برگزیده
📣 پخش زنده مسابقات زولا هر روز ساعت 17 از آپارات
قوی ترین کاراکترهای ناروتو فارغ از حالت دانای شش طریقت
1%
  • 0/10

قوی ترین کاراکترهای ناروتو فارغ از حالت دانای شش طریقت

نینجاهایی که از دگرگونی خدایی بهره نبرده‌اند!

قوی ترین کاراکترهای ناروتو فارغ از حالت دانای شش طریقت ۳۳ ۱۱ اردیبهشت ۱۴۰۳ انیمه کپی لینک

دنیای انیمه ناروتو مملو از نینجاهای مختلف با اهداف و ویژگی‌های متنوع است، و برخی از آن‌‌ها از حالت دانای شش طریقت بهره‌مند هستند. اما در میان این افراد، شخصیت‌های قدرتمندی نیز وجود دارند که از این موهبت برخوردار نیستند. در این مطلب با رسانه سرگرمی همراه شوید چرا که قرار است به مواردی از قوی ترین کاراکترهای ناروتو بپردازیم که بدون حالت دانای شش طریقت نیز رقبای سرسختی به شمار می‌آیند. 

همانطور که در داستان انیمه ناروتو ذکر شده است، حالت دانای شش طریقت به دگرگونی خدایی گفته می‌شود که توسط استاد  هاگورومو اوتسوتسوکی (Hagoromo Otsutsuki) به افرادی اعطا شده است که از اراده آهنین و عزمی قدرتمند برخوردار هستند. در میان نینجاهای قدرتمند که به شهرت رسیده‌اند بسیاری از آن‌‌ها از این حالت بهره‌مند هستند، اما برخی از آن‌ها نیز فارغ از این موهبت توانسته‌اند به موجودات خطرناکی تبدیل شوند. این شخصیت‌ها با سخت کوشی و تمرین‌های متوالی به پیشرفت‌های ذهنی و فیزیکی خود پرداخته‌اند، و قدرتمندترین آن‌ها توانسته‌اند به موفقیت دست یابند. در ادامه این مطلب قوی ترین کاراکترهای ناروتو که فارغ از حالت دانای شش طریقت توانسته‌اند ترس را در دل رقبای خود رخنه کنند را برای شما جمع‌آوری کرده‌ایم.

۷. کیسامه هوشیگاکی

کیسامه هوشیگاکی (Kisame Hoshigaki) نینجای عضو گروه آکاتسوکی است. او ابتدا در دهکده کیریگاکوره چشم به جهان گشود اما پس از دوران جوانی به یک نینجای فراری تبدیل شد. کیسامه پس از پیوستن به گروه آکاتسوکی با ایتاچی اوچیها در یک گروه دسته‌بندی می‌شود و فعالیت‌های بسیاری را با کمک یکدیگر انجام می‌دهند. این کاراکتر از شخصیتی بی‌پروا برخوردار است و حاضر می‌شود برای رسیدن به اهداف خود دست به انجام هرکاری بزند. کیسامه در طول مبارزات به جذب چاکرای حریف خود می‌پردازد، و از این طریق به منبع چاکرای حجیمی دسترسی دارد. او با توجه به مشخصات ذکر شده به هیولای دم بی‌دم معروف است چرا که چاکرای او با هیولاهای دم و جینچوریکی‌ها تا حد قابل توجهی برابر است. بدیهی است که از کیسامه هوشیگاکی در حالی که از حالت دانای شش طریقت بهره‌مند نیست‌ به عنوان یکی از قوی ترین کاراکترهای انیمه ناروتو یاد کرد.

۶. ایتاچی اوچیها

ایتاچی اوچیها (Itachi Uchiha) به عنوان اعجوبه قبیله اوچیها شناخته می‌شود؛ او از کودکی برای تبدیل شدن به یک تهدید تعلیم می‌دید، و در این امر نیز سربلند بیرون آمد. هنگامی که صحبت از مهارت‌های مبارزه می‌شود، ایتاچی به رقیبی سرسخت و ترسناک تبدیل می‌شود که هم از نظر ذهنی و هم از نظر فیزیکی حریفان خود را به چالش می‌کشد. او با استفاده از قدرت شارینگان تکنیک‌های مبارزه خود را کپی می‌کند و به صورت گنجوتسو درمی‌آورد. ایتاچی پس از اینکه موفق شد قدرت مانگکیو شارینگان خود را بیدار کند سپس به فعالسازی قدرت‌های آماتراسو و سوکیومی  پرداخت، و به یکی از قوی ترین کاراکترهای انیمه ناروتو تبدیل شد. نام ایتاچی اوچیها حتی با اینکه از موهبت دانای شش طریقت بهره‌مند نیست می‌تواند افراد بسیاری را به لرزه بی‌اندازد. 

۵. توبیراما سنجو

توبیراما سنجو (Tobirama Senju) برادر کوچک هوگاکه اول دهکده برگ پنهان، هاشیراما سنجو است. توبیراما در دوران جنگ ایالت‌ها به دنیا آمد بنابراین به تکنیک‌های مبارزه به خوبی مسلط بود. برخلاف برادرش، او از شخصیتی جدی برخوردار است و برای رسیدن به اهدافش از کوچک‌ترین فرصت‌ها استفاده می‌کند. توبیراما در طول عمر خود تکنیک‌های بسیاری را خلق کرد اما برخی از آن‌ها ممنوع شدند و کمتر کسی اجازه استفاده از آن‌ها را ندارد. او بسیار سریع بود و در کمترین زمان به دشمنان حمله می‌کرد. توبیراما حتی راهی برای دور زدن قدرت شارینگان نیز اختراع کرد، و این موضوع ثابت می‌کند تابیراما قطعا یکی از قوی ترین کاراکترهای انیمه ناروتو است. 

۴. میناتو نامیکازه

میناتو نامیکازه (Minato Namikaze) پدر ناروتو، شخصیت اصلی داستان و چهارمین هوکاگه دهکده برگ پنهان است که به عنوان فلش زرد کونوها شناخته می شود. در کودکی، میناتو به عنوان دانش آموز نمونه به تحصیل می‌پرداخت و همیشه از او به عنوان الگوی دیگر کودکان یاد می‌شد. در بزرگسالی نیز با موفقیت توانست به هوکاگه چهارم دهکده کونوها تبدیل شود و اولین نفری باشد که این دهکده را از خطر روباه نه دم حفظ می‌کند. میناتو به تکنیک پرواز رعد خدا مسلط بود که به او کمک می‌کرد با سرعت غیرقابل درکی به مبارزه در برابر دشمنان بپردازد. در دنیای انیمه نیز از این شخصیت به عنوان یکی از قوی ترین کاراکترهای انیمه ناروتو یاد می شود.

۳. هیروزن ساروتوبی

هیروزن ساروتوبی (Minato Namikaze) سومین هوگاکه دهکده برگ پنهان است. او توسط هوکاگه اول و دوم تعلیم دیده است، و به تمام تکنیک‌ها مسلط است. از ساروتوبی به عنوان خدای شینوبی یاد می‌شود چرا که یکی از بهترین نینجاهای موجود در طول تاریخ به شمار می‌آید. ساروتوبی از موهبت دانای شش طریقت بهره‌مند نشد اما این موضوع جلوی قدرت او را نگرفت و سخت‌کوشی‌های او باعث شد به عنوان یکی از قوی ترین کاراکترهای انیمه ناروتو از او یاد شود. هیروزن ساروتوبی تنها معلم سانین‌‌ها (جیرایا، اوروچیمارو و سوناده) بود و این موضوع ثابت می‌کند او به عنوان یک معلم نیز پیروز عمل کرده است. 

۲. مایت گای

مایت گای (Might Guy) نینجای جونین دهکده برگ پنهان است. از آنجایی که گای نمی‌توانست به یادگیری تکنیک‌های نینجوتسو و گنجوتسو بپردازد، تحت نظر پدرش به یادگیری تایجوتسو پرداخت. پس از مدت‌ها تمرین بی‌وقفه و غیرقابل تحمل، گای موفق شد به استاد تایجوتسو تبدیل شود، و بعد از آن‌‌ها با راهنمایی‌های پدر خود به یادگیری تکنیک هشت دروازه (تکنیکی که می‌تواند کاربر خود را به مسیر مرگ بدرقه کند) پرداخت.  پس از باز شدن دروازه اول، گای به درجه ترسناکی از چاکرا و قدرت می‌رسد؛‌ در طول انیمه ناروتو گای تنها یک‌بار به باز کردن دروازه کشنده هشتم رسید و از آن برای مقابله با مادارا پرداخت. قدرت این دروازه به حدی ترسناک و شگفت‌انگیز بود که می‌توانست بدن نینجای افسانه‌ای، مادارا را به دو قسمت مساوی تقسیم کند. پس از این مبارزه مادارا گای را به عنوان عالی‌ترین کاربر تایجوتسو نامید. 

۱. هاشیراما سنجو

هاشیراما سنجو (Hashirama Senju) نخستین هوکاگه دهکده برگ پنهان است. او موفق شد به مبارزات تاریخی قبیله اوچیها و سنجو پایان دهد سپس با کمک آن‌‌ها دهکده کونوهاگاکوره را تشکیل داد، و این اتفاقات با کمک دوست دوران کودکی او، مادارا به حقیقت پیوست. هاشیراما به منبع چاکرای بی‌نهایت دسترسی دارد و این موضوع به او کمک می کند تا در اجرا سازی تکنیک‌هایش به خوبی عمل کند. او به تکنیک استفاده از چوب تسلط دارد که باعث می‌شود در برابر جانوران دم‌دار رقیبی سرسخت محسوب شود. هاشیراما علاوه بر قدرت‌های باور نکردنی از شخصیت جالبی نیز بهره‌مند است که باعث می‌شود در دل دیگران از جایگاهی مخصوص برخوردار شود.  مطالب مرتبط

دیگران نیز خوانده‌اند

نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

33 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments