازدید از آن آمده بود. این قهرمان جوان، در دنیایی از زندانیان سادیستی و قدرت‌های مرموز گیر می‌افتد که تنها با پیروزی در انجام بازی‌های مرگبار می‌تواند به زندگی خود ادامه دهد. در این مکان، همگی به دنبال پیدا کردن ردی از مرد قرمز پوش هستند تا بتوانند راهی برای نجات خود بیابند.

کارکتر “شیرو”، علیرغم محیطی که در آن قرار دارد، از شخصیت خوبی برخوردار است. اما با این حال، نیمه دیگر او که با نام Wretched Egg شناخته شده است جای نگرانی دارد. شیرو به دلیل همه آزمایش‌هایی که بر روی او انجام شده بود، این شخصیت را در خود توسعه داد تا راهی برای مقابله با درد داشته باشد. این کارکتر مسئول سلاخی همه همکلاسی‌های گانتا در ابتدای داستان است.

Makima (Chainsaw Man)

داستان انیمه “مرد اره‌ای” در رابطه با پسر جوانی به نام دنجی (Denji) است. او پس از آنکه پدرش را از دست می‌دهد، مجبور به پرداخت بدهی قابل توجهی می‌شود. این مبلغ هنگفت باید به به سازمان  (Yakuza) پرداخت شود. در این داستان، کارکتر دنجی یک حیوان خانگی شیطانی به نام پوچیتا (Pochita) دارد. او از این حیوان خانگی وفادار خود به عنوان ابزاری برای کشتن شیاطین استفاده می‌کند تا بتواند بدهی خود را به آن سازمان پرداخت کند. با پیش رفتن داستان، پوچیتا جان خود را در راه نجات جان دنجی از دست می‌دهد. این مسئله در نهایت باعث می‌شود که دنجی نیز پس از آن، توانایی تبدیل کردن خود به شیطان را داشته باشد؛ شیطانی که صورتش به شکل یک اره برقی در می‌آید.

از همان ابتدای انیمه Chainsaw man مشخص بود که مهربانی بیش از حد کارکتر ماکیما (Makima) عجیب به نظر می‌رسد. با پیش رفتن داستان، مشخص شد که او در واقع، ذهن دنجی را دستکاری می‌کرد تا هر کاری که از او خواست را برایش انجام دهد. در حقیقت، ماکیما برای دنجی هیچ ارزش و اهمیتی قائل نبود ولی با این حال، با فراهم کردن نیازهای ساده او، سعی می‌کرد تا جایی که امکانش را داشته باشد، دنجی را فریب دهد. این کارکتر، به طرز ماهرانه‌ای می‌توانست ذهن افراد را، آنطور که می‌خواست، دستکاری کند و دنجی تنها یکی از افراد بیشماری است که تبدیل به عروسک خیمه شب بازی ماکیما شده بودند.

Daki (Demon Slayer)

شیطان کش (Demon Slayer) یکی از بزرگترین انیمه‌های کل تاریخ به شمار می‌رود که داستانی ترسناک دارد. قسمت اول این انیمه با به قتل رسیدن اعضای خانواده تانجیرو کامادو (Tanjiro Kamado)، توسط یک شیطان، آغاز می‌شود. در این کشتار، تنها خواهرش می‌تواند زنده بماند اما او نیز خود، پس از این حمله، به یک شیطان تبدیل می‌شود. اگرچه برخی از قسمت‌های این انیمه فضایی آرام و یا بیشتر غمگین دارند تا رشد شخصیتی تانجیرو را بتواند بهتر نشان دهد، اما در واقع، این داستان در رابطه با نبردهای وحشتناک بین سپاه شیطان کش‌ها و شیطان‌هایی است که در مسیرشان قرار می‌گیرند. در این نبردها، گاهی شخصیت‌های اصلی، و گاهی نیز، آنتاگونیست‌های داستان، به صورتی دردناک جان خود را از دست می‌دهند. بسیاری از سکانس‌های مربوط به این نبردها، برای هر سنی مناسب نیستند. به علاوه، دیدن همه این کشتار و خونریزی‌ها ممکن است برای بزرگسالان نیز خوشایند نباشد.

کارکتر “داکی” که یکی دیگر از تاریک ترین شخصیت های دختر در انیمه‌های ساخته شده تمام دوران‌ها به شمار می‌رود، یکی از قدرتمندترین و ترسناک‌ترین شیاطین داستان انیمه Demon Slayer است. نکته‌ای که در رابطه با این کارکتر وجود دارد این است که زمانی که برادرش به همراه قدرتی که در اختیار داشت با این کارکتر ادغام شد، قوی تر از قبل نیز شد و اینگونه تبدیل به یکی از شش شیطان رده بالای داستان شد که قوی ترین شخصیت‌های اصلی داستان را به چالش می‌کشید.

Kasane Kujiragi (Durarara!!)

خط داستانی انیمه زیبا و دیدنی شناخته شده با نام “Durarara”، آشفتگی و پیچیدگی‌های جرایم سازمان یافته را به دوران عصر مدرن می‌برد. قهرمان و شخصیت اصلی این داستان که “میکادو ریوگامین” (Mikado Ryugamine) نام دارد، شخصیتی آرام و متین دارد. او که اکنون به دنبال هیجان است، تصمیم می‌گیرد به “ایکبوکورو” (Ikebukuro) نقل مکان کند. نزدیک ترین دوستش که در داستان با نام “کیدا” (Kida) شناخته شده است، از تصمیم او حمایت می‌کند، اما به او در رابطه با افراد آنجا هشدار می‌دهد تا مراقب باشد زیرا که این مطقه مملو از باندهای شرور و شخصیت‌های دردسرساز است. خط داستانی این انیمه به گونه‌ای است که ممکن است با یکبار دیدن آن، همه چیز روشن و واضح نباشد، زیرا نحوه درهم تنیدگی موضوعات داستان بسیار پیچیده است. جنگ باندهای Yellow Scarves، Blue Squares و Dollars تنها بخش کوچکی از درگیری‌هایی است که در این منطقه اتفاق می‌افتند، زیرا زمانی که یاکوزای واقعی در داستان ظاهر می‌شود، پی می‌بریم که همه این اتفاقات تنها بخشی از طرح جانبی کارکتر دیگری هستند.

کارکتر “کاسانه” به عنوان یکی دیگر از تاریک ترین شخصیت های دختر در انیمه های تمام دوران‌ها، از از سطح قدرت فوق العاده‌ای برخوردار است که بینندگان خود را شگفت زده می‌کند. او یک مبارز بسیار توانمند و ماهر است که می‌تواند با تسلطی که در استفاده از شمشیر دارد، هرکسی را شکست دهد. این کارکتر قادر است احساسات خود را به بهترین شکل ممکن تحت کنترل درآورد.

Megumi Shimizu (Shiki)

انیمه شیکی (Shiki) تصاویر مرگ، کشتار و خونریزی را با جزئیات کامل به تصویر می‌کشد. این انیمه جذاب، صحنه‌های گرافیکی ناخوشایند زیادی را در خود جای داده است که ممکن است تماشای آن برای برخی از بینندگان دشوار باشد. زمانی که یک دختر جوان به نام مگومی (Megumi) جانش را از دست می‌دهد، همه ساکنان شهر به طرز عجیبی نگران و دلواپس می‌شوند. در ابتدا، تنها دکتر این شهر می‌گوید که علت مرگ او یک بیماری واگیردار است اما در ادامه داستان، به تدریج، گمانه زنی‌ها به سمت یک نفرین خاصی می‌رود که ساکنان حدس می‌زنند به خاطر خانواده جدیدی که به آنجا نقل مکان کرده‌اند، به آن شهر راه پیدا کرده باشد. با پیش رفتن داستان، افراد بیشتری کشته می‌شوند. اما قسمت عجیب‌تر همه این اتفاقات این است که افرادی که کشته می‌شوند پس از مرگشان تبدیل به موجودی می‌شوند که با نام شیکی شناخته شده است.

کارکتر مگومی در ابتدا تنها یک دختر ساده و شیرین بود؛ اما پس از آنکه جانش را از دست داد و تبدیل به یک شیکی شد، اینبار، به عنوان یکی از تاریک ترین شخصیت های دختر در انیمه های ساخته شده تمام دوران‌ها در داستان ظاهر شد. او از شخصیتی آزارگر برخوردار بود که بدون هیچ عاطفه‌ای، توانایی گرفتن جان هر کسی را داشت که بر سر راهش قرار می‌گرفت.

Yuno Gasai (Future Diary)

خاطرات آینده (Future Diary) یکی از بهترین انیمه های بازی مرگ و زندگی است. داستان این انیمه در رابطه با خدایی است که می‌خواهد بازنشسته شود. او گروهی از انسان‌های فانی را انتخاب می‌کند که فکر می‌کند جایگزین خوبی برای او خواهند بود. این خدا به هر یک از این افراد تلفن‌هایی می‌دهد که قدرت‌های متفاوتی را در خود جای داده است. این افراد در مقابل یکدیگر، برای کسب آن جایگاه قرار می‌گیرند تا در نهایت، آخرین بازمانده زن یا مرد، تبدیل به خدای بعدی شود. روند پیش رفتن داستان این انیمه به گونه‌ای است که به هیچ عنوان نمی‌توان پیش بینی کرد قرار است چه اتفاقی رخ بدهد زیرا که اتفاقات غیر منتظره زیادی در جای گرفته‌اند که تماشای آن را بسیار لذت بخش و هیجان انگیز می‌کند. چالش‌هایی که بر سر راه این افراد قرار می‌گیرد و این واقعیت که کارکترهای این انیمه با شکست خوردن در میان مسیر، جان خود را از دست می‌دهند و برای زنده ماندن باید بجنگند، همه و همه، باعث می‌شوند که بینندگان این انیمه، در حین تماشای آن، به هیچ عنوان احساس خستگی نکنند.

کارکتر “یونو گاسای”، با وجود آنکه ظاهر یک دختر جوان دوست داشتنی را داردف اما در حقیقت، یک قاتل بی رحم است که بدون داشتن هیچ گونه احساس همدردی برای دیگران، دست به انجام هر کاری می‌زند تا او و “یوکیترو” از این بازی مرگبار وحشیانه، جان سالم بدر برند.

Himiko Toga (My Hero Academia)

نام انیمه My Hero Academia برای دوستداران انیمه نام جدیدی نیست. مانگایی که این انیمه از آن اقتباس گرفته شده است هم تاکنون به پایان نرسیده و این احتمال وجود دارد که به این زودی‌ها نیز تمام نشود و ادامه پیدا کند. داستان این انیمه که یکی از بهترین انیمه های اکشن به شمار می‌رود، در رابطه با افرادی است که قدرت‌های ماوراطبیعی و منحصر به فردی که با نام Quirks شناخته شده است را دارا هستند. کارکترهای این انیمه پرطرفدار و محبوب از توانایی‌های خود به روش‌های مختلفی استفاده می‌کنند که بسیار جذاب و دیدنی است. به طور قطع دیدن شخصیت‌های منفی گوناگون در این داستان و دیدن چگونگی استفاده شخصیت‌های اصلی از توانایی‌های منحصر به فرد و ویژه خود برای شکست دادن این شخصیت‌های منفی می‌تواند هرکسی را شیفته و مجذوب خود کند. این انیمه با فصل هفتم خود، در ماه آوریل سال 2024 باز می‌گردد. در این فصل، ایزوکو میدوریا، قهرمانان جوان کلاس 1-A و قهرمانان بازمانده آخرین نبرد، در مقابل شخصیت‌های منفی داستان قرار می‌گیرند تا یکبار برای همیشه، درگیری‌ها را به پایان برسانند.

کارکتر “هیمیکو” با وجود انکه نشان نمی‌دهد، اما یک شخصیت بسیار باهوش است که در مبارزه نیز، از سطح قدرت و توانایی‌های شگفت انگیزی بهره برده است. او یک شخصیت بسیار تاریک با حس شوخ طبیعی عجیبی است که قصد دارد به اندازه کارکتر The Hero Killer، خطرناک باشد تا بتواند هر کسی که بر سر راهش قرار می‌گیرد را به قتل برساند.

Lucy (Elfen Lied)

انیمه جذاب و فوق العاده دیدنی شناخته شده با نام “Elfen Lied”، در خط داستانی خود، یکی از تاریک ترین شخصیت‌ های دختر در انیمه‌ های ساخته شده تمام دوران‌ها را به نمایش می‌گذارد. پس از سال‌ها آزمایش که توسط دولت انجام می‌شود، یک انسان خردمند جهش یافته موفق به فرار از آزمایشگاه‌های دولت می‌شود. او به دلیل خشم شدیدی که در درون خود احساس می‌کند، تعداد زیادی از افرادی را که بر سر راهش قرار گرفته‌اند، با استفاده از توانایی‌هایش، یکی یکی می‌کشد. ترسناک بودن این انیمه از جایی شروع می‌شود که موقعیت‌هایی برای کارکتر اصلی به وجود می‌آید که به ندرت در انیمه‌های دیگر نشان داده می‌شود.

تضادهای شخصیتی که در قهرمان و شخصیت اصلی داستان دیده می‌شود، برای برخی از بینندگان ممکن است ناخوشایند باشد. کارکتر لوسی که از اختلال شخصیت دوگانه رنج می‌برد، می‌تواند جنبه بسیار تاریکی از خود را به نمایش بگذارد که در آن از شخصیتی بسیار خطرناک برخوردار است و همانند یک ماشین سلاخی عمل می‌کند.مطالب مرتبط

دیگران نیز خوانده‌اند

نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

3 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments